Abilerim yardım lütfen... +18

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve girliciousfan tarafından 2 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. girliciousfan

girliciousfan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 16. Hiç cinsel deyeyimim olmadı. Olması için illa evlenmem mi gerekiyo? Mesela amerikan dizilerinde birbirine aşık 2 kişi istedikleri zaman ilişkiye girebiliyor ama bizim toplumumuzda bu etik degil. Sürekli elizabet sürekli elizabet bıktım artık :D Sizin ilişkileriniz nasıl oluyor? Hayat kadınlarıyla falan mı?

Bu konuyu eğlence olsun diye açmadım lütfen ciddi cevap verin. kafa_

2. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    bunuda gördük sonunda :D Amerikan dizi ve filmleri işte insanları böyle etkiliyor :)

3. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    bızım kulturumuzdekı bu durum en dogrusu bundan hıc suphen olmasın.
    genel bakısta ılkellık gıbı gelsede bıraz derın dusundugunuz zaman bunu farkedebılıyorsunuz.

eger evlendıgınız zaman bakıre,namuslu bırıyle evlenmeyı ısteyorsan ve de kız arkadasınla beraber oluyorsan burada buyuk bır tezatlık olusuyor ..

4. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    orta doğu yani şark toplumları tutucu toplumlardır ve cinselliği yok sayarlar..tutucuyuz ama en çok tacizciler bizde,kültür başkentiyiz ama yılbaşına kadınların gidemiyor mesela.Sana "yapma,ilişkiye girme" diyen bir çok erkekte,muhtemelen bir açık kadın gördüklerinde gözlerini alamıyorlardır.
    sen milli olmaya bak çünkü 23 yaşına falan hala bu halde geldiğinde ruh sağlığın bozulacaktır. Deneyim edinmeye bak kızlarla yoksa üniversitede bile kız arkadaş bulmakta zorlanabilirsin.
    Eğer bir erkek kadın tavlamayı beceremiyorsa,bana göre kadından farksızdır.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş