aşırı yeme krizleri

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve cagrierdogan tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. KarameLek

KarameLek Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Bir kaç hafta sonrasının planını bence yapmamalısın.Beynine yüklediğin bu yiyecekler zamanı geldiğinde beni yemelisin demeye başlar...Sen aç olmadığın halde bu yiyecekleri yemeye başlarsın.Tarçınlı süt içersen hiç acıkmaz sın :) tokluk hissi veriyor ve kan şekerini dengeliyor.

2. burcu33

burcu33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konunun üzerinden uzun bir zaman geçmiş ama benimde en büyük sorunum bu aşırı derecede yiyorum zaman zaman, sorun aç olmam değil sadece bişeyler yemek isteğim yüzünden,haftada 4 gün sağlıklı besleniyorsam 3 günüm aburcuburla geçiyor

3. sthammer

sthammer Guest

Zaman zaman bana da oluyor, 2 haftada 1 kaçamak yapmak iyi olurdu

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. burcu33

burcu33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftada 1 kesinlikle çok iyi olurda engel olamıyor ki insan kendine

5. sthammer

sthammer Guest

Çevresel faktörler de kötü etkiliyor, benim küçük kardeş var hergün abur cubur yiyip duruyor, görmezden gelmek lazim :)
    Gerçi ben biraz kilo aliyorum ama çok yağlanınca bir seye yaramayacak..

6. nevrotik

nevrotik Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    çok pardon çok zaman geçmiş üzerinden fakat benim de krizlerim tutuyor ve mahfoluyorum, dün akşam ikili bir ekmeği yedim yani 2 ekmek melemenle.
    boyum 1,60 kilom 53-55 arası gidip geliyor. yani çok hacimli biri değilim ama bu krizlerde bir seferde 2 ekmek yiyebiliyorum ve inanın abartmıyorum zor doydum melemen bitmeseydi yarım ekmek daha yerdim : ) haftada en az 3-4 gün 2-2,5 saat yoğun şekilde spor yapıyorum. arada bir gelen bu krizler normal mi yağlanma yapar mı, zaten kilo vermem durma noktasına geldi, bir de yedikten sonra hiç rahatsız olmuyorum aksine hoşuma gidiyor ertesi gün spora daha bi sarılıyorum: )

Sayfayı Paylaş