Ağırlık yüzünden basenlerim çıktı?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve lady.winchester93 tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar. Ben düzenli olarak haftada 3 gün fitness yapıyorum. Zayıf olduğum ve kas istediğim için genellikle ağırlıkla çalışıyorum. 2 haftadır gidiyorum ama basenlerim yanlardan çıkmış ve bundan rahatsız oldum. Leg extension gibi bacak ağırlıklarıyla çalışıyorum, halter hiç çalışmadım. Ben hem bacaklarımı sıkılaştırırken hen genişlemelerini nasıl önlerim? Hangi aletlerle çalışmalıyım? Yani istediğim sıkı olsun ama genişlemesin..

2. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    basen agirlik yuzuden cikmaz. beslenmene dikkat etmiyorsundur. temiz ve protein agirlikli beslenmelisin.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    beslenmeme de dikkat ediyorum zaten, hiç ağır şeyler yemiyorum.

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadasın dediği gibi hangi aletlerle calısacagından çok yağ oranına dikkat etmen gerekiyor yani temiz beslenmen gerekiyor saat 5-6 dan sonra karbonhidratı minimumda tutman gerekiyor. Bu arada kas için uğraşıyorum demişsin kas için uğrasıyorsan antreman programını bilmiyorum ama squat deadlift (bacak versiyonu) lunge gibi hareketleri öneririm eğer daha detaylı bilgi istiyorsan antreman ve beslenme programını yazmalısın.

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu sorunuza cevap verebilmemiz icin beslenme rutininizi paylasmaniz lazim sayet basenlerim cikmasi beslenmenizle ilgili arkadaslarinda belirttigi gibi.

Sayfayı Paylaş