Aşırı Zayıfım (Yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CeboSAMCRO tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CeboSAMCRO

CeboSAMCRO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba beyler, bayanlar.
    Forumda yeniyim; 1.86 küsür boyum var, kilom 2 senedir hemen hemen aynı. geçen sene 50'ydi, şuan 55. ama çok zayıfım tahmin edeceğiniz gibi.
    2 aydır havuza gidiyorum. (haftada 2 saat). bu ayda fitness'a başlayacağım inşallah.

Vücudda bir alt yapı oluşsun diye gidiyorum havuza ve eğlence için tabiki.
    Ama birde kilo alma umudum var.Çok zayıfım, fitnessada başlayınca bi süre sonra vücudü toparlarım gibime geliyor ama yinede umudum yok.

Çok yiyorum, sofrada çorba>yemek bitirim ilk kalkan ben oluyorum bazen, aslında yavaş yerimde bazen böyle oluyor :D
    Ama asıl kafama takılan şu.Fitness'a başlayınca düzenli beslenmek gerekecek, belli bi liste olacak.Buna uyamayacağım gibi görünüyor, dediğim gibi çok yerim ama o programa uyamabilirim dolayısıyla vücut sabit kalabilir.

Okulda, sınıfta 30 kişinin arasında bu kadar sıska vücut bi bende var.Toparlayamama tedirginliğim var işin aslı.
    Sizler ne düşünüyorsunuz?

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    "Ben yapamayacağım" diye başlanmaz ki fitness'a :) Eğer gerçekten istiyorsanız düzenli yersiniz, kilo almaya başladıkça daha fazla motive olacaksınız emin olun. Yapılamayacak, zor bir şey değil, şartlamayın kendinizi. Ağırlık çalıştıkça daha da hareketlenecek metabolizmanız ve daha çok yemek isteyeceksiniz. Önce bir başlayın, ona göre yardımcı olmaya çalışırız.

CeboSAMCRO bunu beğendi.
  3. CeboSAMCRO

CeboSAMCRO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Yok öyle değil, yapacağım ona inanıyorum hocam devam edeceğimde, tedirgin olduğum konu kilo :D
    Düzenli beslenmekten kastım, işte sabah 2 yumurta öğlen et falan...Yani normal evde ne olursa yerim tabide o şekilde listeye uymayabilirim ondan bahsediyorum.
    yorum için teşekkürler bu arada.Başlayayım bir... gelişmelerden haberdar ederim

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır, yemiyorsun. Çok yediğini düşünen zayıflarla az yediğini düşünen şişmanlar aynıdır. Birisinin sadece daha çok yemesi, birisinin sadece daha az yemesi gerekir. Belli bir program dahilinde yemek zorunda değilsin. Gerekli makro besin miktarlarını tutturduğun sürece her gün farklı şey yiyebilirsin.

mtbowded2 bunu beğendi.
  5. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kendimden örnek vereyim 4 ay olacak Gym başladığıma 56-57 kg civarındaydım başladığım da ,şuan 64 e yaklaştım hala çok yiyen biri değilim ama dikkat ediyorum + kilo aldırıcı ürünler kullandım .Evet 4 ay önceki halimde şuan ki halim arasında değişim var kollar gelişti omuzlar genişledi zaten zamanla hissediyorsun . Kilo almak için karbonhidrat tüketiceksin kaliteli olanlarından abur cubur yeme . Zaten bu sporu gerçekten hissettiğin zaman bazı şeylere katlanıyorsun.

Sayfayı Paylaş