aşırı ağır idmanlar.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ulasmen tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    arkadaşlar herkese merhaba. 2 yıl gibi uzun bir sürenin ardından idmanlara tekrar basladım. 2 senedir ağırlık çalışmıyorum geçen yaz 50 gün diyet yaptım cardio calıstım simdi tekrar agırlıkla buyume idmanlarına basladım 2 hafta oluyo. dün dead lift calısırken kendimi cok zorladım ve. yuzum komple kızardıktan sonra sapsarı oldu. kulaklarım cınladı ve gecici isitme kaybı oldu. ve sonra siddetli bi bas agrısı oldu. bas agrım hala devam ediyor zonklama seklinde. daha öncede gözümde damar patlamıstı asırı zorlamadan varsa benzer bir sey yasayan paylasırsa sevinirim su bas agrım hala gecmedi beyinde bir hasar yaratma olasılıgı varmı acaba?bench_O

2. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    abicim bu işlerde gaza gelinmez. uzun zaman dinlenmişsin somnrada birden yükleniyorsun. Bundan sonra bir iki hafta hafif çalış kendini toparla. kaslar sadece ağır çalılınca gelişmiyor.
    Doktora gitmekte fayda var. Belki başka sebepler bulunuyordu.
    Ağır giripte tansiyonu fırlatırsan damarları öatlatırsan başında ağrır gözlerinde kararır aman dikkat!

3. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    gaza gelmekten degil birazcıkta hırstan kaynaklı bu idmandan sonraki gün doktora gittim tahlil oldum. tahlilde butun degerler normal. ama kreatin kinaz yuksek cıktı hemde afaki degerlerde normal degerler 49-397 benim 3284 cıktı bu kreatin kinaz kas yıkımında ortaya cıkarmıs o kadar sert calısmanın sonucu ne kadar kası harap ettiysem artık boyle bir deger cıktı

Sayfayı Paylaş