Aşık olduğu takımı vücuduna kazıyanlar !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avengeren tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Üzerinde tuttuğu takımın dövmesini taşıyan varsa bu başlıkta paylaşalım istiyorum.
    Benim dövmem bu :
    HTML:
    http://f1208.hizliresim.com/10/9/bp43r.jpg
    Kimilerine göre saçma birşey ama benim için çok anlamlı.

HTML:
    https://www.youtube.com/watch?v=DhUXFzLzcUY
    bu reklam çok hoşuma gitti. ''Altmış yaşında da, yüz yaşında da, kırk yaşında da Fenerbahçe benim için değerli olucak. Fenerbahçe anlamını yitirmiycek. Onun için bu dövmeleri yaptırdık. Hiçbir zaman sıkılmıycam, hiçbir zaman pişman olmuycam.''

2. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    sizin için bir sorun yoksa bizim için asla olamaz zaten. ben bir ara omuz başıma bir dövme yaptırmayı çok düşündüm. ama daha sonra vucudumun genel görünümünü bozacağını düşünüp vazgeçmiştim. cesaretinizden ötürüde tebrik ederim.

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ben genelde beşiktaşlılarda görüyorum. taraftar sayısı galatasaray ve fenerbahçe ye oranla az olduğu bir gerçek ama taraftar profili fenerbahçe ve galatasaray dan farklı. genelde kartal dövmesi yaptırıyorlar. bir felipo meloy u gördüm galatasaray için dövme yaptıran işin komiğide bu malesef :D.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ne kadar fanatik Beşiktaşlı olsamda yaptırmayı düşünmüyorum .

5. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Vücudumun görünümünü bozmak istemem .
    Birde müslüman olduğum için asla yaptirmam .

6. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Şimdi bu başlığa bu yazı gider mi diyen çok olur ama ben yine de şansımı zorlayacağım.

Bir an için kafanızı elleriniz arasına alın ve düşünün: Takım nedir??? Futbolcular mıdır? Onlar adı üstünde profesyonel sporcu, sadece ve sadece para için bir takım adına ter dökerler, hiçbir takıma aidiyetleri yoktur. Yönetici derseniz bu futbolcudan da beter, kara para aklamaya kadar varan hesaplar. İşin tarihine gidelim derseniz vakti zamanında bilmem kimin kurduğu bir kulüp olduğunu görürüz.

Yani nereye bakarsanız bakın takım namına elinize somut birşey geçmez. Tamamen sanal bir dünyada oluşturulan muazzam bir tüketim sektörüdür söz konusu olan.

Başlıkla alakasız ama benim için de bu kadar da olmaz dedirten bir durum olduğu için yazmadan edemedim, idare edin artık.

---RamSes--- bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tuttuğunuz futbol takımının dövmesini yaptırmak hoş çünkü insan ölene kadar takımını seviyorda ancak yeri gelmişken anlamadığım şey kız arkadaşının adını dövme olarak yaptıranlar yahu ilişkinin ömür boyu süreceği garantisi var mı yok birde dövmeyi düşünüyorumda aklıma çılgınca şeyler geliyor çok güzel bir kızın yüzünü vücuduma dövme yaptırma yada sırtıma ada fotoğrafının dövmesini yaptırmak gibi :D

avengeren bunu beğendi.
  8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Futbol benim için sadece seyirlik bir temaşadır. Renk ayırt etmeden bütün klüplerin maçlarını takip ederim. Eğer ilerde bir dövme yaptırsaydım bu futbolla alakalı olmazdı heralde :)

9. brhmcr

brhmcr Guest

Yillardir dusundugum ancak vucuduma kiyamadigim icin yaptiramadigim dovmeler var.Ama takim sanirim ben de yaptirmazdim.Ama guzel bir dovmeniz var. Reklamda cok basarili :)

10. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Taraftarın taraftara saygısı olmadığı ve tribün terörü bitmediği sürece asla yaptırmam. Ortalıkta ruh sağlığı bozuk ve bir maç uğruna insanların canını alabilecek kişiler olduğu sürecede gerek yok. Daha karşı takımın atkısının takılmasına katlanamaz insanlar çokken dövme yaptırmak anlamsız.

Ne zaman herkes spor dostluk spor kardeşliktir der o zaman belki yaptırabilirim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  11. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Ben acayip fanatik bir insanım. Yeri gelir yenilince ağlarım ama asla karşı renkten birine zarar vermem, veremem. Maçları Beşiktaşlı, Galatasaraylı arkadaşlarımla izlerim. Birbirimizi tebrik etmesini biliriz. Keşke herkes böyle olabilirse.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

Saygı duyuyorum düşüncelerinize. Yalnız bu da din gibi birşey. Dinde mantık aramaya gidilemeyeceği gibi takım konusu da ayrı bir konudur. Mantıklı düşünüldüğünde saçmalıktır ama bu sevgi mantıkla düşünülemeyecek kadar büyüktür.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Yanılmıyorsam Westham united taraftarları bu konuda ciddi manyaklar holiganlıktan öte çoğunda zaten takımının dövmesi mevcut ayrıca kücük falanda değil sırtlarına kocaman yaptırıyorlar.

avengeren bunu beğendi.
  13. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53

selim4141 bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sayın erenbahar din konusu üzerinden örnek vermesen iyi olacak çünkü tartışma çıkabilir durduk yere

saq04ever ve shaq bunu beğendi.
  15. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Kusura bakmayın, haklsınız. Demek istediğim şey bazı şeylerde mantık aranmamasın gerektiğidir ya da kişinin tercihinde mantık aranırsa işler değişir.

Sayfayı Paylaş