Abi beni çok güldürdü ya ....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RocKuN tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiye'de Vücut geliştirme şampiyonası olduğunu bilmiyordum şahsen denk geldi video ve izleyeyim dedim ve videonun başında ki 4. abi beni çok güldürdü ...
    Abide ki vücut bende yok olmasını isterdim ama abi yarışmaya aceleyle katılmış gibi diğerlerinin yanında...

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=b5lvj9MfeMY[/YOUTUBE]

SiskoBatu bunu beğendi.
  2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Olayı bilmiyorum ancak muhtemelen kilosunda yarışmacı olmadığı için üst kategoride girmeye zorlamışlardır. O da halinden pek memnun değil zaten gördüğüm kadarıyla.

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bana kalırsa beslenmesi ve antrenmanları berbat , özensiz etrafının gazına gelerek yarışmaya katılmış.antalyada oldu bu yarışma.yani burada.yazık.insan utanır.ilk gördüğümde de söylemiştim.tabi yanındakilerin neredeyse hepsi dopingli ama zaten dopingsiz podyum biraz zor.genetiklerinizin muhteşem olması lazım.bu abimizde de o yok :) zaten.diyecek bir şey yok

thetramp bunu beğendi.
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    video hakıında genel olarak bir yorumda bulunayım.şahsen sadece o arkadaşı değil bütün türk vgcileri gördüğüm için vgden soğudum bi anlığına.hepimiz lazar angelov,greg plitt falan olacağımızı zannediyoruz da aslında büyük çoğunluğumuz burdakiler gibi olacak.şahsım adına konuşayım hepsi bir birinden iğrenç.

5. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    o igrenc dedigin adamlarin icinden erhan uludag dexterrr nickiyle forumumuzda aktif uye.igrenc dedigin adamin karin kaslari oblikleri greg plite tas cikarir.o adamlarin herbiri senin o igrenc dedigin vucuda ulasabilmek icin 7-8 yildan fazladir esek gibi calisiyor bence bu adamlarin vucutlari degil ama senin yorumun cok igrenc.bu arada buyuk cogunlugumuz burdakiler gibi olacaz demissinde, olursun:)birak burdakiler gibi olmayi o zayif yarismaci kadar olabilirsen yat kalk allaha sukret kaldiki hic sanmiyorum onu bile basaracagini.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ocak 2013
    Ssas, m.d., sporcu. ve diğer 18 kişi bunu beğendi.
  6. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Revolt kendi adına konuşmaya devam et ,sonucta ordaki vücutcularda bir şeylerin peşinden koşmuşlar ve bir şekilde o hacimlere ulaşmışlar belki de bazılarının ilk yarışması , üslübun cok yanlıs.Adamlar 70 kg. da yarısıyor senin örnek verdiğin adamlar 90 kg. Ülkemizde 90 kg da yarışan sporcularımızla kıyaslama yapmaya davet ediyorum seni.Ki bu ülke bir cok başarılı sporcu ve altını çiziyorum vücutcu çıkarmıştır.Bunların örneğinide burda vermeme hiç gerek yok.:)

7. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ayrıca çoğumuz oradakiler gibi istesekte olamayız.Çünkü amatörüz ve oradakiiler gibi hayatımızı bu işe veremiyoruz.Çok büyük bir emek var ortada .

Aramiss, muratcan.biceps ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kotu olmus ya sahsen ben uzuldum.Donup donup yanındakılere bakıyor felan gıtmesı hata . Gecmıs olsun :D

9. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Bu videoda benim hocamda var aydın aslan cidden videoyu öncedende izlerken buna dikkat etmemiştim ama şimdi bir acayip oldum :D :D

10. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Elemanın kafayı almışlar sanki fotoshopla başka vücuda monte etmişler. İkincisi de omuzlar çok dar, kafa çok büyük görünüyor. Ama eleman çalışmış, gelişmiş.Emeğine sağlık.

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Diğer yarışmacılara oranla konuşmak gerekirse ciddi anlamda kategori farkı var. Önünde uzun bir süresi var. İlerde belki tekrar katılır ve başarılı olur orasını bilemeyiz.

Bir de ülkemizde malesef bu iş çok basit sanılıyor. Her salonda vardır bir kaç aylık sporcu kendine böyle amaçlar koyuyor ve kendi vücudunu çok iyi sanıyor. Sonrası ise hüsran. Bu 2. yazdıklarım video da ki yarışmacı için değil. Genel olarak söylüyorum.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    tmm 4.sıradaki abi baya geride ama diğerleri 70kg icin gercekten iyiler...ve bence youtube acıp izlediklerimizden geri kalır yerleri yokthums:

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    açıkçası senden beklemediğim bir yorum olmuş revolt.umarım kusuruma bakmazsın.hepsi birbirinden igrenç'' bölümünü okuduktan sonra acaba sen vg den farklı bir spor mu yapıyorsun diye düşündüm

Aramiss bunu beğendi.
  14. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Aynen kesinlikle 70 kg için iyiler. Anca bunlar gibi oluruz diyen arkadaşı da anlayabilmek mümkün değil :D

15. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    birde burdaki arkadaslarin boylari 1.70 ten kisa dexterrr boyu 1.65 bildigim kadariyla.

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  16. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    aydın biçen gerçekten mükemmel bir fiziğe sahip zaten tr de çok tanınan bir isim.
    dexonia'nın dediği erhan uludağ'ın da uzun yıllar bu spora emek verdiği net belli oluyor
    onun haricinde gördüğüm iyi seviyelerde birkaç kişi daha var ama diğerleri görüldüğü gibi tam amatör ruhla katılmış ve bir derece beklentisinden öte bir hatıra için yarışan kişilere benziyolar zaten 70kg kategorisinde uzun boylu biri iyi hacime sahip olamıyor definasyon olunca

17. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Biraz gercekci olmakta fayda var..

Sen cok fazla youtube de prof vucutcular izlemisin sanirim ondan kaynaklaniyor olabilir..videolar da izledigin proflar gibi olmak istiyorsun ve bunlar sana igrenc geliyor Frank mcgrath gibi prof bb lari sevdiginizi biliyorum..

video ya gelirsek Vucutlari gayet iyi 70 kg ya gore,ve belli ki cok emek sarfedilmiş .. bu tur asalayici yorumlar uslubunuza yakismiyor.

Son düzenleme: 14 Ocak 2013
    muratcan.biceps bunu beğendi.
  18. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bana göre zaten içlerinde en sağlamı baştan 3.sıradaki vgci.(Aydın Biçen)

Birinci de o olmuş zaten.Vücudu diğerlerinden çok çok ileride.

19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Kimseye üzülmenize falan gerek yok beyler oradaki beğenmediğiniz her adam katlar bi kere sizi yani kimin kime acıması gerek tartışılır biraz orası:)

Tamam da orada vücudu çok kötü biri yok mesela ama siz bi bütün olarak bakınca kötü görüyorsunuz. Şimdi bakıyorsun tip, vücut vs. olarak çok hitap etmiyor(yanlış anlaşılmasın sakın) ama o adamların görüntüleri zaten ya ark. telefonundan ya da dandik bi kameradan çekiliyor. Yani 4 bin liralık foto. makinesi artı prof. fotoğrafçılarla çalışıp artı olarak photoshop yapılsa oradaki her adamın da vücudu iyi görünür sana:) İnt. sitesi olan yarışmacı bile yok bizde varsa bilmiyorum da.

Yani insanların beynini yıkıyor biraz sayın youtube vücutçuları. Bu türk kızları gibi yani yabancı filmde yakışıklı birini görürler işte sonra Tr'de böyle erkek yok falan diye zırlayıp beğenmezler kimseyi:) (Sana demedim bu arada Revolt)

20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar sakin eğer dikkatli okuduysanız orada "kendime ait" fikrimi beyan ettim.sanki herkes için geçerli evrensel bir kurama yanlış demişim gibi adete recm etmişsiniz beni.renklerin ve zevklerin tartışılmayacağını hatırlatmak isterim.lütfen bakın ve siz verin kararı: (lazar ve greg'in bu fotoğraflarının milyarlık kameralarla çekilip montaj yapılmadığını düşünüyorum.

eğer üstteki yarışmacılar size daha güzel estetik gözüküyorsa bir şey diyemem.

ve ayrıca
    yazdıklarınızdan şunu anladım ki sizin inancınız pek yok ne yazık ki.şahsen benim var ve sizlerin de -aktif üyeleri kastediyorum- olduğunu sanıyordum fakat demek ki yokmuş.kusura bakmayın ama ister bu forumun admini olsun fikrimi yine beyan ederim.bana itici geliyor bu vücutlar.ve benim amacım 3-5 ay gideyim yaza kadar karın kası yapayım sahilde hatun kaldırırım değil.düzenli,disiplinli bir şekilde kendimi vererek yapıyorum bu sporu.bana bu videodaki o komik abi gibi bile olamayacağımı,sanki vahiy gelmişcesine kesin olarak söylemişsiniz.buna da anlam veremedim.biraz düşünün insanlar imkansız denilen şeyleri azimle nasıl başarmış ki benim yaptığım vücut geliştirme.koca seyit gibi 200kglik top mermisini sırtımda taşıması,Che ve Fidel'in 5 kişi ile başlattığı devrimin büyük bir zaferle bitmesi,Mustafa kemalin yokluk içindeki ülkeyi kurtarması..bunlar da imkansızdı.yanlış anlaşılmasın bu örneklerle kıyaslamıyorum yaptığım sporu.demek istediğim böylesine "imkansız" şeyleri başarabiliyorsa insanlar,bırakın da ben yahut bir başkası o komik abi kadar bile vücut geliştirsin.

saygılarımla...

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

yazmayı unutmuşum, ben bu forumda üye olduğunu bilmediğimden ötürü "iğrenç" sıfatını kullandım şahsen kendisi gelir bu yorumumu kırıcı bulursa kendisinden özür dilerim "iğrenç" sıfatını kullandığım için ama yine de "bana itici geliyor bu vücutlar" deme hakkım var

Sayfayı Paylaş