Aşık değilim ama ayrılamıyorum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dht tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Selam bodyforumtr ailesi ;

Bundan 2 buçuk yıl önce 4 senelik ciddi bir ilişkim bitti, kızı çok seviyordum öyle çok seviyordum ki uğrunda yapamıyacağım hiç birşey yoktu neredeyse. Sonra bazı sebeplerden dolayı ayrıldık. Daha doğrusu beni terketti ama ben bunun bir buçuk senesini peşinden koşmakla geçti, bu süre içersinde çok hataarını gördüm affedilecek gibi olmayan hatalardı ben yine sevdim her şekilde kabul ettim ama benim neredeyse o bir buçuk senemi zehir etti. Ama dayanamadım artık vazgeçtim biranda soğumaya başladım artık yaptıklarına dayanamadım. Artık kafamı topladım kızlara olan güvenim inancım kalmamıştı onları çok küçük görmeye başladım, bağlanmıyacağım dalgaya alacağım ddedim artık ve bunun son 1 yılını öylesine takılarak geçirdim yani gönül eğlendirdiğim kızlarda geldi geçti. Neyse artık konuya geleyim,

Bundan 4 ay önce yine bir kızla ilişkiye başladım çok ani başladı, kızın yaşı küçük 16-17 yaşında onlada amacım ciddi birşey değildi aslında. Ama bu kızda öyle birşey farkettim ki kız gerçekten çok saf ve temiz, hiç dokunmadım kıza, ailesiyle ilgili kötü anılarıda olmuş çok sessiz ıssız bir kız içine kapanık soğuk sanarlar dışardan görenler ama aslında soğuk değil onu çok iyi anlayabiliyorm içini görebiliyorum . 4 aydır beraberiz en ufak bir tartışmamız falanda olmadı ben tartışamam bile o kızla çünkü çok iyi niyetli çok alttan alıyor tartışmak mümkün değil bu kızla kötü birşey yapsamda ou iyi olrak görücek sanki ve kız bana çok güveniyor. Çok iyi olmasındanmı saf olmasındanmıdır bilmiyorum ama bu kızı sevdim ama aşk ile ilgili hiçbirşey hissedemiyorum.. heyecanlanamıyorum, ben o duyguları yaşamayı çok isterdim ama olmuyor.. sanırım bunun sebebide kzın yaşının küçük olması kafa yapımızmı uyuşmuyor bilmiyorum ama bana attığı mesajlar konuşmalarımız falan biraz çocukça geliyor o yüzdende heyecan hissdemiyor olabilirm. Artık ayrılmalıyım dedim ve 3 gün önce bianda mesaj attım beraber olamıyacağımızı söyledim, sonumuzun iyi olmadığını falan filan baya birşeyler yazdım ve beni aradı.. sesi öyle titrektiki çok değişmişti ağladı ağlayacak ama yinede bana kötü birşey söylemiyor ya biranda böyle yapamama rağmen. Çok özürdilerim gerçekten çok özürdilerim umarım mutlu olursun hayatına girip seni zor duruma soktuğum için özürdilerim sen mutlu olursun inşllah hayatımda tanıdığım en güzel insanlardan birisin falan diyor bana... telefonu kapatamıyorum bile bak nolur benim için sen kapat dedi tamam hoşçakal dedim bende kapatırken hüngür hüngür ağlamaya başladı kapatmadan 2-3 sn içinde o sesi duydum ve içim parçalandı sonra arkadaşını aradım arkadaşınada çok güvenirim sevdiğim bir insan arkadaşıda bana diyor ki '' o seni çok sevdi o ilk kez birine böyle inandı ve yemin ederim ilk kez birine aşık oldu.. o sana deli gibi aşık falan diye bana kızdı biraz ve söylendi'' sonra dayanamdım geri döndüm inan yapamıyorum bn bu kızdan ayrılamıyorumda sevemiyorumda.. ben bundan ayrılmak istemiyorum tanıdğım çok güzel ve tertemiz bir insan . o yüzden bir türlü vazgeçemiyorum bırakıp gidemiyorum o çok yi bir insan... ne yapmalıyım ben bide düşündüm ki zaman geçtikçe kişiliği konuşması falan oturur 20 li yaşlarda belki daha uyumlu olabliz ama böylede kıza heyecan hissetmiyorum ne yapıcam bilmiyorum bana yardımcı olumusunuz... Çünkü bu durumda kalmak içimi çok rahatsız ediyor her saniye huzursuzum dayanamıyorum artık karar vermemek birşey yapamamak beni mahvediyor..

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Yani kendine göre saf temiz iyi bir insan bulmuşşsun daha ne istiyorsun .
    İlla öbür kız arkadaşın gibi seni ortada bırakan birini mi bekliyorsun ?Boşver heyecan felan arama hayatta huzuru mutluluğu ara .
    Sözü fazla uzatmıyım kendin gibi birini yaralayıp ortada bırakma ,sen çekmişssin başkasına çektirme .

Pulbiber072 ve MountainBiker bunu beğendi.
  3. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Ben olsam bir süre daha devam ederim, belki zamanla sevmeye başlarsın ya da en azından kızın biraz daha büyüdükçe fikirleri olgunlaşır ve değişebilir

dht bunu beğendi.
  4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    uzun oldugu icin okuyamadım ama kendi tecrübelerime dayanarak söyliyebilceğim şey aşk elde edene kadar tam gaz sürüyor 5 yılda ugraşsan 1 yılda 3 ayda ama elde ettikten sonra aşkın bendeki ömrü 3 gün

dht bunu beğendi.
  5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Ekli Dosyalar:

batihn, Bahadır.1993, TycoLoN ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Biryandanda sadece iyi bir kız diye beni seviyor diyede bir ilişkiyi sürdürmek doğru değil diye düşünüyordum çünkü küçük bir kız çocuğuyla çıkyomuşcasına hissediyorum bazen bu beni mutlu etmmiyor çünkü ben 24 yaşındayım o 16-17 yaşlarında hem görüntüsü olrak hemde düşünce yapısı ve hayata bakış açısı olrak bana küçük geliyor beni etkileyemiyor beni taşıyamıyor... Bir yandanda zamanla belki istediğim gibi biri olur olgunlaşır ve iyiki zamanında bırakmamışım derim.. Ben ünüversite okuyorum ve çevremdede görüyorum ki böyle saf ve hiç bir geçmişi olmamış kız bulamam diyede düşünüyorum çünkü hangi kıza baksan şuan özellikle ünüversiteli olan mutlaka küçükte olsa biriyle bir geçmişi olmuş birşeyler yaşamış ve hep bir ilki var... ben hep istemişimdir biyandanda hep birinin ilk aşkı olayım öyle kalaıyım ilk herşeyi benimle yaşısın ... bu düşüncede benni tutuyor bırakamıyorum... hala tam kafamada tam kesin %100 olarak karar vermedim ama SANKİ bırakmamalıyım zamana bırakmalıyım diyede düşünyorum... INTERN çok güzel bir açıklama olmuş resimli çok beğendim :) sanırım dinlemeliyim o zamanı.

TycoLoN bunu beğendi.
  7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yazıyı okurken bi an beni anlatıyorsun gibi hissettim :) Neyse birşeyler hissetmiyorum falan filan geç bunları sana öyle geliyor ilişkiniz devam ederken bu kız sana gelip deseydi ki ben ayrılmak istiyorum o zaman bu foruma gelir "çok seviyorum yaşı benden küçük ama vazgeçemiyorum ne yapmalıyım" falan filan gibi şeyler yazardın :) Geçmişte yaşadığın acının sebebi karşındakinin seni dışlayıp istememesi terk etmesi başka birşey değil sana aşk olarak geliyor ama aşk falan değil. Çoğu insan kaybetmekten hoşlanmaz kız meselesinde, maç yaparken, oyun oynarken, vs.. Kızın yaşı küçük olabilir adam gibi bir ilişki yaşayacaksan heyecanı aşkı falan geç huzurdan daha büyük bi mutluluk bulamazsın. Zamanında yaralandığın gibi sende başkasını yaralama çok aşık olduğunu sananıp sabah akşam kavga edenler aşık olmak yerine senin yaşadığın huzurlu ilişkiyi gözü kapalı tercih eder.

PeNa bunu beğendi.
  8. KarameLek

KarameLek Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul

Bahsettiğiniz bu kişi size değer verse zaten terk edip gitmezdi.Sizin onu sevdiğinizi,onun için herşeyi yapacağınızı,her hatasında affedeceğinizi bildiğini için bence bu zaafınız dan faydalanmış görünüyor.

Bahsettiğiniz bu kıza gelince daha yaşı 16-17... Sizin yaşınız kaç bilemiyorum belirtmemişsiniz.Attığı mesajlar çocukça geldiğine göre epey fark var sanırım.Söylediğiniz gibi o daha bir çocuk...Eğer ki gönül yoksa bu işin sonu olmaz.Siz onunla beraber olmaya devam ettiğiniz sürece,sizin onu sevdiğinizi düşünmeye başlayacaktır.Onu sevmeye çalışın birlikte vakit geçirin,hiç ümit yoksa ayrılmak en mantıklısı olur.Kızla her şeyi açık açık konuş ve duygularını belirt.Süreç uzarsa kız ilerde daha çok üzülür diye düşünüyorum.Hakkınızda hayırlısı ne ise Rabbim onu nasip etsin.

9. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende 16 yaşındayım, belki tavsiyemi ciddiye almayacaksınız ama Kesinlikle ayrılmayın.
    6 ay çıktığım sevgilimi çok seviyordum ama son ayda soğumaya başlamıştım.
    Ayrılmak istiyordum ama üzülür diye söyleyemiyordum aradan 2 hafta geçti cesaretimi topladım onu üzmeyecek şekilde anlattım herşeyi. Tamam dedi. hiçbirşey demeden sadece tamam dedi.
    Daha sonra öğrendim ki ben ayrılmadan 1 ay önce başkasıyla görüşmeye başlamış.
    Sonra çok pişman oldum ağladım zırladım sabahlara kadar. Geri dön mesajları attım.
    Yani diyeceğim o ki şuanda aşık olmadığını sanıyorsun ama onun başkasıyla birlikte olduğunu öğrenirsen aşık olduğunun farkına varırsın.
    Bırakma, o seni nekadar temiz seviyorsa sende ona öyle karşılık ver.

10. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yüzü güzele 40 günde doyarsın gönlü güzele 40 yılda doyamazsın.

batihn, Suçicek ve moloday bunu beğendi.
  11. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diyecek tek bir laf bulamadım. Bi keresinde 2 ay içinde 2 kere kavga edip ayrılmıştım bırakmadı peşimi bende tamamıyla silememiştim. İlk ayrıldığımızda yüz yüzeydik o ağlayışı falan beni mahfetmişti üstüne sinirliydim(sinirlenince gözüm hiçbişey görmez herşeyi kırma isteği çıkar kontrol edemem) camları kırmıştım yumrukla (hala izleri duruyor) sonra özlemeye başlamıştım sürekli barıştık en sonunda taşınmıştı 1 hafta geçti artık soğumaya başlamıştım güvenemiyordum en ufak hatasını yüzüne vurmaya başladım aniden ayrıldım. Yani diyeceğim eğer sürekli yüz yüze gelebileceğiniz mesafede ise görüşebildiğiniz unutman çok zor olur her gördüğünde tekrardan kötü olursun ilişkiler adamı mahveder :(

12. kof-k

kof-k Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardesım emın ol senınle birebir sayılabilecek bir durum yasadım .
    delice sevdigim herseyi yaparım dedıgım kız hıc degerimi bilmedi . Bende sonunda o kadar nefret ettimkı hicbisey soylemeden muhabbetımı kestım
    Bana cok deger veren cok temız kalpli iyi bir kızıda sırf ona karsı bir sevgım olmadıgı ıcın geri cevirdim . Pismanmıyım hayır . Cunku cıksaydım daha cok alısacaktı ve sorun olacakdı ayrılınca daha cok uzulecekti bende bu kadar iyi temiz kalpli birini uzmemelıyım dedim. Sonuc olarak sımdı kendı hayatında yenı ınsanlarla tanısmıs eskı defterleri kapamıs . O kıza bir ilgin yoksa emın ol ne kadar zorlasanda olmayacak . Ve devam ettıgın surece daha cok alısacak sana ve enınde sonunda ayrılacaksın daha cok uzulecek . işi uzatma oturup duzgunce herseyi anlat ve bitir cok uzulecek ama daha kucukmus yası kendıne erken gelir

13. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    ne oldu ilişkiniz?

Sayfayı Paylaş