ağrılar?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BURAGBA tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar body yapmama rağmen [ev de kendi halimce] hareketsiz yaşama sahibim spor salonuna yazılamıyorum korkuyorum yazılmaya korkmamım sebepleri:

1-hareketsiz yaşama sahip olduğum için ağırlık kaldırma dışında hareket etmediğim için özellikle kış ayları geçerli bu ve rahat ortopedik bir bilgisayar koltuğum olmadığı için sandalyede oturduğum için olsa gerek bel de sırtta her tarafta ağrı var hamlıkta var haftanın 4-5 günü ağırlık çalışmama rağmen göğüs antremanından sonra 2-3 gün ağrılar geçmiyor kolda ve göğüs kısmında oturmaktan bu ağrılar iyice artmaya başladı yürüyüşlere çıkmaya başladım fakat yetersiz onlar da

2-sandalyenin 2 haftadır felan kılıfı yoktu birşey sercek birşey yoktu arka taraf batıyordu acıtıyordu beli ve sırtı bugün 3-4 saat dışarı çıktım hastaneye gittim ablama uğradım cafeye bir işi halletmeye gittim yürürken bile bel ağrısı var artık nasıl battıysa daha yeni kılıf serdi annem o kadar dememe rağmen anca serdi

3- maddi durumda yetersiz lys için test çözmem lazım kitap olmadığı için netten çözüyorum ve o ağrılar iyice kötüye gidiyor mecburiyetten oturuyorum sandalyede test çözerken ve sosyal hayatımda yok para sıkıntı olduğu için çalışmak istiyorum çalıştırmıyolarda sınavına çalış diyolar kafayı yicem bu ağrılardan gittim takıntı yaptım kendime hastaneye dedim mr verin bana bir sorun mu oluştu merak ediyorum 22 mayısta mr çekimi olcak
    bu gidişle 2-3 ay daha oturursam sakatlancam bizimkilere de dedim sakatlanırsam 2-3 ay daha oturmaya sizin başınıza bela olcak bu durum boş yere onlar da da para yok yapcak birşey yok bütün maaş kredi kartı ödemesine gitti

4- Bir de benim epilepsi hastalığı var lüks bir hastalık resmen masa başı iş harici çalışmam tehlikeli doktorumu zar zor ikna etmiştim spor yapabilmek için fakat iş konusunu sorduğumda kesinlikle masa başı işte çalışman gerekiyor dedi nöbetlerin tetiklenmemesi için öyle bir koşul var millet iş bulamıyor ben nerden masa başı bulucam onu merak ediyorum nette bütün iş ilanları satış temisilciliğinden ibaret

lütfen bana bir akıl fikir verin spor salonlarından korkar oldum bu ağrılar yüzünden bir türlü nasip olamadı başlamak hem maddi olarak da başlamam sıkıntı şuan hem de ağrılar yüzünden sıkıntı kendimi beni tek mutlu eden şey birşeyleri yapabilme birşeyleri başarabilmek arzusu bu sporu da yapabilmek birşeyler başarabilmek istiyorum

Şuan psikolojim bozuldu bu durumlardan dolayı motivasyonum ise sıfırlandı pes edicem bu gidişle fakat pes etmekte istemiyorum :(

2. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    kaç yaşındasın ??

Sayfayı Paylaş