abiler bir yardim edin..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bizzzt tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bizzzt

bizzzt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    oncelikle herkeze merhabalar. Bb sporuna 1 ay once basladim, amerikada okuyorum ogrenciyim. 125 kilodan bu kiloma 2 aylik bir cardio calismasi ile 100kg a dustum.

Boy: 190
    Kilo:100
    yas: 21

Forumu yaklasik 2 haftadan beri takip ediyorum, ilk aylarda suplement kullanimini desteklemediginizi biliyorum fakat, ben bsn syntha-6, on marka creatine ve now marka L-carnitine kullaniyorum. Cunku beslenmemi yetersiz buluyorum, bu sporda beslenmenin ne kadar onemli oldugunuda biliyorum. 1 aylik vg surecinde kaslarim sertlesti, cok ufak da olsa kollarimda hacim artisi oldu. Sabahlari 2 yumurta biraz yogurt yiyip sut iciyorum. Oglenleri icinde 125 gram dana eti olan hamburger tarzi bisey yiyorum( biraz yagli ama baska secenegim yok) Aksamlari da icinde yag tuz olmayan pilav ve gunune gore tavuk veya et yiyorum(100-150 gram arasi et). Sizce beslenmem yeterli mi? Spor dan sonra 1.5 olcek syntha 6 aliyorum, spordan oncede 5 gram creatine ve 1 yemek kasigi L-carnitine iciyorum. Ilk basladigim gune gore(10 lb dambell la baslamistim suan 25 lik dambell kullaniyorum bicepsler icin) her harakette agirliklari nerdeyse iki katina cikardim. Dogru yolda miyim neler yapmam gerekir, bu arada burda suplementler cok ucuz glutamine ve amino acid onerir misiniz bana. Yardimci olan abilerime simdiden cok tesekkurler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:05 ----------

Bu arada antreman programini yazmayi unutmusum, pazartesi gunu biceps triceps, sali gunu omuz, persembe gunu gogus, cuma gunu ayak ve kanat calisiyorum.(haftada 4 gun hafta sonu ve carsamba off). Hergun antreman sonrasi 50 mekik ve 50 ters mekik yapiyorum.

2. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. bizzzt

bizzzt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkur ederim yorumun icin fakat amerikadayim, oyle bir hocam yok okulun spor salonun da takiliyorum. Antreman agrilari icin iyi geliyor diye biliyorum o yuzden aldim. Biliyorum zaten kullanim icin erken oldugunu fakat gerek beslenmemdeki eksiklik gerekse burda suplement fiyatinin cok ucuz olmasi nedenleriyle kullaniyorum

4. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence creatine için erken.Şu an zaten vücudun yeni alışıyor spora çok fazla ağırlık altına girmiyorsundur.Bence şimdilik yağ yakıcı alsan yeter sana.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş