Abilerimden yardım bekliyorum.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tarantino16 tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Utanarak da olsa bu konuyu açamadan edemiyeceğim abilerim ablalarim. Yaşım 16. Disardan bakildiginda sporcu denecek bi vucudum var. Neyse konumuz ise kizlara acilamamak ve tanisamamak. Okulda her gun bir suru kizla bakisiyoruz. Arada birisine ciddi vuruluyorum ama ne yapicagimi bilemiyorum. Kiz benden hoslaniyor (ortak arkadaslarimizdan biliyorum) ben de ondan. Ama hic muhabbetimiz olmadi bir kere bile. Ben nasil bu kizla(-rla) tanisabilirim ki? Kendime guvenen ve kimseyi takmayan biriyim ancak bu konularda boyleyim iste :(
    Uzun olduysa kusuruma bakmayin tesekkurler herkese.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu senin karakterinin bir sonucu... utanılacak bir durum değil. tam aksine, senin ağırbaşlı bir beyfendi olduğunun, yırtık bir serseri olmadığının göstergesi... öyle 1 günde değiştirilecek birşey de değildir karakter... eğer kendini zorlayıp illa ben kendimi değiştirip kızlarla hemen tanışabilen biri olayım dersen, "tanışabilir miyiz?" diyeceği yerde "taşınabilir miyiz?" diyen öğrencinin durumuna düşersin...

frodobagins000 ve tarantino16 bunu beğendi.
  3. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Abi yorumun icin tesekkurler. Bende ayni seyi dusunuyorum. Ama bir yandan da can sıkıcı degil mi,begeniliyorsun ama hic duzgun uzun bir iliski yasayamamissin. Neyse allah vergisi diyip yolumuza bakicaz :)

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    olur böyle şeyler... bazen konuşacak kız bulamazsın, bazen kızlardan kaçacak yer ararsın....

5. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    agir baslilik efendilik beyefendilikle, pisirik,utangac ve pasif olmayi karistirma guzel kardesim. kiz isleri ozguvenle olur, kendine bictigin degerle dogru orantili acilir islerin. simdi kucukten beri kizlarla ic ice olan, kizlarla arasi iyi olan kiz arkadas bulan insanlar bu ozguveni gelecege de tasirlar ve hep mutlu hayati olan, kizlar tarafindan secilen degil secen insanlara donusurler. Bi seyden korkuyosan, yapabilecegin en mantikli sey korkunun ustune gitmektir. utaniyosan pisiriksan begendigin kiza git kafasini gozunu yara yara kimseden taktik almadan konus. kimse ocu degil hic bir kiz senden degerli degil. korkacak bi b.k yok afedersin. kimseden taktik almadan kendin olarak kafasini yuzunu yara yara konus, illa ki konustukca daha rahat hissedeceksin ve kizlarin yaninda dogal olacaksin. dogal, pisirik olmayan adami sever hatun kisiler. bi de her konustugun kizla cikmak kaynatmak zorunda degilsin. sadece konus. cirkiniyle de konus, guzeliyle de. sana rahatlik ve tecrube verecektir.

6. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Cok haklisin abi dediklerini dikkate alacagim.
    Babam evden gittiginden beri (6-7) yildir evde iki kadinla yasiyorum aslinda tam tersi olmaliydi :D

Saka bir yana bence asil neden gecmiste 100 kilo olmamdi. Haliyle hicbi kiz beni sevmez ne guzeli ne cirkini. Simdi boyle bir ilgiyle karsilasinca dogal olarak ne yapicagimi bilemiyorum. Yorumlariniz icin cidden cok tesekkur ederim yarin kizla konusup buraya yazicam . :)

7. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bol şans tarantino16 sonucu buraya yazarsin :)

tarantino16 bunu beğendi.
  8. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim rica ederim. kizla konusmayi kafanda buyuk bi hadise yapma, cunku harbiden buyuk bi hadise degil. ayarlamak icin konusma, tanisabilir miyiz arkadas olabilir miyiz gibi acayip laflar sakin etme. gul icinden geldigi gibi, yere bakip durma, stres yapma. ilk basta yapabilirsin olur ama farkli kizlarla konustukca diyeceksin ki niye stres yapiyom ben yavv. o da bir insan sonucta nedir ki yani? O stres yapar senin karsinda sen kendinden emin oldukca utanir falan. canini yerim, yarin kizla konusma, kizlarla konus icinden geldigince. ahmetle aliyle nasi konusuyosan kizlarla konusmayi da ayni dogallikta yap.

Balboa7, neverbackdown. ve tarantino16 bunu beğendi.
  9. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kizi tuvaletini yaparken dusun bu sayede normal,siradan bir insan gibi gelir gozune.bende ise yaramisti :) kizi ayarlayamadim ama olsun macera olmustu.

10. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    hahahahahahah abi akşam akşam güldürdün valla. Denicem bunu da hahhahahah :D

abi çok oluyorum kusura bakma ama bir soru daha sorucam ilk cümlem ne olsun.Merhaba tanışabilir miyiz falan mı :D

11. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Tanisabilir miyiz? Deme ne dersen de:)

12. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    guzel kardesim cok olmuyorsan soracagin soru icin "kusura bakma" deme. topigi acarken de uzun olduysa kusuruma bakmayin falan demissin, ne icin ozur diliyosun allasen guzel kardesim? saygi ile gereksiz ozur dilemek siliklik eziklik ayri konseptler canini yedigim gerek yok o bakimdan. simdi guzel kardesim ben sana git sunu soyle diyemem, senin yasinda olmayali da baya oldu ama benim anlatmaya calistigim sen istersen git "Zubirik kugibidii" de kiza. ama kendin de. sana gulsun ne bileyim baska bisey desin, ondan tecrube edin.baskalariyla konus, ahmetle nasi konusuyosan ayseyle de konus. kendi yolunu taktigini gelistir. yani kimsenin soyleyecegi bir sozcuk ebesi sihir gibi calismaz keza ne soyledigin yuzde 10 etkiliyse vucud dilin ses tonun cart curt olayin geri kalan yuzde 90inidir. kizin o anda yapmakta oldugu aktiviteye yorum yap cart curt orasini kendin ogrenmek gelistirmek kendine tarz bir stil yaratmak zorundasin. kimse sana sihirli kelimeler veremez. anlatabiliyorum insallah dediklerimi.

Balboa7, tarantino16 ve onur04 bunu beğendi.
  13. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kisaca kendin ol,kendine guven tarantino ;)

14. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    abi size olan saygımdan yapıyorum yoksa şu hayatta kimseye kendimi ezdirmem merak etme o yönden.Ama saygım da sonsuzdur. Ben iyisimi abi yarın çıkıcam o kızın karşısına ilk önce tuvaletini yaparken hayal edicem sonra içimden ne geçiyosa konuşcam anladım ben olayı kendim olucam.Yahu insanüstü bir şey mi ki bu niye çekiniyorumki :D cevaplarınız iyi geliyo sağolun :D

onur04 bunu beğendi.
  15. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kiz kac yasinda?

16. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen katılıyorum.Ancak işte her şey tecrübe bende yapamazdım gittim tanışabilirmiyim filan dedim ama ders oldu işte artık hiç bir kızı üstün görmüyorum kendimden.Eskiden hep kendimi alçak görürdüm bununla konuşamam filan derdim şimdi hiç bir çekince filan kalmadı.En iyisi kendi bildiğini yapmak , gerekirse yanlış yapmak ama yanlışını anlayıp bir dahakine daha mantıklı davranmak.

17. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    16 hocam

18. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen kardesim her sey tecrubede

19. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam kiz bi bahaneyle bizim kata geldi bugun iki defa normalde uc kat ustte. Bende aldim mesaji gittim konustum. O benden de cok utandi. Hep yere bakti guldu konusamadi pek. Neyse en azindan tanismis oldum. Bakalim ilerki gunlerde ne olacak:)

neverbackdown. ve selman.aydemir bunu beğendi.
  20. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Oltayı denize atmissin en azindan simdi beklemek lazim :)

Sayfayı Paylaş