Abilerimden ve kardeşlerimden öneri tavsiye istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Serhat197 tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Serhat197

Serhat197 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamın aleyküm . İsmim Serhat yaşım 17 Boyum 1.84 Kilom ise ne yazık ki 113.
    Öncelikle ben nasıl bu kiloya ulaştım bu rekoru nasıl kırdım bununla başlamak istiyorum.
    Bundan 1 yıl önceydi benim artık kilomdan dolayı üzülmem sonucu diyetisyene başvurdum çok azimliydim çok hırslıydım gerçekten hırsımı azmimi görenler bu çocuk cidden Serhat mı ?
    diye soruyorlardı çünkü artık bıkmıştım kilolu olmaktan arkadaşlarım kola içmememe abur cuburu bırakmama diyet menüleri dışına çıkmamama şaşkınlıkla bakıyordu
    çünkü o zamanlar ben 103 kiloydum kimse benim bu kadar hırslı olabiliceğimi düşünmüyordu.
    ve ben hırs mutluluk ve spor eşliğinde 90 kiloya kadar düştüm hedefim 80 kiloya düşüp bırakmaktı . Bırakmaktan kastım orada durmaktı .
    Fakat Annemle tek yaşadığım için Spor öncesi ve sonrası kişilik olarak TEMBEL olmamdan dolayı Annem birgün sinirliyken bana çattı ve senin bu sporundan bıktım diyetinden bıktım vs. vs.
    dedikten sonra artık git kendi yemeğini kendin hazırla çok yoruldum dedikten sonra ben mahvoldum ne azmim kaldı ne sevincim diyeti bıraktım ardından sporu bıraktım ve 90 kilodan 115 kiloya geri çıktım .
    Şimdi diyeceksiniz be kardeşim nasıl geri aldın o kiloyu şöyle söyleyeyim o sözleri duyduktan sonra hırs yaptım sen bana madem yardım etmiyorsun bende verdiğim kilonun
    2 katını alacağım dedim eski Asosyal Evden çıkmayan Hayatta yaşamak adına umudu olmayan tip olan Serhat'a geri döndüm .
    Şimdi sorarsanız motivasyonum azmim mahvolmuş durumda insan içine çıkmaya utanıyorum şimdi annem destek oluyor spora yazdırayım diye bu seferde ben istemiyorum .
    Seneye staja gideceğim bir fabrikaya sırf utanıcağım diye okulumu değiştirmeyi bile düşünüyorum o derece .
    Şimdi siz Abilerim ve kardeşlerimden her türlü tavsiyeyi Samimyetle bekliyorum ben ne yapmalıyım artık hiçbir umudum yok cidden bu konuyu açarken bu yazıyı yazarken bile bazı yerlerde gözlerim doldu benim hayatım karardı be .
    Birini istiyorum bir baba bir abi elimden tutsun bana destek olsun bana yardımcı olsun ama yok olmuyor işte tek başımayım

2. Calient3

Calient3 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bu hayatta en çok kendinle vakit geçireceksin kardeşim. Kolay olsaydı herkes yapardı durma başla hemen Bol şans :)

3. Eddgie

Eddgie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim ben seni iyi anlıyorum. Bende annemle tek yaşıyorum. Senin bahsettiğin yemek hazırlamalar tembellikler vs vs aynılarını bende yaşıyorum. Defalarca kavga ettiğimiz olmuştur beslenme konusunda. Artık maddi olarak da imkan olmasına rağmen zor para koparıyoruz. Bende 18 yaşındayım. Elimden benimde hiçbirşey gelmiyor. Devam etmekten başka. Daha yaşımız erken dur hele. Etme-bulma dünyasında yaşıyoruz. "Senin yüzünden bu kiloya geldim" demen yerine, zayıflayıp "sana rağmen yaptım bu işi" demen daha iyi olurdu şahsen.

4. GoToGymTR

GoToGymTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum, Muğla
    KARDEŞİM TAKINTILI BİR KAFA YAPIN VAR BELLİKİ AYNEN BEN FAKAT KALDIR O KOCA POPONU VE GYMDE TER DÖKMEYE BAŞLA ! BEN SENDENDE KÖTÜYDÜM 177 BOYUNDA 130 KİLOYDUM! GEÇEN SENE,VE ŞUAN 178 BOYUNDA 82 KİLOYUM YAĞ ORANIM %15 E DÜŞTÜ BUNU BAŞARMAK İNSANI ACAYİP MUTLU EDİYOR Kİ SENDE BİLİRSİN SENDE KİLO VERMİŞSİN BU HAYATTA İLK YEDEİĞİN DARBE İLE PES EDEMEZSİN HAYAT BİR SAVAŞ VE YERE DÜŞTÜN DİYE YERDE ÖYLECE ÖLMEYİ BEKLEYEMEZSİN BIRAK INSANLAR SENİN ARKANDAN LAF ETSİN ANNEN KIZSIN SENIN CANINI YAKSADA UNUTMA Kİ ''What doesn't kill you makes you stronger'' seni öldürmeyen şey güçlendirir. ŞİMDİ KARI GİBİ DESTEK BEKLEMEYİ BIRAK VE TERLEMEYE BAŞLA ÇÜNKÜ BAŞARACAĞIN ÇOK ŞEY VAR DAHA :)

Sayfayı Paylaş