aşk-ayrılık-body

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve steawart54 tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 2 ay kadar oluyor ayrılalı, ayrılalı dedim ama terkedileli aslında. kuyruğu dik tutma çabası benimkisi çok seviyorduk evlenicektik ilerde şuydu buydu...terketti beni en acısı da ağlaya ağlaya sevdiğini söyleyerek yaptı dayanamadı bana, dayanılacak gibi de değilim zaten aşırı agresif biriyım bir de ayrı şehirlerdeydik görüşemiyorduk doğru düzgün, o da bir stresti ve her şeyın sebebı oydu aslında, ınsan görmeyınce karşısındakını dokunamayınca daha kolay kırabılıyor üzebılıyor.

şimdi duygularım çok değişken , bu ılışkıyı o baslatmıştı aşıktı bana ben de zamanla tanıdıkça sevmiş aşık oldmuştum .yavaş gidelım dedıkçe o hızlandırdı bızı"ölürüz de bırakmayız bırbırımızı" noktasına getirdi benı de, sonra da terkettı. aslında kazanabılırım onu tekrar ama içimde bir nefrette var ona karşı sevgıme guvenmıyorum artık bazen guzel gunler gelıyor aklıma ölesıye özluyorum bazen bana benı sakın bırakma şu bu derken benı terketmesını dusunuyor ölesıye nefret edıyorum böyle işte...

ilk haftalar tam bır zavallı gıbıydım yataktan çıkmadım bır turlu yedıremedım bu durumu ayrılığı, ayrılış şeklını onsuzluğu kendıme. bazen kendıme kızdım nefret ettım kendımden, bazen de ondan, 22 yaşındayım tek sevdiğim kız oydu bu zamana kadar.

şimdi daha ıyıyım ama çok daha guçlu ve kararlı, kurtuldum plansızlığımdan tembellıklerımden. hedeflerımı belırledım ve artık onlar ıçın planlı bır sekılde calışıyorum. body building de bunlardan bırıydı, birkaç yıldır istıyordum ama bır turlu olmamıştı.bir kaç haftadır kaptırdım bu foruma kendımı okuyorum da okuyorum şuan sosyalleşmek istemeyışımden ve yeterlı zamana sahıp olmadığımdan salona yazılmak yerıne salonu evıme getirdım elimden geldiğince. en güzeli de ağırlık kaldırırken agzıma bir şey sıkıştırarak da olsa bağırabiliyorum istediğim kadar, gizleyebılıyorum gerçek haykırışımı bu sayede. bu yuzden çok sevdım ben bu sporu...:eek:

Bozo-Baku, sporcu., batt_34 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Allah kolaylık versin :)

steawart54 bunu beğendi.
  3. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    seni çok iyi anlıyorum kardeşim ama ben senin en son yaptığını hiç yapamıyorum yapmayı bile aklımdan geçiremiyorum çıkmazlardayım anlayacağın sen başarmışın yeni hedefin olmuş bu yoldada mutluysan böyle devam et dostum elbet senin değerini bilecek biri karşına çıkacaktır

Bozo-Baku ve steawart54 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    samimi bir yazı olmuş ayrı şehirlerde olunca aşk olmuyor en azından kendi çevremde öyleydi vardı bi kaç tanıdığım ayrı şehirlerde aşk yaşayan sürekli üzüntü sinirli streslilerdi yürümüyor demekki birde bayanlara aşırı sert davranınca çok ciddi olunca hoşlarına gitmiyor bunuda unutmayalım yavaş yavaş unutursun body buildingede başlaman güzel olmuş bu spor üzüntüyü siniri stresi alıp götürüyor

Bozo-Baku, speedtouch, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    İçimi burktun be abi çok ciddiyim...

Sporunda ve hayatında başarılar diliyorum.

Bozo-Baku, Azi ve steawart54 bunu beğendi.
  6. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun:eek:

eyvallah. mutluyum diyemem , kahkaha atamasam da sırıtabılırım en azından dıye çabam. sen de yapabılırsın her şeye ragmen herkese ragmen hayat guzel.

temennilerin için sağol rocky, evet ne kadar olur gibi gelse de ayrı gayrı olmuyor bu iş. sinir olayı elimde değil malesef yapım bu, eğitmeye çalışıyorum kendimi.

rockybalboa7 ve themertyildiz bunu beğendi.
  7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    takma kafana zaten hep öle olur ağlar kızlar ve hepte nedne se seni seviyorum ama giidyorum derler

sevmiyordu seni bunu sende biliyorsun sevse kalırdı

sana destek olurdu

agresifmişin peh :) ne olmuş yani az sinirlisin diye sanki sana canım cicim dese seni öpücüklere boğsa aşkım sakin olmayı öğrenmen lazım dese sen heeeeyyytttt ulaaaannnn dicektin :)

uğraşmak istemedi senle çünkü senin onu sevdiğin kadar sevmiyor seni

genelde de asla sevilmessin senin sevdiğin kadar

sakın geri falanda dönme

yeni birini bul

bir kız arkadaşım vardı ayrıldık inan ölüyorum sandım onsuz olmaz sandım nemi oldu sonra bişey olmadı ondan sonra 4 farklı kızla aynı evd eyaşadım tek gecelikleri saymıyorum :)

geçiyor yani üzülme :)

çık dolaş takıl yani :)

unut o kızı boşver üzmene değermi tatlı canını :) sanki kız yok sana :) bu gece dısarı cıktım ınan kımıl kımıl :) gıy spor ayakkabını-cek kotunu-guzle bır gomlek cık dısarı gır bara otur babalar gıbı sole vodkanı uzunlu hava ver kendıne zaten sende mevcut e terkedılmıs havanda var yahu daha ne olsun :) sen teselli edilmesi şart olan bir erkeksin kadınlar bayılır böle adamlara :) inan kızdan bol bişey yok :)

Bozo-Baku, batt_34, speedtouch ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  8. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Ek olarak ayrılmışken,aşk acısı çekerken kendini sanata verebilirsin.Hem biraz stres atarsın ( ki hiç sanmıyorum ama ) hem de şuan tam yaratıcı olduğun vakit.

Azi, steawart54 ve Danny Boy bunu beğendi.
  9. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    danny guldurdun yuzumu sağolasın teselli için haklısın zamanla geçicek:) ama senınle hayata bakış açılarımız çok farklı. anlık zevkler, ciddi olmayan ilişkiler bana göre değil bu yol bir çözum değil benım ıçın. sakın yanlış anlama bu söylediğimi de sadece kendı seçimimden bahsedıyorum senı yargılamak ne haddıme. görunen tek çözum zaman benım için, ya da gerçekten birini tekrar sevebılmek ki o da çok uzun vadede olabılır anca.bekleyecegiz zamanın akmasını..
    günlüğüne bakarım ara ara senın, nohutta koydum beslenme programıma hatta sayende:)forumda da senden birçok öğrenmişimdir uslubuna bılgıne ve paylaşımcılığına da saygı duyarım verdığın moral için de çok teşşekurler:)

---------- Post added at 01:50 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

haklısın aslında, gecenlerde arkadasım gitar çalarken çok farklı bir keyıf aldım keşke ben de çalabılsem soyleyebılsem dedım içimden ama gitar da çok özenti işi gelıyor yahu herkeste elde gitar şimdi, kız tavlama trendlerınden biri olduğundan vazgeçtim:) fikir için çok sağol düşünmen yeterli moral oldunuz:)

Bozo-Baku, Azi, speedtouch ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir an kendi özgeçmişimi okuyormuş gibi hissettim. Bizde çocukluk aşkıydık 10 yaşındaydım o 8. Ben 15-16 yaşındayken sevgili olmuştuk o da 13-14. Aynı dediğin gibi farklı şehirlere dağılmıştık. Arada mesafe olunca baya zor oluyor. Ağlaya ağlaya birbirimizi sevdiğimizi söyleyerek hatta birbirimizle sarmaş dolaş ayrıldıydık. Dediğin gibi sabahları uyuyor geceleri sabahlıyordum. Ailem sofraya çağırıyordu ben sofraya oturur bir iki kere ağzıma lokmayı götürür sonra doydum der kalkardım. Sonra aradan 2 yıl geçti tekrar konuşmaya başladık. Onun ilk sevgilisiydim ki öyle de kaldım. Yine yakınlaşmıştık sonuçta hala seviyorduk birbirimizi ama mesafe vardı. Tam mesafeler ortadan kalktıydı ki 3 sene sonra. Sonra tamamen son vermek istedi. Yine aynı şekilde seviyordu. Ve dediğin gibi nefret ve aşk o zaman karışıyor. En son geçen Kasım ayında aynı havalimanında aynı uçakta karşılaştık. Ben telefonla filan konuşuyordum o ise bana bakıyordu kaçamak kaçamak. Sonunda bavulum geldiğinde yanından geçerken bir kere suratına baktım ve kafamı çevirdim. Arkamdan öyle bakakalmış. Yanımda ki arkadaşım diyordu.

Anlayacağın aşk beraberken iyi de ayrıyken cidden zor bir şey. Ama bunlar deneyim oluyor. Hala da aklıma gelir bazen güzel anılar ama dediğim gibi sonra o nefret kısmı devreye giriyor :)

Azi, steawart54 ve themertyildiz bunu beğendi.
  11. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    adrese teslim bir yazı tecrübe konuşuyordur belki hyper_

Bozo-Baku, Azi, GencGrafiker ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Yazı sanki şiir gibiydi sende şairlik yeteneği var :)

Azi, steawart54 ve Suçicek bunu beğendi.
  13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Hayat bize hep oyunlar oynar...
    Bazen güzel bir rüya görmeni sağlar, ama bakmadığın bir anda kabusa dönüşür,bu güzel rüya.
    Sudan çıkmış balığa dönersin,kitlenirsin,kıvranırsın,elinde hiçbirsey gelmez...
    Senin ilacın body-building, bu spora öyle bir sporki insanın bütün ızdırabını siler atar,sana hayatta yeni amaç verir,acılara dayanma gücü verir, hayata başka açılardan bakmayı öğretir...
    Derler ya, "zaman herşeyin ilacıdır", sakın bu lafa inanma, zaman geçtikçe işler daha da b.ka sarar, üzüntüler artar,beklemek ızdıraba dönüşür,zaman geçtikçe senden birşeyleri de yanında götürür, senin pisikolojini şu anda çok iyi anlıyorum,sosyalleşecek bir pisikolojide değilsin, yeni kızlarla tanışacak pisikolojide değilsin, çünkü tanıdığın her yeni kız,eski sevgilinle geçirdiğin güzel günleri hatırlatacak sana,yine acı çekeceksin...
    Git acilen bir spora salonuna yazıl, çok değil 2-3 ay sonra hayatın daha farklı bir hale gelecek, yeni ortamlar, yeni kızlar o zaman keyif vermeye başlayacak sana, yediğin kazığı unutacaksın...
    Danny çok doğru birşey söylemiş, "seni gerçekten sevse gitmezdi" demiş, emin ol gerçekten bu böyle, seni gerçekten sevse asla ve asla gitmezdi, herkezin kusurları vardır, sen de biraz sinirli bir insan olabilirsin, senin sinirini alamıyorsa kabahat onundur ve şunuda unutma eğer ki gittiyse zaten hiçbir zaman yanında olmamış demektir, yaşadığın herşey yalan demektir...
    Belki söylediklerim sert gelebilir kusuruma bakma lütfen, ama hayat böyle birşey önce yüzüne güler adamın,sonra da g.tünden ....... adamı.

Bozo-Baku, Azi, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporla tanışmam aşk acısı sayesinde oldu.
    kızdan ayrıldıgım gün spor salonuna kayıt yaptırdım.

damar sarkılarla hitt yapan tek insanımdır herhalde :D

erkek olarak bir kere dön dersin fakat ikinciyi denersen karakterini kaybedersin dikkat et.
    dışarıda cok cok fazla kız var sosyal olmakta fayda var :D

Bozo-Baku, Azi ve steawart54 bunu beğendi.
  15. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    thums:

sağol ama anlam akışı çok bozuk, sana öyle gelmiş;)

speed ve danny " her sey yalanmış sevmemiş seni" çıkarımınıza keşke katılabılsem keşke soru işaretı olmadan dıyebılsemkı ulan kandırdı benı yalanmış her şey! o zaman öylece sadece nefret edebılirdım ondan. ama ayrılırken senı sevıyorum ama olmuyor diye hıçkıra hıçkıra aglayan bir kız var ortada haklı da hergun kavga edıyorduk ıkı dık baslı agresıf ınsandık, aslında benzerdı karakterlerımız sorunda buydu ya gerçekten olmuyordu yurumuyordu. ha şuna ınanıyorum ınsanoğlunun nankörluğu işte basta o çok baglıydı bana ben onun kadar degıldım ne zamankı ılgım arttı gerçekten aşık oldum tutkuyla verdığım deger benım degerımı azalttı. şimdi köpek gıbı aşık olsam da bırıne asla vazgecılmezlığını, benım ıçın olan degerını ona göstermem. en buyuk tecrube de bu oldu bana.

bir parantezde "sen de biraz sinirli bir insan olabilirsin" heh işte ordaki biraz problem, 1 ayda 3 telefon kırdım birazdan "biraz" fazla o sinir bende işte malesef.
    salona yazılamazdım şuan çok daha ustune dusmem konular var en azından 3-5 ay evde aldığım aletlerle fılan idare edicem:)
    senin de günlüğünü takip ediyorum bilgilerinden faydalanıyorum, yazdığın için teselli çaban için de çok sağol:)

sagolasın yorumun için:)kızlarla ılgılı bir sorunum olmadı suana kadar ama bu durum baska...

Azi, Danny Boy, speedtouch ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. blac

blac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    resmen kendimi buldum bu olayda. gerçekten çok üzücü bir dizi olay geçti benim de başımdan.
    ben de 22 yaşımdayım, ben de uzaktan uzaktan bir ilişkiye sahiptim(3 yıllık bir ilişki) ama uzaklığın canı çıksın işte, oturduk karar verdik ve noktaladık bu işi(birkaç hafta oluyor). kim ne derse desin zor iş arkadaş.
    sırf cevap yazmak için çevrimiçi oldum, efkarlandım sabah sabah :)

Azi ve steawart54 bunu beğendi.
  17. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    uzaktan bi ililşki olmaz bence cevremde de vardı hep bitti..danny olayı özetlemiş yine:) cık dısarı 2 3 tane götürdünmü unutursun , ha ciddi ilişki severim ben demişsin ama 2 3 götürmeden kendine gelemezsin :))

Bozo-Baku, Azi, steawart54 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Biraz önce 3 yıllık ilişkimi bitirdim pişmanlık duymuyorum.
    Etrafda o kadar güzel kızlar varken 1'ine takılıp kalarak salaklık yapmışım,kafamı duvarlara vuruyorum. Benim için bundan sonrası önemli en azından hayatımda bodybuilding sporu var. Bu sporu yaparken,o ağırlıkları kaldırırken herşey aklımdan uçup gidiyor. İyikide hayatıma katmışım bu sporu.

Azi ve steawart54 bunu beğendi.
  19. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    üzüldüm senin adına da, ne yapalım hayat devam ediyor diyeceğiz çabalayacağız mutlu olmak adına. sağol yazdığın için:)

daha öncede yazdığım gibi bu beni yapmak isteyeceğim bir şey değil, ha aklımdanda geçmedimi o acılı dönemde geçti ama doğrularım var kendıme göre bunlardan da ödün verirsem tamamen bitik dağalmış biri olurum. senın tabırınle "götureyım" bırını geceyı beraber gecırelım dıyelım ,o sabah yıkım olur benım için. "ulan alt tarafı bır kızla yatıcan yea ne yıkımı " diye kafandan geçicek şimdi, dediğim gibi "doğrular". yorum için sağol:)
    "Etrafda o kadar güzel kızlar varken..." bu bir avuntu değilse gerçekten böyle dusunuyorsan dediğin gibi üzülmene gerek yok, guzel kızlar var elbette. body için söyledıklerıne katılıyorumthums:

Bozo-Baku, Suçicek, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş