Ağırlık Sehpası Tavsiyesi Ucuz ve Kaliteli

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve onder1 tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Delta ds 8109 Deluxe Ağırlık Sehpası

merhaba arkadaşlar evde spor yapmak isteyen tüm arkadaşların hemen hemen bir çogu yanlış sehpa alımından şikayetçidir. Bu bir çok kişinin sorununa ve pişmanlıgına yardımcı olmak istedik. Evde kullanabileceginiz ucuz ve kaliteli bir sehpa aradık ve bulduk

http://www.spordunyasi.com/urun/delta-ds-8109-deluxe-agirlik-sehpasi.aspx

Özellikleri

Çalışma Şekilleri : Decline Bench Press, Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extension, Leg Curl, Arm Curl.

4 Kademe Ayarlanabilir Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz. Yukarı - Düz - Aşağı Eğim

Bar Yuvalarının Yüksekliği Ayarlanabilir. Farklı Boy Uzunluklarına Sahip Kullanıcılar İçin Uygundur.

Bar Desteklerinin Arası 85 cm genişliğindedir. 183 cm ve 213 cm Uzunluğundaki Barlar Kullanılabilir.

Barı Yuvaya Sabitlemek İçin Özel Kilit Sistemi Bulunmaktadır.

Kalın Minderli Bölümler Yüksek Yoğunluktaki Malzemeden Üretilerek, Dayanıklılık ve Kullanım Konforuna Önem Verilmiştir.

Boya : Elektrostatik Toz Boya ile Fırınlanarak Üretildiğinden Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır.

Arm Curl Aparatı Koli İçeriğine Dahildir.

Bacak Egzersizleri İçin Ağırlık Takılabilecek Yeri Mevcuttur.

Maximum Kullanıcı Ağırlıgı : 140 , 150 kg

Sehpanın ölçüleri : 148 x 100 x 140 cm

Alıcılardan Yorumlar

1.Halter aralığının diğer sehbalara nazaran geniş olması çok iyi. Halteri yerine koyarken stress yaşamıyorsun. Diğer ürünlerde olmayan decline benç ile alt gögüs çalışılabiliyor. Kelebek kolları yok zaten olanlarda kullanmıyor çün ergonumisi bozuk oluyor. Onun yerine 2 adet dumble ile butterfly yapıyorum. .ARM curl aparatı da var. aradığım herşeye sahip bir ürün. Tavsiye ederim.

2.Üst ve alt göğüs çalışılabiliyor, evde çalışmak için ideal, kaliteli malzemeden yapılmış, halteri koyduğunuz kısmın ayarlanabiliyor olması çok güzel, ben aldım evde kulanıyorum, almayı düşünenlere tavisye ederim.

Not: Agırlık sehpanı satın alan kullanıcılar tarafından çekilmiş görüntüleri elimde bulunmaktadır. Sehpayı almak isteyen arkadaşlara ö.m ile gönderebilirim.

Sehpanın Fiyatı Suan KDV Dahil : 275,00 TL'dir Önerilen Sitede Fiyat Artışı Durumda Bana Bildirin Başka Bir Siteyi Önereyim

Son düzenleme: 25 Ağustos 2012
  2. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Semih68

Semih68 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: