Abilerim Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Amokaçi45 tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Amokaçi45

Amokaçi45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim , kardeşlerim iyi akşamlar . Şimdi uzun uzun size derdimi anlatıcam inşallah bu yeni üye fazla konuşuyor diye düşünmezsinizz . Çoktandır kafama takılan sorular var . Abiler benim babam memur , sürekli tahin oluyoruz belli bir düzen yok . Vucut geliştirmeye acaip bir merakım var . 11 yaşından beri . Düzen olmadığından spor salonunada gidemiyorum bide malum üniversite falan , sınav . Gidemiyorum son senem . Yaşım 17 , Nisanda inşallah 18 oluyorum . Çok çelimsizim . Öyle böyle değil . Sizden yardım istiyorum . :)

Ben kendime bir adet ağırlık sehpası aldım , ve birde ağırlık seti .
    2,5 kg x 4 adet
    5 kg x 4 adet
    10 kg x 2 adet . Evde çalışmayı düşünüyorum . 1 sene zamanım var başka sehirde oldugumdan sevgilimin yanına gitmeden kalıp kazanmak istiyorum birazda . Bunun için ne yap derseniz yapcam . Öyle çok abartılı bir vucut istemiyorum zaten.

Boy 1.78 Kilom 58

Bunun için nasıl bir antreman programı uygulamalı , kaç kilo almalıyım (1 senede ) ?

Eğer yardım ederseniz çok mutlu olurum :)

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    -ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş