a vitamini -supplemet

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve .ColdBlood. tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. .ColdBlood.
    Offline

    .ColdBlood. Üye

    Katılım:
    11 Ekim 2008
    Mesajlar:
    60
    Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu weight gainer ların içindeki a vitamini oranı nedir?
    kullandığım ilaçtan dolayı a vitamini içeren şeyler kullanmamam gerekiyormuş.
    akne tedavisi görüyorumda.
     
  2. deathlifter
    Offline

    deathlifter Üye

    Katılım:
    9 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.416
    Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    roaccutane veya zoretanin mi kullanıyorsunuz? o ilaçlar karaciğeri a vitamini bombardımanına tutar.
     
  3. therion
    Offline

    therion Üye

    Katılım:
    5 Şubat 2007
    Mesajlar:
    604
    Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    roaccutane kullanırken suplement olayına gırme. sabret tedavın bıtsın ondan sonra kullanırsın. roaccutane karacıgerını zaten yeterınce zorluyor....
     
  4. deathlifter
    Offline

    deathlifter Üye

    Katılım:
    9 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.416
    Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Evet doğru söylüyor ben de o yüzden sordum roaccutane mı diye. Bu ilaç karaciğere çok yüklenir bir de supp alırsan karaciğerin mahvolur. Evet uzun bir süreç roaccutane ama başka yolu yok. Bu rada roaccutane ı doktor önerisi ile kullanıyorsun değil mi (eğer roaccutane ise) çünki ağır durumlarda verilir.
     
  5. .ColdBlood.
    Offline

    .ColdBlood. Üye

    Katılım:
    11 Ekim 2008
    Mesajlar:
    60
    Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet roaccutane kullanıyorum,doktor kontrolüne gidiyorum her ay.Kreatin kullanımını kestim(omuzlarımda akneler oluşuyordu ,zorladığımı düşündüm),gainera devam ediyorum zaten 3-4 antremanlık kaldı bende yarıda kesmek istememiştim ve tedavi bitene kadar supplement olayına fazla girmem sanırım.
    bu ilacı kullanan varsa ,tedavi süresince ve sonunda olanları paylaşabilirmi? ben 2 .ayın içindeyim.
    yorumlarınız için teşekkürler.
     
  6. deathlifter
    Offline

    deathlifter Üye

    Katılım:
    9 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.416
    Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    zor bir ilaç ben de bir kaç kere başlayacaktım ama vg ile ters olduğu için ve yüzümde hiç sorun olmadığı için başlamadım. sorun daha çok sırt göğüs bölgesindeydi ve supplementi kesince geçiyordu ama doktorlar suppl. ile kesinlikle alakası olmadığını ve kullanmam gerektiğini söylediler.
     
  7. .ColdBlood.
    Offline

    .ColdBlood. Üye

    Katılım:
    11 Ekim 2008
    Mesajlar:
    60
    Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    protein olmadan bu iş zor,mecburen proteine devam:)
    gerçekten yan etkileri çok çok fazla mecbur kalınmassa tavsiye etmiyorum.
     
  8. angaralı
    Offline

    angaralı Üye

    Katılım:
    30 Eylül 2009
    Mesajlar:
    10
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun kas ve kemik ağrısı yapabilir. Vgde mevcut formunu korumaya yönelik çalışmanı tavsiye ederim. Aknenin nedeni ise yüksek düzeydeki erkeklik hormonlarıdır :D
     
  9. krnkmdd
    Offline

    krnkmdd Üye

    Katılım:
    15 Mart 2009
    Mesajlar:
    321
    Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Aşırı sivilce yüzünden kullanmıştım seneler önce lise zamanımda.Sıkıntılı bi ilaç piskolojik olarakta sıkıntı yapıyor,ama aknenın tek çözümü diyebilirim.
     

Sayfayı Paylaş