aşırı kilolu olarak basladım yardımınıza ihtiyacım var!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karahan21 tarafından 18 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karahan21

karahan21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba yasım 21 boyum 1.70 kilom 113

merhaba abilerım kardeslerım fitnessa baslayalı 4 gün oldu tam olarak 4 gün antreman yaptım bugunle birlıkte.salondakı hoca her gün kardıyo yapmalısın dedı ve 3 gün boyunca 45 dakıka kardıyoya yönlendırdı sonra chest pres butterfly gibi makine ile yapılan antremanları yaptırdı ama kansekerım acayip düştü ve cok zorlanmaya basladım ve araştırdıgıma göre her gun cardiyo olmaz ve bu surenın cok fazla oldugunu gördum ve bugun olarak kendım savaş cebecinin defınasyon programına basladım sımdı kımısı dıyorkı cok kılolusun önce kilo ver agırlık kaldırma kımısı kardıyoyu her gun yapmalısın benım tek amacım saglam ve sıkı bır calısmayla yag oranımı ideal seviyelere cekmek bunun ıcın asagıdakı programı uygulamaya basladım bugunden ıtıbaren sizden ricam dogrumu yapıyorum yanlısmı yapıyorum eksıklerım nelerdir hedefık ayda 5 kg vermek ve vucudumda sarkma olmasını ıstemıyorum öğrendıgıme göre haftada 1 kg idealmıs ortalama 4-5 kg vermek ıstıyorum bunu sadece cardiyo degil hem agırlık calısarak yapmak ıstıyorum aşağıya beslenme programımı ve antreman programımı yazacagım bılgılı arkadaslardan yardım beklıyorum

Beslenme programım
    sabah 2-3 yumurta biraz peynır 1-2 dilim ekmek şekersiz çay

öğlen 250-300 gram kadar tavuk biraz bulgur pilavı 1-2 kuru erık kucuk bir kase yarım yaglı yogurt

aksam:1 kasık zeytınyaglı salata

antreman programım 3 günlük

1.gün:leg press,lateral pull down,leg curl,shoulder dumbell press

2.gün:walking lungess,dumbell chest press,biceps barbell curl,triceps lying extencion

3.gün:hit 20 dakıka,cable crunch,15 dakıka hiit

öğlen yemekden sonra atremana gıdıyorum yemekden önce 1 adet cla ıcıyorum antremandan önce 1 ölcek whey alıyorum atreman sonrasıda 1 ölçek whey alıyorum

cok uzun yazdım bılıyorum ama iyi niyetli yardımsever ınsanlar vardır illakı yardımcı olacak yorumlarınızı beklıyorum tesekkür ederim

cardiyodan öncede l karnıtın alıyorum

2. Rebell IV

Rebell IV Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benden bi tavsiye şekeri unut :D

3. karahan21

karahan21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öyle yapıyorum tsk ederım baska tavsiyelerınız varsa yazarsanız mutlu olurum

Sayfayı Paylaş