Ab King Pro tarzı aletler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hermes tarafından 1 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. fatihhan1988

fatihhan1988 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    ben yağlı olmama rağmen karnımda parçaları kısa gormeye başaladım "ab king pro sayesinde" onemli olan sabırdır.

2. fatihhan1988

fatihhan1988 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    ben yağlı olmama rağmen kısa zamanda faydasını gordüm karnım şekillenmeye başaldı bu alet sayesinde.

3. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    bence ön yargılı olmayın.bu alet bende var.şu an da piyasa fiyatı 80-90 ytl.ben bu aleti sadece 1 ay 4.seviyede kullandım.kaslarım dışardan bakınca pek belli olmuyodu.çünkü karnım biraz yağlıdır.incelme programını da uygulamadım.ama size yemin ederim ki bastırınca sert sert çıkıntıları hissediyordum.karnım az yağlı olsa kesinlikle süper görünürdü.zaten bu alet öyle ab shaper gibi saçma sapan bir şey değil.200 derecelik açı yani 4.seviye acaip etkiliyo karnı.1 hafta falan kullanın gerçketen ne demek istediğimi anlayacaksınız...

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sendeki bu değişimi yapan bu alet değil sensin
    çöpkingpro değilde başka bir alette olsaydı yine yapardın hatta hiç alet olmadanda yapardın
    bırak çöpking proyu çok zenginler evi alet doldurduğu halde olmuyorsa bu çöpkingin mucizevi bir alet olduğu anlamına gelmiyor mucize insanın kendisidir alet adı üstünde sadece alet

5. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bende ap king pro var işe karın bölgesi için bir hayli işe yarıyor fakat 1 kaç dk dan sonra yapması hayli zorlaşıyor...

6. gokhanibec

gokhanibec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kastamonu
    Ab King proya göre nispeten yeni piyasaya çıkan ab rocket türü, omirilik desteği sağlayan ve yukarı itme hareketini kolaylaştıran aletler bence daha kullanışlı, bir kaç ay kullanma imkanım oldu, yeni başlayan biri bile zorlanmadan 70-80 tekrar düz crunch hareketi yapabiliyor, hareketin yanlış yapılmasından kaynaklanan bel ve özellikle boyun kısmındaki ağrıları önlüyor, iyi bir beslenme programı ile desteklenirse karın kasları için işe yarayabileceği kanaatindeyim

7. Nuke_99

Nuke_99 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    O aletler senelerden beri satılıyor ve bir memnun kalanı sonuç alanı görmedim.Spor salonuna kaydolmak en iyi çözüm.

8. gokhanibec

gokhanibec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kastamonu
    Tabii ki spor salonunda profesyonel insanlardan yardım alarak çalışmak en iyisidir, ama beklentileri yüksek tutmadan bilinçli kullanıldığında hiç bir işe yaramaz demek pek doğru değil kanaatindeyim

9. fatihiskender

fatihiskender Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    karadeniz
    sıkıştırmayı iyi sağlar.

çöpkıngpro espırısı harıka ama katılmıyorum.

egoıst bır yaklaşım olmuş.

10. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Bence işe yarayan tek alet bu karın kaslarını çok güzel çalıştırıyor. aynı zamanda beli ve alt sırtıda güçlendiriyor

11. pyloth76

pyloth76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tekerleği icad eden bu mağara adamı acaba bu tekerleğe ne ad vermiş ki ??? hani bi araştırsak işe yarıyo mu diye :D

12. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Yani bunlara ihtiyaç olsaydı eski adamların karın kasları kötü olurdu. Üst karın var yanlar var sadece mekikle çalışmaz bunlar. 1 sürü egzersiz var. Ben karnıma ağırlık bile koymadım bugüne kadar. Sorun sadece yüksek sayıda klasik mekik çekip durmak ve her gün çalıştırmak. Hiçbir kas grubu her gün çalıştırılmaz. Çoğu bölgede öyledir ama özellikle yağ oranın fazlaysa karın kaslarını göremezsin altta kalır yağ düz tabakadır. Zayıf adam 1 ayda da yapar 2 ayda da karın yapar. Normalde çok kolay şekillenen bölgedir yürürken bile çalışır.

Sayfayı Paylaş