Ab Tronic X2 tecrübem

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yakuza35 tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    Bir alışveriş merkezinde geçenlerde tanıtımı vardı denemek istedim önce karın bölgemde denedim fazla bir etki hissettim desem yalan olur fakar biceps bölgesinde denemek istediğimi sordu tanıtımı yapan arkadaş soğuk 40 cm civarı kolda inanılmaz bir kasılma oldu en ağır biceps idmanında bile böyle şişmemişti inanılmaz bi cihaz ama faydalı olurmu olmazmı kararsız kaldım gerçekten bu ürünü araştırın derim böle deneme şansını yakalarsanız bence deneyin alın diyemem ama deneyin çünkü bende almadım ama sağlam bi kullanıcı yorumu alsam alabilirim sonuçta şuan 70 liraya piyasada mevcut ...bench_O

2. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Hep görüyorumda bana pek inandırıcı gelmiyor,reklam stratejisiden dolayımı bılmıyorum ama hiçte ilgi alakam yoktur bu tür şeylere =)

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben bu aleti aldım, hatta alalı bir ayı da geçti, mekik antremanı sonrası en az 40 dk kullanıyorum. başka bir foruma bu aletle ilgili düşüncelerimi yazdım, buyrun:

bu aleti alayım, günde 20 dk kullanayım, böylece kilo veririm, göbeğim erir kaslarım ortaya çıkar diye düşüneneler hiç bu aletin yanından bile geçmesin.

bu alet mucize değil, "aldım çok işe yarıyor" gibi tek cümlelik yorumları da dikkate almayın. öyle
    bir mucize yok.

daha öncede yazdığım gibi bu aletin yaptığı şey karın kaslarınızı elektrik vasıtasıyla uyarıp-kastırıp kasların hamlığını gidermek, kaslarınıza güç kazandırmak... güç derken öyle aman aman büyük bir güç değil...sadece hamlığını gidermiş oluyorsunuz.

işin büyük kısmı yine sizde bitiyor. diyet yapacaksınız, spor yapacaksınız ve sürekli mekik çekeceksiniz...aletin işlevi burda: güçlenmiş kaslarınızla daha uzun süre spor yapıp daha uzun süre mekik çekebileceksiniz, yaptığınız diyet de yağlarınızı yakmaya yardım edecek.

tüm bu programları 1
    sene devam ettirirseniz farkı işe o zaman hissedersiniz...

yine de o farkın büyük kısmı diyet-spor-mekik nedeniyle olacaktır,
    yani işini büyük kısmı sizde bitiyor. alet işin %10-20 lik kısmını yapıyor.

*

"yediğime aynen devam edeyim zaten spor da yapmıyorum, bu alet nasılsa karın kaslarımı ortaya çıkaracak ne gerek var spora diyete" derseniz, bu aleti hiç almayın...gidin yağlarınızı ameliyatla aldırın, ya da yağlarınızla mutlu bir şekilde yaşayın...

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bunun bende profesyoneli var hollandadan gelmiş. Güzellik salonları için stand şeklinde olanundan. Arasıra koluma takardım masaj yapar gibi hoş bir etki yapıyor. Arasıra da arkadaşlara bağlardım son güçte :D spor yapmak isteyen spor yapar bunun sporla hiç bir alakası yok bence. Ne yağ yaktırır ne de sağlık kazandırır. Bunlar sadece icraat değil bahane arayanlar için bir uğraş. Geçenlerde televizyonda gördüm mekik çekmeyi kolaylaştırmak işin yaylı bir şey yapmışlar, tam komedi xD normal mekiği bile çekemeyen adam nasıl spor yapsın yuh dedim içimden :D Bence 70 liranla git tavuk yumurta ton falan al :D

Sayfayı Paylaş