ABİLER B.B E DAHA BAŞLADIM SAYILMAZ BİR YOL GÖSTERİR MİSİNİZ resim var köüyüm çok..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve darkhacker tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABALAR..

abiler 17 yaşıma 4 ayım kaldı 1.70 boyunda 55kg ım tartınalı bayağı oldu boyum kısaydı ama 60 a vardı yada varmadı denebilir..

BEN akrabamın getirdiği 6kg 1 adet dambıl ve 1 adette 3 kg dambıl ile 1 aydır çalışıyorum düzensiz ama..

salona nasipse okullar başlayınca yazılcam bu vücut adam olurmu kilo alamıyorum hep zayıfım kendimi bildim bileli böleyim bilekler ince vs.sanırım EKTOMORF um..maddi durumumda fazla yok anca salona gidebilcek kdr...resimleri aşağıya koydum hiçiç açıcı değil berbat adam olurmu sizce bir yardımcı olun abiler...Napmam lazım bana yol gösterin...artık bıktım böle CILIZ olmaktan..

http://img718.imageshack.us/i/grnt0698.jpg/
    http://img40.imageshack.us/i/grnt0693.jpg/
    http://img832.imageshack.us/i/grnt0689.jpg/
    http://img521.imageshack.us/i/grnt0688.jpg/
    DURUMLAR BU..

ŞİMDİDEN teşekkür ederim
    SAYGILARIMLA..

2. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Neden adam olmasın ki tabiki olur fakat bu evde çalıştığın 1 adet 6 ve 1 adet 3 kg lık dumbell lar ile olmaz yanlış çalışabilirsin ve kaslar orantısız büyüyebilir.

En kısa zamanda bir salona yazılmaya bak bir program hazırlat hocana ve yavaştan başla çalışmaya..
    Amacın kilo almak olsun tabi göbek olarak değil..
    Çok fazla yağlı şeyler tüketme fast food gibi evde ne varsa fazla fazla ye yeter şuanlık..

Bu sporda yapman gereken en önemli şey iyi-düzenli çalışmak + çok iyi beslenmek + iyi dinlenmek bu 3 ünü yaparsan 4-5 ay sonra neydim ne oldum dersin..
    İyi çalışmalar dostum:)

darkhacker bunu beğendi.
  3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Sen gaza gelmek istiyorsan ayazın konusuna bak orta sayfalarda 15-16 yaşındaki resmini koymuş senden daha zayıf birde şimdi geldiği noktaya bak :)

Ben koymuştum resmini belki bulamazsın diye ama boyutu büyük oldu hem off topic olmasın kendin bakıp görebilirsin geldigi noktayı

En kısa zamanda bir salona yazılman dilegiyle...

Son düzenleme: 8 Eylül 2010
    darkhacker bunu beğendi.
  4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ederim okullar başlayınca salona yazılcam ...Fakat maddi durumum fazla yok protein tozu felan derseler alamam şartmı?salona başladığımda babamada söledim başlarsan bırakmıcaksın dedi bende tmm söz dedim başladığımda yaz tatili geldiğinde aikidio da yapıcam 3 aylık sürede body ile beraber...
    SALONA YAZILDIĞIMDA ACABA HOCA İLGİ GÖSTERİCEKMİ TANE SALONA GİTTİM BAKMAYA KARARSIZ KALDIM BİRİSİNDE DAHA ÇOK ALET VAR DAHA BÜYÜK GİBİME GELDİ FAKAT HOCA KAFASINI BİLEM ÇEVİRMEDİ UMURSAMADI..
    DİĞERİNDE ALET FAZLA YOK GİBİ KÜÇÜK YER AMA HOCA YARDIMCISI İLE OTOBÜSTE KONUŞTUM GAYET MUHABBET ETTİ BENİMLEN...

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    İyi hoca çok önemli yani flexor gibi bi hoca bulsam burda 5 katı para verip giderim salonuna bazı hocalar hem bilgisiz hem amaçları sadece para burdaki salonda hoca az çok bilgili ama ilgilendigi yok herkese aynı programı veriyor müşterilerle ilgilenmiyor odada supplement muhabbeti yapıyor sürekli sen begendigin yere git hangisinin imkanları daha fazlaysa oraya git

Bu forum senin hocan olur zaten ansiklopedi gibi forum hocanın öğretebileceklerini burdan öğrenebilirsin supplement almana gerek yok zaten yeni başlayan birisinin alması gereksiz oluyor sen düzgün yemek ye bol bol forumu oku sıkı çalış 1 sene sonra bile bu vücuduna bakıp güleceksin emin ol :)

darkhacker bunu beğendi.
  6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim aga...

inşallah hoca benim maddi durumuma göre bir program çıkarır yada ilgilenir ilgilenmezse başka salona geçerim ilgi çok gerekli bana kalırsa..aç gözlü hoca laızm değil dediğin gibi forum o kadar güzelki ortamı bilgileri sosyel hayattan bilem geniş denebilir..

saygılar..

7. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    resimlerine bende baktım sadece zayıfsın tabiki istediğin vucuda kavuşa bilirsin bunun için benim denklemim

iyi ant + beslenme + disiplin bunuda bence sen yapa bilirsin pain de söylemiş zaten forumu iyice oku güzel ve faydalı şeyler bulacağından emimim.

darkhacker bunu beğendi.
  8. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    valla 70lerin türkiye şampiyonuydu hoca hala 70lerde kalmış bizim eski salondaki adam beni deli ederdi beslenme konusunda 0 adam suan gittiğim salondaki hocalar iyi fakat artık yorumlamaya gectim bende amacıma yönelik çalışıyorum artık:)

darkhacker bunu beğendi.
  9. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim adam olmıcak bişey yok ortada sakat dilsin bişe diilsin kendne inan azim+calışma kesınlıkle sonuc verır beslenmene ve dınlenmene dıkkat et ;)

darkhacker bunu beğendi.
  10. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    agalar maddi durum yok öle ahlım şahlım beslenememki ben ancak salona gidip gelebilcek kdr(zaten okullan beraber gidicem:S:S) bana bir program çıkarbilcek varmı acaba?ucuz yollu?

saygılar

11. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Kötü müsün? KEndine gel. Çok sanşlısın diyelim. Bu spora yağsız başlamak çok büyük bir avantajdır. Keşke senin gibi yağsız olsaydım da başlasaydım. Forumda beslenme bölümüne bol bol bak. iyi bir antrenman ve disiplinli beslenmeyle bu iş iyi gider. Kilo başına 40 kalorilik bir diyet sana iyi bir kas kütlesi kazandıracaktır. İlk 3 ay 2500 kalorilik bir diyet ardından 3000 kalorilik bir diyet seni iyi hacimlendirecektir.

Ailenle mi yaşıyorsun?

Maddi olarak ne kadar kötü durumdasın?

Sabah kaç yumurta yiyebilirsin maddi olarak? Bir tablo oluşturalım sana. Harçlığın ne kadar ne gibi giderlerin var anlat bakalım.

Son düzenleme: 9 Eylül 2010
    darkhacker bunu beğendi.
  12. rocky_

rocky_ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ilk üç resım acılmadı son resım acıldı bıraz zayıfsın ama bu sporu yapınca kılo alıcagına emınım ben evde calısıyorum kendım 10kıluluk dambılım 3 kıloluk dambılım mekık aletım felan var bu spora bı ara duzenlı yaptım 72 kıloya kadar cıktım beslememe dıkkat edıyodum sımdı 59 kıloyum fazla yemıyorum zaten fıtness hareketlerı felan yapıyorum daga cok arkadaslarında dedıgı gıbı beslenme duzenlı spor hayatına duzen katıcan bu ısı ben yaparım dıycen ve elınden gelenın en ıyısını yapcan sonra her sey 10 numara beslemeye gelıncede yagsız seyler yemeye bak

darkhacker bunu beğendi.
  13. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ailemlen yaşiyorum zaten yaşim 17 lise 3 öğrencisiyim ...1.20 derse girip 7.20 de çikiyorum (çarşamba hariç)...

Yeni ev yapti babam koskocaman şuanda onun içindeyim emekli babam abimde şenpiliçte çalişiyor oda söz yapti altin aldi bilezik felan babamda kredi borcuna felan ödüyor maşşatan pek bişey kalmiyor...okula zor gidiom anlicaniz ama yazidmrazsa diye ben kenariya 50 tl ayirdim bu yaz çalişmiştim onu kenari koydum yazilmak için...pekte yazdirma taraftari değil babam abimede saçma geliyor:)

yumurta işine gelince günde istedim kdr yumurta yiybilirim dediğim gibi abim şenpiliç işçisi bu süper ama tavuk yönündende süper olsa güzel olurdu tavuk felan eve fazla girmior sütü yoğurdu önemsemiyorlar belki başladimda önemserler fazla pahalaida değil olmazsa ben okul harçliklairmndan arttira arttira alirim...durumlar böle sorucan başka bişey varsa buyur aga..

Saygilar..

14. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ee nerde kaldın üstad??

15. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Konuya bakmamıştım özel mesajını aldım. Öncelikle forum kurallarına göre üstad aga vs. konuşmak yasak bunu düzenlemelisin yoksa uyarı ve ban yiyebilirsin. Benim için sorun yok istediğin gibi hitap edebilirsin.

Gelelim beslenmene.

Yumurta olarak sorunum yok demişsin. O zaman sabah 1 öğün ve akşam 1 öğün yumurta yaptım.

Gün içinde bolca lifli ekmek veya yulaf yemen gerekiyor. Yulaf alırsan sana ekstra maliyeti olur o yüzden evdeki ekmeği tüketmen gerekiyor. Anneni kafalayıp biraz sağlıktan bahsederek normal beyaz ekmek yerine lifli ekmek aldırırsan süper olur.

Aşağıdaki sorularımı madde madde yanıtlar mısın

Meyve yeme imkanın var mı evde meyve olur mu olursa hangi meyveler olur?

Sabah kaçta kalkıyorsun? Spora saat kaçta gidiyorsun? Akşam kaçta yatıyorsun?

Okulda yemek çıkıyor mu?

Normal gün içinde hangi saatte ne yiyorsun bunlardan da bahseder misin?

konuyu unutursam yine mesaj at çekinme.Yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme: 12 Eylül 2010
  16. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şunu sölim sabah 2 haşlanmış yumurta yiyiyorum zaten...yulaflı ekmeğe gelince fazla pahalı bir şey değilse almaya çalışırım..

-meyve yerim ki şuanda günde 3-4 elma yerim köydeyiz zaten armut oluyor bazen muz nadir babam alırsa olur fındık bolca var ceviz olabilir kuruyemiş ama sölim dedim:)

-spora daha başlamadım(salona okul açılınca başlıcam)gece 1 de yatıp 9 da kalkmayı planlıyorum salona yazılınca 12.30 da evden çıkıyorum zaten salona okul çıkışı 19.30da gidip eve 23-00 arası gelmeyi planlıyorum...(sınav felan olursa geç yatarım geç kalkaırm bu istisna durum erken gelmeye çalışcam eve belkide sabahları gideirm salona saatleri belirttim zaten...ama 8 saat uyucam...

-okulda yemek çıkmıyor 2.5 tl harçlık alıyorum kantin var ama pek faydalı bir şey yok poça simit tost bisküvi vs..zaten öğlenciyim..1.20-19.30..

-valla şu anda tatilde olduğumuz için ne yediğim ne kdr uyuduğum pek belli sayılmaz duruma göre davranıyorum okullar açıldında yerine oturcak inşallah nasipse yazıldığımda salona..
    sabah kahvaltıda sabah dediğim 12 gibi felan:)bal hemide bizim arılardan;)çay köy ekmeği zeytin peynir elma teryağı azcık 2 haşlanmış yumurta bazen patates kızartması yemek arkası 1 avuç fındık ...
    birde bu saatlerde yerim annem ne yaparsa artık mercimek fasulye pila makarna genelde bunlar olur...yetersiz gelirse ben tavada yumurta yapar yerim yine arkadan elma yerim...
    akşam deminkileri yerim yani bu saate yediklerimi..
    yatmadna önce bal yerim burçak bisküvi eğer açsam 2-3 tane yerim yulaflı denior galiba bkkaldan aldım..elma aklıma gelirse yerim ...

DURUMLAR BU ŞEKİLDE BAYAĞI KARMAŞIK..
    SAYGILAR..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:48 ----------

yoğurt süt ve yulaf bisküvisini harçlıklardan arttırarak halledebilirim...
    tavuk ise babam alabilirse arada alır getirir..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:18 ----------

Anibir değişiklik ile lisemiz 11 .siniflar sabahçi oldu arkdaşim....buna göre öğlenci hakkind ayazdiğim kisimlar yani zaman kisimlari alt üst oldu ama sabahçilik daha güsel saat 5-6 da kalkilcak saat 13.20 de çikilcak ...

17. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    işiniz zor diyebilirim ama tebrik etmemiz gerekiyor sizi ve sizin gibi azimli kişileri... çok kolay kötü olaylara karışabilecekken zamanını, beynini ve emeğini kendini geliştirmeye ayırman çok olumlu... tekrar tebrikler ve başarılar... :)

18. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    yok abicim vücudunda öyle abartı bi durum
    spor yapmamış birinden hallice
    yaşında çok genç
    sporuna basla elinden geldiğince tavuk yumurta süt gibi ürünleri tüketmeye gayret et
    olur neden olmasın
    kimler olmadıki =)

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş