Abdominal Çalışmaya Başlamalımıyım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lostlight tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lostlight

lostlight Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    İyi forumlar arkadaşlar yaklaşık 4 aydır fitnessla uğraşıyorum başlangıçta saf ektoydum fazla süre geçmedi ama kilomu 68den 76ya taşıdım boyum 1.84 bu süre zarfında kaliteli kilo almaya çalıştım ama hacim almak istediğimden abdominal ve kardio çalışması yapmadım bilmem ne kadar doğru ya da yanlış

Başlangıç Ölçülerim

Kol:30
    Omuz:114
    Göğüs:94
    Bel:78

20 gün önce ölçü aldım en son

Kol:37
    Omuz:125
    Göğüs:104
    Bel:79

Sizce yavaştan abdominal çalışmaya başlamalı mıyım hoş durur mu yeterli hacime ulaşmış gözüküyormuyum ? Yani anlatmak istediğim zayıflıktan çıkan sixpackçilerden olmak istemiyorum anladınız galiba beni :D Fotoğraflarım;

Ekli Dosyalar:

2. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Şimdi şöyle düşün definasyon döneminde karın kaslarını irileştirmezsin, definasyon döneminde yağ su atarak kasları sert ve diri görünümle ortaya çıkarmak istersin, kışın eğer karın çalışmazsan abs ve oblique kasların hacimlenmezse ortaya çıkacak görüntü seni ne kadar tatmin edebilir? göğüs kafesindeki eğrilik içinde karında kesinlikle şu adını unuttuğum hareketi öneriyorum hem karının her yanını çalıştırır hem karın kaslarını gerer hemde bizim bu eğriliği gizlemeye yardımcı oluyor.
    http://beastlifestyle.com/wp-content/uploads/2012/10/Fancy-ab-wheel-roll-outs.jpg
    aynı zamanda sadece bu değil yani decline sehpada karnına ağırlık alarak düşük sayılarda mekik(12-20 arası), 1 lower-abs veya 1 bel çevresi hareketi, 1 de bu hareketi sonda yapmanı öneririm, başarılar.

3. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Hacim almaya devam edip abs calismalarini kesinlikle yapmalisin,abs calismalarini kardio olarak dusunme bence

4. lostlight

lostlight Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bugunden sonra başlıyorum yavaştan

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş