a101 yumurta saçmalığı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ErtugrulPumP tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    su ankı sahıplerını bılmıyorum bımın ama gecmıste eskı ortaklarından bırı c.zapsuydu sanırım o adamı cok sevmezdım acıkcası sımdı kım ne ıs yapıyor bılmıyorum

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bime girdim bir kaç kez baktım fiyatlara süpermarketlerle karşılaştırdım fiyatlar aynı bakıyom bakıyom ucuz diyolar aynı fiyatlar + lays ruffles doritoz çerezleri daha pahalı bimde

onbir ve onurr_535 bunu beğendi.
  3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    şunu gördüm dayanamadım
    bilen herkese bir sorum olacak.
    ben mi yanlış yerlere gidiyorum, nedir anlamadım.
    nerde, hangi marketlerde buluyorsunuz bu kadar ucuza ton balığı???
    benim baktığım yerlerde 2*160gr ton balığı 9.50-10.90 arasında değişiyor fiyatlar.
    feci kazık yiyorum.
    ya da ne bileyim, yumurta için 'büyük indirim' diyorlar, gidiyorum reyona, bakıyorum 11 liraya inmiş 30luk L boy. küfür eder gibi, oha yani.. e haliyle peynircide 7 liraya alınca iyi aldım diyorum :D

özetle; ton balığı en ucuza hangi marka alıyorsunuz ve hangi marketten alıyorsunuz?

onurr_535 bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben sürekli olarak pehlivanoğlundan alıyorum.onun hariicnde sürekli gittiğim bazı marketlerdede aynı marka mevcut.1*160gr 4.75tl.yumurta ise genel itibari ile 30 adetlik kolide en fazla 7,5tl.daha uygun fiyata bulmakta mümkün.verdiğim fiyata temin edemeyen veya koli ile al bana gönder diyen olursa yardımcı olurum.

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    marka olayına ben de diger arkadaslarım gibi katılıyorum siyasete deginmeyecegim ancak her türk insanınının her ülkesini seven insanın herhangi bir mal alırken kimden yada nerden alacagına dikkat etmesi gerektigine bende katılıyorum.

benim gibi dikkat eden insanları gördükçede seviniyorum.

ordaki ürünlere kalitesiz demiyorum kalite tartışmam burada.

fiyata da gelirsek ister 2 tl ister 10 tl olsun fark yine ordan almam cunku kimin,neyin oldugunu biliyorum ve cevremdekileri uzak tutuyorum.

böyle ufak şeylerle çok şey kazanırız.

arkadaslar kimseyi kırmak istemem.saygılar...

Sayfayı Paylaş