Abs ve Adonis..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve incegorenadam tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. incegorenadam

incegorenadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar , 17 yaşındayım. VG'ye yeni başlıyorum..
    Boyum 1.75-1.76.. Kilom ise 50-53 arasında değişmekte..
    Karın kası ve adonis için çalışacağım..
    Yalnızca evde çalışacağım için nasıl bi' yol izlemem gerektiğini bilmiyorum..
    Karın kası hareketlerini biliyorum fakat kaç set kaç tekrar yapmalıyım , tasviyeleriniz nelerdir ? Haftada kaç gün çalışıp dinlenmem gerekir ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. :)

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bence sadece karın kaslarını çalıştırma vücudu bir bütün düşün ve tüm vücudunu çalıştır.

Soruna gelicek olursak evde çalışıcaksan internette 8 min abs diye bir arat onu uygula uygulayanlar faydasını gördüğünü söylüyor karın kasları belli olması için sadece ağırlık çalışması yetersiz olucaktır yağ oranınında epey bir düşük olması lazım %6 %7 civarı ama dediğim gibi vücudu bütün düşün ve tüm bölgeleri çalıştır göğüs kası olmayan birinin karın kasları iyi gözükmez omuzları dar olan birinede hacimli kollar yakışmaz...

incegorenadam bunu beğendi.
  3. incegorenadam

incegorenadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zahmet edip cevapladığınız için teşekkürler. 8 Min Abs ve benzeri videolardan haberdarım.. Yağ oranım düşük o konuda hiçbir sıkıntı yok. Düzenli bi' çalışmayla istediğim görüntüye ulaşabileceğimi düşünüyorum ama bilinçsiz çalışmakta istemiyorum. Yani merak ettiğim nokta şu.. Videolardaki gibi karışık ve kafaya göre mi çalışmalı yoksa setler halinde mi çalışılmalı ?

4. nRkrbck

nRkrbck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ab ripper x diye bi karın programı var 15 dakika kadar sürüyor ben evde çalışırken onunla başlamıştım yağ oranımdada sıkıntı olmadığı için kısa sürede faydasını gördüm. ama benden bi tavsiye komple çalış ben direk karına başladığıma pişman olmuştum diğer bölgeler zayıfken hiç güzel durmadı ki sen bendende zayıfsın daha sıkıntılı olur gibime geliyor

5. incegorenadam

incegorenadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum , teşekkürler öneriniz için. Kol ve göğüs programına da başlayıp birlikte sürdürmeyi düşünüyorum.

6. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Evde uzun süre çalışacaksan 8 min abs vb. antremanları son seviyelerine kadar uygulayın ondan sonra bazı karın hareketlerini bulup set ve tekrar sitemine geçebilirsiniz.

7. anllongan

anllongan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Vücut geliştirmek isteyip sadece karın kası ve adonis çalışmayın eleştirmek için değil sadece görüntü açısından söylüyorum.Hoş olmaz imkanınız varsa birçok hareketi evinizde yapabilirsiniz.
    Tüm vücudu çalıştırmaya yönelik hareketler sizin için daha iyi olur.
    Kas yapmak istiyorsanız beslenmenize de dikkat etmeniz gerekir bir miktar kilo almanız (dikkat! Yağ değil hacimlenmek,Dengeli beslenip proteinle büyümek)Proteini hiçbir öğünde eksik etmeyin tuz yağ un dan kaçının meyve salata süt ürünlerinden protein alıp hacimlenin. Etkisini daha iyi göreceksiniz.
    İyi çalışmalar...

8. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle bir söz vardır, çok severim;

Zayıf insandaki sixpack şişman bir kadındaki büyük göğüsler gibidir.

İşin özü; karın kasının estetik durması için göğüs gerekir, göğüs varsa omuz olmalıdır, omuz varsa biceps olmalıdır, biceps varsa haliyle triceps olmalıdır, e hepsi olurda kanat olmaz mı?
    Kısacası siz dediklerimi bi halledin ondan sonra karın kasını düşünürsünüz.Başarılar

9. incegorenadam

incegorenadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amaç burada body sporuyla profesyonel ilgilenen insanlara hoş gözükmek değil. Benim hoşuma gittikten sonra kim ne der pek umurumda değil anlayacağınız. Yani profesyonel birilerinin gözüne gireceğim diye tüm vücudu çalıştıracak değilim. O yüzden uygun bi' program ile göğüs & six pack ve adonis için çalışacağım.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : abs, adonis, karin

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş