Abi beni çok güldürdü ya ....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RocKuN tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Bana sorarsan gösterdiğin resimlerdeki kişileri aynı kategoride değerlendirmek yanlış olur. Çünkü biri fitness model, diğeri bodybuilder vücudu.

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    doğru bir de şunlara bakalım;

tekrar soruyorum.sizce türkiye vücut geliştirme şampiyonası'na katılanlar mı daha estetik yoksa yukardaki vücut geliştirmeciler mi?

3. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    tekrar soyluyorum,gercekci olmakta fayda var.
    senin soylediklerinde yanlis bisey yok fakat,

ornek verdigin Vucutcular cogu dunya topunda yer aliyor,turk vucutcular resimlerindeki arkadaslari oyle bir anlatmisin ki,sanki onlarin ki vucutun yanindan gecmemis gibi,o proflar da o vucut seviyesinden gelip gectiler.. ki buna sen inaniyorsun prof lar gibi olabilecegine, kutluyorum seni.. varsayiyorum ki senin vucudunda bu verdigin ornek resimdeki turk vucutcularin seviyesine gelecek o zaman senin vucudun da oyle olacak kendine tiksinc igrenc mi diyeceksin merak ediyorum sanma ki aniden 270 lbs bir prof olacaksin basamak basamak,ve bilirsin cok zaman alir yillarini...bunlari ornek verdim hayalerin pesinden kosmak guzel ama imkan olmadiktan sonra zor,bende isterim bir gun Flex Wheeler gibi olmak, veya frank mcgrath gibi en buyuk hayalim ve buna inaniyorum..,bilirsin ki bu spor kabaca tabirle "Para sporu dur" Paran varsa ve akilica haraket edersen senin icin bu is daha cok kolaylasir..biliyorsun prof lar senelik masraflari kac yuz bine mal oluyor..proflarin bir yillik masrafi ile turkiyede bir ayle kurtulabilir.

onun icin,Tam proflar gibi demiyelimde onlarin bi alt seviyesine gelebilirsek cok buyuk bir basaridir..

Sevgiler saygilar

Son düzenleme: 14 Ocak 2013
    -RevoLt- bunu beğendi.
  4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Tabi bide sporcuları kendi karegorilerinde kıyaslamak lazım.
    Sahip olunan imkanlar,sponsor,mali durumlar vs hep göz önünde tutulmalıdır.
    Yoksa elma ile armudu kıyaslamak gibi oluyor.

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben eğer bu türk vücutcular gibi olursam emin ol ki o vücudu saklarımgerçekten. zaten benim bahsettiğim podyumdaki görünüşleriydi.o kasları daha belirgin hale getirmek,göstermek için sürülen esmerletici krem çok daha kötü yapıyor vücudu.ben ne phil heath'in ne frank'in podyumdaki halini sevmiyorum.o sürdükleri şey çok kötü gösteriyor kanımca.ben de bu videodaki görünüşlerine istinaden söyledim.

6. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Nasıl bir kıyaslama mantığın var anlayamadım. Ben de bu adamlara karşılık Deniz Duygulu'nun, Egemen Ertuğrul'un fotoğraflarını koyup bakın bunlar daha estetik o yüzden bu resimdekilerden bir halt olmaz ben olsam vücudumu saklardım desem nasıl olur acaba ve bu koydugun adamların kilosu ne videodaki Türklerin kilosu ne ona bak önce sen, laf sokucam diye 70 kg da yarışan Türk vücutcuları Lazarla, Arnoldla, Phille kıyaslayıp yerden yere vuruyorsun kafan iyi herhalde.

Son düzenleme: 15 Ocak 2013
    DEXONİA ve muratcan.biceps bunu beğendi.
  7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    o örnek verilen adamların günde yediği besinin içtiği supplement in en önemlisi aldıgı ilacın sınırı yok.SINIRI yok.ben burda erhan abinin ne imkanlarla girdiğini çok iyi bilirim.biraz emege saygı.ayrıca konusuna bakılırsa kendisinin podyuma çıkmamış define fotograflarıda var.revoltun onlara pek bir şey diyebilecegini sanmıyorum

8. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Olay videoya yorumdan çok tartışmaya dönmüş ama benim sorum var bu abilerimin 70 kilo olupta bu kadar hacimli olmalarını sağlayan nedir bi yorumda okudum ama boyları kısa denmiş benim boyum 1.70 kısayım 67 kiloyum ve bu kadar hacim yok bende bu abilerin boyları kaç 1.60 falanmı nedir yani.

Sayfayı Paylaş