abdominal

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve samettt tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samettt

samettt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ordu
    arkadaşlar üst teki 4 parça çıkıyor ama alttakiler den eser yok benim 8 packte gözüm yok ama 6 pack istiyorum ellediğimde sertlik felan belli oluyor alttakilerin çıkması için özel bir hareket varmı ?

birde boy 175 kilo 60
    normalde zayıf gibiyim ama karın da dümdüz fakat yağlanma var sizce salona gidince önce mi sonra mı koşmalıyım ne kadar koşmalıyım ? nasıl beslenmeliyim

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kilov ermen gerekmiyor boyuna ve kilona bakınca alttakiler en son çıkar zaman ister karın kasıprotein ağırlıklı beslenmelisin yağları azaltmalısın karın antremanın nasıl

üst alt ve yan karın kaslarını 3 e bölerek çalışıyormusun yoksa sadece mekikmi çekiyorsun resim olsa daha iyi anlaşılır ama kilona bakılırsa zayıfsın ama karın kasların hacimli olmaya bilir

samettt bunu beğendi.
  3. samettt

samettt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ordu

resimleri yarın koymaya çalışıcam salona gidiyorum ordaki makineyi yapıyorum ve mekik önerileriniz varsa çok iyi olur üst-alt ve yan karın kaslarını hangi egzersizler faydalı onları da söylerseniz memnun olurum teşekkürler

4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    karın kası sadece mekikle cıkmaz, vücut yağ oranın düşük olmalı, sanırım sen 2hafta cardio yapsan 57-58kge düşsen karın kasların belirginleşebilir.

Son düzenleme: 5 Aralık 2011
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ama bu boyda biri o kilo çok az kilo vericeğine çalışmaya devam etsin kilo alması gerekiyor ama kas olarak proteine ağırlık ver

forumda egzersiz hareketleri diye bölüm var kendiniz bir program yapabilirsiniz

bizim salonda mekik makinesi yok decline sehpasında doğrumu yazdım bilmiyorum ağırlık ile mekik çekiyorum üst karın kasları için

daha sonra düz zemine uzanıp klasik backa kaldırıp indiriyorum ama yavaş yaparak buda alt için

yanlar içinde decline sehpasında veya ayakta yana eyilme yapıyorum ayakta dambıll ile sehpada kendi ağırlığım ile kendime göre yaptığım bir program iyi verim aldığım için devam ediyorum

kasın kası için öneriler var okumakta fayda var bence
    http://www.ezberim.com/erkeklere-ozel/161431-siki-karin-kaslari-icin-oneriler/
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/kar-n-kaslar-le-ilgili-en-yayg-n-mitler.html

Rpac bunu beğendi.
  6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : karın, karın kası, abdominal

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş