Ağda

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve golddeno tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben ağdaya başlıyorum(biraz garip oldu) eskiden hamam otu tüy dökucu falan kullanıyordum kendim yapıcam şimdi merak ettiğim paket ağdalar ne kadar supermarketlerde varmıdır ben göğüs omuz ve sırtıma yapıcam 1 paket yetermi sırtımı tek başıma yapabilirmiyim yaptıktan sonra sivilce çıkmaması için ne yapmalıyım

2. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Paket ağdaların fiyatları markasına göre değişir. Üstelik içinde ki ağda bandı sayısı sırtını tamamen almaya yetmeyebilir. Birde ağda bantları omuz, göğüs gibi bölgelerde pek tercih edilmiyor çünkü tüyleri almak için uzama yönünün tersine tek hamlede çekmek gerek. Bu bölgelerde de tüylerin hepsi aynı yöne doğru uzamaz. O yüzden uygulanan bölgede bir çekişte tamamen tüyler alınmayabilir ikinci kez aynı bandı kullanırsan da etkisi azalmış olur. Ağda bandı yerine sir ağda ya da kartuş sistemli ağda kullanmanı öneririm. Hem daha ekonomik hemde daha kısa sürede işini halledebilirsin.

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Sir ağda yı bende öneriyorum . Basketbol oynadıgım için bacaklarıma yapmıştım . tertemiz yapıyo valla mis gibi :D ama mümkünse 2 3 kişi toplanıp öyle yapın biri pusuya yatsın digerleri seni muhabbete tutsun o arada pusuya yatan çeksin . Yoksa sonuçları kötü olabiliyo :D

Sayfayı Paylaş