ağırlık sehpasında eğim açıları

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bayMK tarafından 3 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bayMK

bayMK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayser
    Arkadaşlar öncelikle merhaba bu forumdaki ilk mesajım. Kayserı'de yaşıyorum boy 1.68 kilo 60. Belimden biraz sorunum var. Ilerde büyük ölçülü bir sorun yaşamamak için sırt kaslarımı güçlendirmek isteği ile geçen yıl 3 ay spor salonuna gitmeye çalıştım ancak işlerden ötürü özellikle son ayı düzensiz geçirince bırakmak zorunda kaldım. Spora tekrar başlamak istiyorum ama salona düzenli olarak gidemeyeceğinden evde yapacağım. Dumbbell ve halter çubuğu tedarik ettim. Ağırlık plakalarınıda fabrikamızda döküm malzeme kullandığımızdan oradan istediğim gibi işleyip tedarik edeceğim. Bayağı uzattım artık asıl soruma gelelim: Ağırlık sehpasınıda fabrikamızda yapacağım. Sormak istediğim incline press ve decline press için sırt desteği kaç derecelik açıda olmalı? Sırt desteğinin eni 21.5 cm olarak ayarlamayı düşünüyorum ama kaç olmalı?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/incline-press-ve-incline-fly-t17015.html?t=17015
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/incline-sehpas-s-t16407.html?t=16407

Arama Kelimeleri : incline

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş