Aaaşık olamıyorummm !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Hymenalos tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    yiğit35 abi buldun da bunuyon. demişsin bi kız buluyorum sonra daha güzelini görüp ona aşık oluyorum. Yazıktır, ayıptır şu anki halimi gör şükredersın. Okulum sebebiyle 3 yıldır kız görmüyorum. Bi kızla en uzun süren konuşmam da yine 3 yıl önce 5 dklık bi konuşma falandir. Haline şükret bak ne hallerde insanlar var.

Berkthagar ve Hymenalos bunu beğendi.
  2. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    gerçi konu masturbasyona kadar gelmiş ama ben soruya yakın birşeyler söyleme çalışayım :D aşık olmakta neymiş yahu boşver aşkı zamanı gelince istemesen de olur zaten ama bana sorarsan hiç de olma ne gerek var :D aşık olsan nolcak en fazla evlenirsin 3-4 sene sonra o aşktan eser kalmaz aklıma Bad Boys filminden bir replik geldi evlilik kolaydır oğlum, tatmin etmen gereken 1 tane kadın vardır :D aşk o kadar gerekli birşey değil ve yine bir replik Al Pacino abimizden :
    - peki ya aşk ?
    - fazla abartılıyor biyokimyasal olarak fazla miktar çikolata yemekten pek de farkı yok

DipNot : bu da benden bir replik :p otobüste aşık olduğum kızlardan ordu kurarım :D
    şaka bir yana boşver aşkı en iyi sağ el
    ;)

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
  3. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Usta ben zaten evlenem büyük konusmayım ama benım istediğim yaşam tarzı dost tarzı asık oldugum kız arkadasımla evlenmeden aynı evde dost hayatı yaşamak en güzeli mis kafa rahat çocuk yok ohhh

4. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    haklısın o açıdan güzel olurdu :) arada insan arıyo tabi bir aşk (arada derken cinsellikle alakası yok) ama sonra geçiyor be ama zaten olur bu mutlaka her şey zaman.

5. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    aşkın şuan tam zamanı benim için.. yanlızım

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen aşık olursam 1 kişi seviyorum demektir başkasına asla bakmam gerçi aşkı bulduktan sonra.
    Yolda geçen kızları beğeniyoruz filan bu bir aşk değildir.
    Benimde o anlamda hoşlandığım olur 3-5 çıkmışlığımda var ama bir kaç gün geziyim sonra eve atarım düşüncesi yoktu ilişkilerin kısa süreceğinide biliyordum ayrılınca ne damar şarkı dinledim ne gram üzüldüm çünkü gerçekten sevmiyordum.

Hymenalos ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  7. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    aşk gerçekten çok enteresan birşey bütün dünyan değişir baktığın heryerde heyşeyde O olur cinsellik aklının ucundan bile geçmez ama bunu bulabilmek gerçekten büyük bir nimet zaten genelde filmlerde olur.

Hymenalos, Body06 ve Ec0 bunu beğendi.
  8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bir duygu bende bilmiyorum ama aşık olmayan anlayamaz tabi umarım o duyguyu hissediriz.

9. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşım vardı yaklaşık 1 senelik ilişkisi oldu cok sevıyordu ayrıldılar onu her kızdırdıgımda inş aşık olursun diyyip duruyordur bu aşkın acısı çok fena sanırım :S

10. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Size şunu diyebilirim, Biraz Saygı Ve Ahlak Yönüyle baktığınızda, bu sorununuz ortadan kalkar, birazda bekleyeceksiniz. ciddi manada aşık olmak olduktan sonra iyi ilerletmek istiyorsanız AHLAK ve SAYGI Şart, tabi günümüz, çevremizde, gençler özellikle farklı duygular yükleniyor, nedense aşk dediğinizde, buda ilişkinin seviyesiz olusunu ve kısalığını gösterir, Malum açık kutu merak uyandırmaz, Doyumsuzluğunuzu saygı ve ahlaktan geçer, görüşüm budur,

DEXONİA, Ocensers ve Hymenalos bunu beğendi.
  11. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    o ahlak ve saygı sahibi insanları bulmak zor hocam.
    en kötüsü ne biliyor musunuz toplum sizi ahlaksızlıga itiyor lanet olsun ki.

Ocensers ve Hymenalos bunu beğendi.
  12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük ihtimal öyledir ben şahsen yaşamadığım için bilemiyorum o duyguyu ama çok kötü bir şey olucağını tahmin ediyorum örnek bir şey yemek istemezsin uzun uzun düşünür kara kara napacağını bilmez insan öyle düşünüyorum ben ama aşk duygusunu hissetmemiz lazım gerçekten anlayabilmek için.

13. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ya insaf insaf hiç mi bıkmadınız şu konudan arkadaş :)

14. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    olmamak en temizi bence. boşver başkası sana aşık olsun.

15. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Aşk kaç beden giyer ?

16. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    İçine girene göre değişir :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:43 ----------

Arkadaşlar şaka bi yana gecenin bi vakti aklınıza gelip gözü yaşlı müziğe kendini kaptırmış bulursanız ki tavsiye etmiyorum ozaman belki daha farklı hissetmeye başlarsınız :)

Berkthagar ve ravenss34 bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    abı adı ustunde masturbasyon kendı kendıne tatmın yanı baska nasıl yapılır kı :) a tabı dersen su yapay zımbırtılardan alırım o baska :)

ben bunu yasından dolayı olan yasamamıslıga verıyorum :)

ole kımse kız arkadasımla aynı evı payalsırım ooooo ne guzel supe rhayat falan dıye dusunmesın :) o ısler ole lafla oldugu kadar kolay degıl :)

bır kızla aynı evde yasamakla evlenmek arasındakı tek fark evlılık cuzdanınızın olmayısıdır :) yoksa ole bır rahatlık yok :)

ben yıllardır farklı bayanlarla yasadım :) bunu yapmak ısteyenlere tavsıyem once sunlara sahıp olsunlar sonra yapsınlar yoksa o ıs yas :)

- para ( cok para yanı sole solım ole 4-5 bın dgeıl daha cok nedenını acıklıcam alltta)
    -ıyı bır semtte ev ( neden mı cunku orta hallı semtlerde kafayı gozu kırarlarda ondan ole kolay degıl bu ulkede dost hayatı )
    -ıyı bır egıtım ( ben lıselılerı kandırırım ole yasarım dyosna baska ama ınan ıyı egtımlı bıryle yasamk hem zordur hemde kolay ve guzel )
    - aıle ( yanı herkeste var tabıde sole bır aıledne bahsedıyorum ben baba: nbr olum ? ogul : ıyım baba ya yenı svegılım bana tasınıyor da onla ugrasıyoruz baba : vay ne ara buldun lan :) ) yoksa normal aılelerde o ısler yas :)
    -kızın rahatlıgı ( aılesı karısmıcak falan gıbı )
    -kızın ıyı para kaznması ( bırlıkte yasıyorsunuz oıle evlılık gıbı sogan ekmek de yerık bız asıkız denmez para lazım oda ıs sahıbı olsun ve sızn kadar kazansın )

0 yuzden ben herkese onerıdgım gıbı yıne onerıyorum ben evet bır cok kızla yasadım ve su anda yasıyorum ama hem maddı olsun hemd edıger konularda ben cok rahatım sorun yok . yasadıgım cevrede sevgılımle yasıyorum dıyebılıyorum . komsunun mangal partısıne gıdıp yau ne bıcım adamsın her 2 ayda bır kız degıstıyon hahahahah helal vallahı dıyen bırılerıyle sohpet edebılıyorum :) aılem yurtdısındna geldıgınde aa sevgılın degısmısın hınzır cocuk senı dıye bana gulumsuyorlar . ve bence en onemlısı dısarı cıktıgımda yada evdeyken asla bu ay kırayı verebılırmıyım dıye dusunmuyorum yada maddı sıkıntı cekmıyorum o sebebden bu kadar rahatım zaten yoksa ole ev kırasının 500 tl oldugu bır yerde yasıyorsanız ay sonunda kırayı vermekte sıkıntı cekersınız cunku paranız yoktur :)

en guzelı meslek sahıbı olmak kız arkadaslarınız olsun tabıkıde ama sonu bırlıkte yasamaya degıl evlılıge varsın :)

hayaller guzel ama gerceklesmıcekse kurmaya gerek yok :)

eskıden xl gıyerdı su an kolar ve gogus sıkmaya basladı xxl ancak gıyıyor :)

Berkthagar, rockybalboa7 ve Hymenalos bunu beğendi.
  18. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    @danny benim dost hayatı kavrammım aslında nasıldı biliyormusun ben bu sene allahın izniyle üni. giricem üniversitedenbi hatun bagladım diyelim kaldıgım eve davet edıcembu şekilde öyle senın anladıgın gıbı demek ıstememıstım yani öğrenci (DOST) hayatı

Danny Boy bunu beğendi.
  19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    a tamam ole olur ya :)

unıversıtede aslında en guzelı bence sudur duzenlı bır ılıskın olur ıyı anlastıgın bole hoslandıgın bır kız arkadasın :) sonra o ogrencı evınde kalır sende ole :) sonra arad bole 2-5 gun sana gelır kalır :)

ama aman dıyım sakın ole kıza gel bırlıkte yasayalım deme :) sonu kotu oluyor onun :)

a bu arada duzgun bır yorum yapmamısım sımdı farkettım baslıkla ılgılı yapım :)

onemlı olan ask falan degıldır bence yanı ortak zevklerı payalstıgın ıyı anlastıgın ole sexde degıl daha cok normal hayatta ıyı olan konusabıldıgın bır kız bul :) ınan zamanla asık olursun zaten :)

ask dedıgımı zsey kımyasal bır durum :) takma pek bunu

asıl onemlı olan sey anlasabılmek :)

yatakta ısterse en kral seksı yapsın eger onun dısındakı haytta uyuz bır tıpse ugrasmay hıc degmez o kızla :) ama yatakta kotu olsun dıger tarftan super muhabbetıu olsun ortak seyelrı paylasın bıkac gune zaten sekste duzelır :)

Son düzenleme: 27 Şubat 2012
    Berkthagar ve Hymenalos bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aşk konusu çok konuşuluyor aşk denilen şey kesinlikle yoktur diyebilirim aslında bunu defalarca yazdım ama banada oluyor kızı görüyorum 2-3 gün heyecanlanıyorum yemeden içmeden kesiliyorum sonra büyü bozuluyor ister kadın ister erkek olsun karşı cinsin işine bakar eğer ucucuna yetecek paranız varsa zaten aşk meşk düşünemezsiniz kira fatura yemek parası düşünürsünüz bir kadını etkilemek istiyorsanız bakın aşk demiyorum işinizin çok iyi olması gelirinizinde çok yüksek olması lazım sonra yakışıklılık uzun boy fit vücut gibi özelliklerinizde varsa işiniz dahada kolaylaşır yukarda söylenmiş ama tekrar edelim bu ülkede düzenli cinsel ilişki dost hayatı gece hayatı vs şeyler istiyorsanız mutlaka çok çok paranız olması şart mütevazi semtlerde yaşayan insanlar bu tür şeylere izin vermezler neyse örneğin bende zengin bakımlı lüks semtlerde oturan kızları daha çok beğeniyorum buda paranın aslında ne kadar önemli bir şey olduğu gösterir onun için mümkün olduğunca eğitimimize önem vermeli bakımlı olmalı gelirimizide elimizden geldiğince yüksek tutmalıyız ondan sonra bayanlarla tanışmalıyız şimdi diyeceksiniz iyi güzelde onca birlikte olan evlenen çok geliri olmayan insanlar var diye onuda şöyle açıklayalım maalesef canım cicim ayları bitince kira fatura çocuğun ayakkabısı vs derken yine aşka zaman bulamazsınız kısaca aşk filmlerde olur boşa uğraşmayın

Son düzenleme: 27 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş