Abilerim Bi Bakar Mısınız ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve snycn21 tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize Merhaba
    Abilerim Ben 16 Yaşındayım.Karın Kası Çalışıyorum Evde Kendi Başıma 15 Mekik 3 Setten Oluşturdum Gayet İyi Gidiyor Alt Karın Kaslarında Problem Var Zaten Onlar En Tembel Kasmış 52 Kiloyum Sorunum Şu Karın Kasını Çalışıyorum Ama Sıktığım Zaman Kaburga Kemiklerim Dışarı Çıkıyor Üçgen Şekilde Değil Dikdörtgen Gibi Buda Hiç Hoş Durmuyor.Üçgenleştirmek İstiyorum Hangi Hareketle Yapabilirim ?

2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Pardon yanlış anlamışım :). Karın kaslarını 3 genleştırmeyi ilk defa duydum ama kilo eksikliğindendir yada alt karını hiç çalışmayıp geliştirememenden vs. Boyun kaç bu arada?

3. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yine Yanlış Anlamışsın Kaburga Kemiklerini Diyorum :) Ve Boyum 1.68 Yani Kaburga Kemiklerim Hem Dışa Çıkıyor Vede Dikdörtgen Gibi Sonra Bel İnce Kalıo Kötü Gözüküyor.Demek İstediğim Üçgenleştirebilir Miyim Yani Kaburga Kemiklerimin Aşağı Bakan kısmını içeri doğru çekmem lazım inşallah anlamışsınızdır pek anlatamadım olayı :D

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
  4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Anladım o kemik yapsıdır kemiğin şeklini değiştiremezsin bence ama, 65 kg civarına gelirsen kemikler gözükmiyeceğinden derdin kalmaz otomatikmen :)

5. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    65 Kg ye gelirsem futbol hayatım sona erer yani o kiloyla koşabilir miyim bilmiyorum bide kilo alamıyorum zaten metabolizmam hızlı heralde çok yerim ama çok yakarım :D napalım artık böle dursun kemikler :Dteşekkür ederim cevap verdiğin için

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
  6. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    65 kilo civarı derken sabit 65 kg demedim :). 60 65 arası yani. Şuan ben 172 60~65 kg arasıyım benmde metabolizma aynı hızlı senin gibi ancak diet uygulayınca kilo alabiliyorum. Sporcuysan zaten yakıyosundur kalorileri, düzgün bir diyetle kilo alırsın aşırı yağlı yiyip göbek yapmazsın.

7. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım Diyetisyene mi gitmem lazım şimdi yani ?

8. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Kendine uygun diyet bulamazsan gidebilirsin. Ben kendi diyetimi kendime göre ayarlıyorum protein, dengeli karbonhitrat ve kalori ağırlıklı ama futbolcular nasıl yapar bilmiyorum.

9. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O Zaman En İyisi Diyetisyen Yoksa Birde Yanlış Diyet Uygularım Yaşımda Küçük Çünkü Sonra Sorun Çıkmasın Bi Kaburga Uğruna Hayatımız Kararmasın :D Birde Benim Demek İstediğime Kanat Diyolarmış Onu Ortaya Çıkarmam Lazımmış Oda Barfiks İstiyor Heralde :eek:

10. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61

kastettiğin yer 2. resimdekiyse, evet barfiks çekceksin, ayrıca biceps vs. e de vurur onlarıda şişirir bir miktar

11. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.305
    Ödül Puanları:
    0
    kaburga kemiği diye serratus anterior deniyorsa o kas ayrı olarak çalışmaz, press hareketleriyle, genel vücut egzersizleriyle , kanat ve karın çalışırken de oluşur ama latissimus dorsi deniyorsa barfiks, lat pulldown, dumbbell rowing, barbell rowing yapman gerekli

12. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet dediğim 2. resmin ilk bölümü küçük olan bölümü oralar dışa çıkıyor ondan problemliyim. :mad:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:01 ----------

serratus anterior dediğin yer işte abicim orası dışa çıkıyor onu istemiyorum işte yani çözümü var mı diye sordum. :eek: yani kas çalışan kişilerde gördüğüm kadarıyla üçgen oluyor oralar bende dikdörtgen gibi çıkıyor kaburga kemiğimin alt kısmı dışarı falan çıkıyor isterseniz resim atıyım daha ayrıntılı anlatabilirim derdimi

Son düzenleme: 4 Eylül 2011
  13. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Resim koyarsan daha iyi olur ama, sırtın alt kesimine vuran hareketler yapabilirsin, dar tutuş barfiksler gibi.

14. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neyse kardeşim bu pazartesi fitnessa başlıyorum bi 2-3 ay iyi sonuç alırsam artık bakcaz :D alamazsam tekrar rahatsız ederim sizi :D teşekkür ederim size

Sayfayı Paylaş