abs kasları ile ilgili kafamda soru işaretleri var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar hemen sorulara geçiyorum
    forumda araştırma yaptım ama herkes farklı birşey söylüyor anlamadım
    1. karın kaslarını ne sıklıkla çalışırsam en çok verim sağlarım bazıları diyor hergün çalışılmalı bazıları diyor normal antreman rutini gibi yani haftada 3-4 kez
    2. karın kaslarına en çok kaç egzersiz girilmeli yani mesela biceps için max 4 deniyor ya onun gibi bazı yerler 3 hareket yeterli olur diyorken bazılar 8-10 hareket yapmamız gerektiğini söylüyor
    3. sizde duymuşsunuzdur bazı programlar var işte 4 haftada six pack yok 2 ayda six pack falan bu programları uygularsam iyi sonuç alabilirmiyim yoksa boşuna zaman kaybımı bu programlar
    4. birde karın kaslarına hacim kazandıracak hareketler nelerdir forumda hareketler var ama sadece resim olarak nereyi çalıştırır vb. bilgiler yok
    5. benim şuan uyguladığım program mekik çakı hareketi birde hem üst hemde alt karın kaslarını birlikte çalıştıran bir hareket var adını unuttum şimdi o hareket bu hareketleri yanmayı hissedene kadar yapıyorum antremanlardan sonra uyguluyorum sizce bu programla devam mı etmeliyim yoksa yanlış bir program mı uyguluyorum

%5 yağ oranım var bunuda ekleyim

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    2 günde 1 çalıştırmak makul beslenmene dikkat et yağ oranın zaten düşük ve 3 x max çalış.

edit : 2 ayda 3 ayda olucak iş değil sabır ister hedefini alçak tut şimdiden söyliyim de thums:

golddeno bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    1. En fazla iki günde bir kez çalıştırılmalı.
    2. Alt - üst ve yan karın kasları olmak üzere hepsine birer hareket girmen yeterli olur.
    3. O programların karın kası yaptığı doğrudur, ama görünür şekilde baklava sahibi olmak yağ oranı ile ilgilidir.
    4. Karın kaslarını ağırlıkla çalıştırarak hacim verebilirsin, rope crunch iyi bir harekettir, yan karın kaslarında ağırlık tavsiye etmem, beli kalın gösterebiliyor.
    5. Herhangi bir yanlışlık yok sanırım aynı şekilde devam edebilirsin.

golddeno bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş