Ağırlık sonrası Kardiyo

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onur can değirmenci tarafından 3 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Selam bodyforum dostları benim şu sıralar biraz fazlalarım var bel çevremde, ağırlık sonrası yarım saat önce hafif jok koşusu ile başlıyorum ondan sonra %40 %50 %60 derken tüm gücüm bitene kadar 40 dk koşuyorum sporla salonda tanışmadığım için hızlı tempoda yürüyerek nabzımı 120 ye kadar bile çıkaramıyorum koşmaya başlayınca herkes bana bakıyor salondaki en sağlam vücuttaki insan bile sanki yanlış birşey yapıyormuşum gibi(antreman öncesi sonrası yaptığım stretching hareketlerindeki bakışları saymıyorum bile) şimdi yanlışı ben mi yapıyorum dostlar? bir de sene sonunda final sınavım var 2K en az 7.15 koşmam gerek değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    kendini bitiricek kadar zorlamasan kardiyoda pek farketmez. zaten ağırlık antremanında adam gibi çalışıyorsan 20 dk kardiyo bile yeter

3. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    ağırlığın hakkını veriyorum ama kondisyonum oldukça sağlam yani nabzımı arttıramıyorum 140 nabzın ustune cıkmayınca da nasıl yağ yakacam mantığına girip koşuyorum açıkçası koşmaktan çok zevk alırım.

Sayfayı Paylaş