Ağırlık Sehpası önerileriniz.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Blues23 tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blues23

Blues23 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar.

Daha önce Dynamic 900 aldım demiştim fakat memnun kalmadım geri iade ettim. Önceden gürültü sıkıntısı olursa geri iade edebileceğimi söylemiştim kabul ettiler geri verdim..

Şimdi makinesini gönderdik yerine sehpa ve ağırlık plakaları almak istiyorum.. Bütçem 500 tl'dir.

Sizlerden ricam olabildiğince fonksiyonlu olan bir sehpa almak istiyorum bunda bana önerileriniz varsa söylerseniz çok iyi olur.

Ben daha önce bu sporu yapmadım basketbolcuydum.. Bu konularda bilgisiz olduğum için sizlere sormadan birşey almak istemiyorum.

Örneğin Voit Bayiden baktım aşağıdaki ürün sizce nasıl?

http://www.voitbayi.com/Dynamic-360-Agirlik-Merkezi/Ozellik?PID=547

Ağırlık plakaları ve Bar almak istiyorum ayrıca. Nasıl bar alayım? İnternet'ten mi alayım yoksa İzmirde güzel bir mağaza var mıdır?

Yazım biraz uzun sürdü kusura bakmayın şimdiden teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:12 ----------

Yada Hepsiburada dynamic markalı var.

Yapılan hareketler: Bench Pres, İncline Bench Press, Leg Extension, Leg Curl, Butterfly, Arm Curl
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dy...s.aspx?productId=spordyn122&categoryId=355454

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
  3. Blues23

Blues23 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    O konuyu elbet araştırdım. Önerileri yazıyorlar altına link bırakıyorlar bakıyorum ürün ya kalmamış ya kalkmış. Oradaki mesajlar biraz eski yıllardan kalma olduğu için :) Konunun sonlarında pek iyi öneri yok.

hasanateş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş