Abdominal(Karın kasları) devamlı..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Metoboy tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Metoboy

Metoboy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba! Forumda bir çok karın kası konusu var. Ama doğru dürüst hiç bir bilgi bulamadım açıkcası.

Karın kasları için yağ oranının düşük olması, iyi bir diyet,kardiyo ve antreman gerekli. Beslenme bunun %70 i.

Peki ama beslenmeden kasıt olarak yağ ve şeker kullanmıcaksın!!!! şeklinde yazıyor herkes ki bu çok saçma. İnsan vucudu yağ almalı,şeker almalı. Basit şeker ve doymuş yağ değil tabiki.

Herneyse bu diyet (beslenme) işi de kişiden kişiye değişir bence. Forumda ciddi anlamda karın kası çıkartan bi kaç ay boyunca da koruyan kişiler varsa yorum yapsınlar yoksa yorum yapmasınlar.

Ben mesala 1.76 boyunda 67 kiloyum. Göbeğim yok, karın kaslarım elle hepsi anlaşılır olsa da sadece 2 tanesi gözüküyor. Benim diyetimle 90 kiloluk adamın diyeti aynı olmayacaktır. Velhasıl benim kardiyo yapmam şart mı? 67 kiloyum zaten zayıfım. 63-64 çırpı gibi mi kalmalıyım? Ha bazıları diyecek kilo al sonra zayıfla. Yine aynı şey 70 olup da 64lere inceksem ne anladım ben?

2. cemy94

cemy94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    önce kilo alıp vücudu bir şekle sokarsın sonra yeterince geliştiğin zaman nisan mayıs aylarında definasyon la şekillendirirsin ben başladığımda 60 kiloydum baya zayıftım şuan 80 im ve nisan-mayıs arası definasyona başlayacağım.

3. Metoboy

Metoboy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam da 80 e çıktıktan sonra niye 10-15 kilo vermek için eziyet çekeyim ki? O yağlar o kadar kolay erir mi. Benim sorunum karın kasıyla ilgili. Kaç tane kişi biliyorum belki 80 kg ama karın kasları maşallah dolu dolu

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    onlara niye sormuyorsun peki :)

5. Metoboy

Metoboy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzlediğim filmler olsun,diziler olsun görüyorum. Pardon da amerikadaki adamı mı arıyayım? :)

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kaçtane kişi biliyorum diyince insan öyle anlıyor haliyle dimi,ayrıca o adamların önce kilo alıp mı yoksa kiloyluken zayıflayıp mı o hale geldiklerini nerden bilebilirsin ki

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kaslarını ellediğinde hissediyorsun ama gözükmüyorsa sorun yağ oranında.senin 80kg dediğin adamlar yağlı mı kaslı mı :) alt karındaki yağları eritince kaslar gözükür.

8. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum sen bir şeyi yanlış anlamışsın sanırım.Kilo almanın mantığı yağ olarak almak değil.Alabildiğin düzeyde kas kütlesi elde etmek amaç.Yoksa zaten kimsenin amacı yağ alıp yağ vermek değil :)

9. Metoboy

Metoboy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şöyle diyeyim yağlı bir vucudum yok, aksine fitim. Zaten ilk 2 tane karın kası gözüküyor. Adonislerim de belirginler onlar da bir problem yok. Fakat geri kalan 4 pack kısmında sorun var, tamamı gözükmüyor. Spor salonundaki hoca yağ ve şeker kullanmıcaksın dedi başka da bişey demedi çok saçma geldi. Zaten kilo olarak 67yim biraz daha zayıflarsam çırpı olurum. + Bi insan yılda en fazla kas olarak bi kaç kilo alabiliyoken bulk dönemin de de ağırlıklı karbonhidratla beslendiklerini düşünürsek sporcuların?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:51 ----------

Mesala joe mangeniello. Bu adam rahat 80 kilo vardır. Boyu 1.90 civarlarında. Ama fiziğine bir bakın. Arkadaşlar kısacası neler yapmak lazım nasıl çıkartmak lazım onu sormak için açtım. Her diyet her kişiye uygun olmayabilir. 67 kg vucudunda az yağ olan biriyle 80 kg yağı çok olan birinin diyeti aynı olamaz değilmi

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş