Ağdayla ilgili sorularım

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve wearethe tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wearethe

wearethe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben vücuduma göğüs ve karın bölgeme ağda yaptırdım. Daha kızarıklığı, yanması ve küçük küçük sivilcelenmeleri geçmedi: (bkz: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kisisel-bakim/agdadan-sonra-sivilce-75967.html) )

Ağda yapanlar cevaplayıp beni aydınlatabilirlerse çok memnun olurum,

Ben göğüs ve karın bölgeme ağdacıda ağda yaptırdım. Yaptırdığımda çok yoktu sadece göğüsün ortasında yoğun olarak vardı bir de karının biraz altında..
    Yaptırma amacım yaptırdıktan sonra tüy azaltıcı kremleri kullanmaktı zaten kullanmaya da başlayacağım.
    Ama merak ettiğim şey,

Ağdadan sonra eskisinden fazla veya önceden olmayan yerlerde çıkma olasılığı var mı?
    ve
    Düzensiz çıkıp kötü bir görüntü oluşturma ihtimali var mı? (çünkü ben azaltmak için aldırdım bu ilk ve sondu)
    ek not: azaltıcı ek yağ kullanacağım

2. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Peki ağda yaptırmış biri olarak sana bişey sormak istiyorum :) bu göğüs uç taraflarına falan yapınca sıkıntı olmaz demi bide adonis bölgesi var ya oralara göbek deliği çevresi diyelim ?

3. wearethe

wearethe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sıkıntı diye bahsettiğin şey eğer oralara olup olmamasıyla sıkıntı değil, oralara da yapılıyor.
    Ama acıdan sızıdan bahsediyorsan her yer yanıyor farkı yokduh :lol:

4. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim dostum bende hani yapılmaz diye okumuştum da bazı yerlerde :)

Sayfayı Paylaş