Aşiri güçsüzlük ve halsizlik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve samet_dl tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. samet_dl

samet_dl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    salona daha yeni yazıldım salona gitmeden önce kendi kendime bu gün bütün hareketleri yapıcam falan diyorum ama salona gidince bi anda elim ayağım boşalıyor kendimi çok güçsüz hissediyorum hocam güçlenmek için günde 1 litre süt içmemi yumurtaya ve ete yani protein ağarlıklı beslenmemi ve kilo almam gerektiğini söyledi benim salonda daha dinç bir şekilde çalışmak için nasıl bir program uygulamam gerekir kütfen yardımcı olun bana şu anda psikolojim sıfır ::((

2. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    yüzde 90 iyi bir kahvaltıyı es geçiyorsun sabah kahvaltını düzgün yap kahvaltıda en az 50 gr bal ye bal olmazsa pekmez ye sütünü iç peynirini ye öğle yemeklerinde makarnayı eksik etme akşam yemeğindede makarnayı eksik etme yatmadan öncede bulabilirsen yulaf al yulaf ve pekmezi karıştır onu iç
    bu şekilde beslenirsen enerjin düzelecektir havalarda etkiliyor birazda psikolojik insan güneşli havada dışarı çıkınca daha bir enerjik oluyor birde böyle karanlık havada çıkınca oda negatif etkiliyor

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    dönem dönem bu gibi durumlar olsada sen en iyisi doktora git ihmal etme.

4. xxgkhnhscxx

xxgkhnhscxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    O banada çok oldu kilo vercem diye beslenmiyordum adam gibi. O yüzden bende halsiz kalıyordum.Sonra dedim kendime bi yemek programımı değiştireyim kahvaltıyı mükemmel yapıyprsun sonra git idmanına farkı göreceksin herşey yemekte bitiyor işte enerji.

5. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sorun beslenmende yeterince enerji verici besinler almıyor olabilirsin.bir diğer ihtimal partnerin yoksa motivasyon eksikliğinden de kendini güçsüz hissediyor olabilrsin.ama küçük ihtimalleri de düşünmek lazım.devam ederse doktora görün bence de..

6. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    bendede ilk ay oldu . idman süren uzunsa kısalt .dinlenmeye önem ver.
    beslenme olarak karbonhidrat idmandan 2 saat önce tüket.Protein içerikli beslenirsen sorun kalmaz.
    Creatin kullanabilirsin .

7. samet_dl

samet_dl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    acaba bazı antidepresanlar kullanıyorum onlarda böyle bir duruma neden oluyor olabilir mi? doktoruma sordum ama hiçbir zararı olmaz dedi

8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başladıysan olur bu gibi şeyler sen beslenmeni düzgün yap bi şeyin kalmaz aynısını bende yaşadım ordan biliyorum

9. xxgkhnhscxx

xxgkhnhscxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sen bal yağ reçel ye idmana git bak ne oluyor :D

10. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle.
    Antidepresanlar Sakinleştirici, Uyku getirici ve Halsiz Düşürücü Etkisi Bulunmaktadır. Çok Ciddi Sorunun Yoksa Psikiyatr ile Bu Durumu Konuşup Dozu Düşürebilirsin.

11. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    Diğer arkadaşların dediği gibi yumurta bal(veya pekmez) süt peynirle desteklenen sağlam bir kahvaltı ile güne başlamanızı ve antrenmanızı yudum yudum 1 unite(kutu, şişe, vs) mevye suyunu içerek en fazla 1saatte tamamlamanızı, bir sonraki antrenmana da aynı disiplinle hazırlanıp dinlenerek başlamanızı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş