Aşırı Yorgunluk güçsüzlük ??? (bende var)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tosunpasa tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. tosunpasa

tosunpasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba can lar

3-4 yıldır bende çok çabuk yorulma ve güçsüzlük var. Çocukluk döneminde de gücüm pek iyi dğeildi ama
    Hiç olmaz ise yürüyüşleri uzun süre sorunsuz yapıyor idim. Şimdi yürüyerek salona 20dak gidiyorum özellikle ama.. Yolda 3-4 defa durmak. katılaşan, kıpırdayamaz hale gelen bilek üstündeki ağrı için mola vermek zorunda kalıyorum

Salonda ise yeterince güç ve performans gösteremiyorum, yorgunluğumu set ler arası 30sn yapmak yerine 2-3 dak yaparak setleri yapmak zorunda kaldığım oluyor buda salon hocasının tepki göstermesine-hareketleri yapsam bile kaslar soğuduğundan etkisi az oluyor

Şubat ayı gibi 14 adet Dahiliyeci nin kontrolünde test yaptırdım. Birtek tiroid de azlık vardı ama dr ona da öenm vermedi. Biyolojik olarak sağlamsın dedi. Yorgunluk ve güç problemim için psikologa gönderdi.
    Piyasada uzman dahiliyeci - cerrah çok ama psikolog deyince sadece ilaç vermekten başka iş yapamayan dr grubu geliyor aklıma.
    Onun yerien spor a başladım ve
    başlayınca da kondisyonu kas yapmaya çevirdim

Şuan itibari ile 167cm e 86kg kadarım

başladığımda 80kg kadardım

10 adet kadar 250mg lık testesteron iğneleri yaptırdım ki güç artışı bir miktar oldu ama, yeterince beklenen şekilde olmadı
    Beslenme konusunda çok düzensiz ve sadece yaşamak için yemek yiyen bir yapım olduğundan bunun etkisi olabileceği mantıkça bende de baskın

Şuan için MetilTestesteron, ClenButerol, Proviron, Tribestan, B vitamini (2 adet), Amino asit kullanıyorum. Dün de aşırı vucudumda çıkan sivilceler ve kısarıklıklar içinde dün deve dikeninden yapılan (adını unuttum) hap verdi.

Masraf kısmı herkesi yoruyor. Yutması ise ayrı sıkıntı

4-5 ay içinde 4-5 cm lik pazu genişlemsi ve göğsüm açıldı ve omuzlşar ve sırt kasları belirginleşti.

Ama
    hala aşırı yorgunum ve bileklerimdeki kitlenme yürüme, bisiklet, koşu bandında devam ediyor
    Mekik yaparken de nedense geriye doğru eğilirken vucud da titreme üperme oluyor

Uzman arkadaşlar ile msn de sohbet etmek isterim

Hedefim ise, yorgunluğum gitsin, sadece görsel bir kas yapım olsun istiyorum. Body ci filan olma gibi eğilimim yok,
    Sağlığıma ve hayatıma canlılık olsun niyetindeyim

Bol kaslı günler

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yazdıklarını dikkatle okudum ilk olarak yaşamak için besleniyorum deyişin dikkatimi cekti

sende tahmin edersinki ağır fiziksel aktivete yada sporla uğraşanlar 2 kişinin yediğini yer beslenmeni düzenlemelisin

2. olarkada pisikolojik yorgunluk denen şey doğrudur.kendinle ilgili fazla bilgi vermemişsin ama genel olarak.sağlıksız ewliliklerde,stresli çalışanlarda,öss ye hazırlanan gençlerde,aile baskısı veya bunun gibi burumlarda görülemiliyor

3. tosunpasa

tosunpasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimle ilgili bilgi
    b36 yaşındayım
    bekarım....
    yalnız yaşıyorum.

yemek yapmasını ve yemesini severim ama genelde bu tür şeyleri yapmak için fazla zaman ayirmama yönüm ağırlık basıyor

psikolojik yorgunluğumu nasıl atarım tam bilemiyorum

4. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    20 dakkalık yolda 3-4 mola vermen düşündürücü. Doktorda bişey yapamamış fazla. Ancak şu testesterone işi tehlikeli gibime geldi.

Madem herşeyi denedin. Bi de evlen be. Belki yarar. Dik pilavın ortasına kaşığı :)

5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yok sakın ewleniyim deme bekarlık sultanlık :D

tatile cık,iş ortamından uzaklaş,çapkınlık yap,stresden uzaklaş bisüreliğine sorumluluklarından kurtul ne biliim sana zor gelen şeyleri değilde yaparken zevk aldığın şeyler yap

bende doktorun bişey bulamamasına şaşırdım aslında hiç bişey bulamasa bileklerinde kireçlenme falan şüphelendimi?

6. tosunpasa

tosunpasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok birşey yoook

dr da birşey bulamadı

hem evlenme konusunda da yemek ve ütü kısmı haricinde pek sıkıntım yok

gereği kadar, bazen bazılarından daha fazla mesai lerim olduğu vakitler var

neyseeee..

bakalım zaman içinde ne oluruz..
    şimdilik bulk bir yapım var.. ama yine de hoş duruyor.. göbeğim biraz inseeeeeeeeeeeeeee

Sayfayı Paylaş