Ağırlık seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ZeLeKJa tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZeLeKJa

ZeLeKJa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 15 boyum 1.78 kilom 58 fazla kaslı birisi değilim 1 ay spor salonuna gittim bıraktım artık evde çalışıyorum 3 kg ile başladım baya rahat yapabiliyorum hareketleri 3kg ile şimdi 8 kgye geçtim protein tozu falan alıyorum beslenmemi düzenledim sizce 8 kg ile devam etmem doğru mu bide bana önerebileceğiniz herhangi bişey var mı

Son düzenleme: 28 Eylül 2013
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evde çalışıyorsan program oluşturma konusunda teksin demektir.Bu yüzden biraz forumda programlar konusunda araştırma , gözlem yapmanı öneririm. '' https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html '' 1,5 ay bu rutinle gidebilirsin.Ağırlık antreman yaptıkça hep artırman gereken birşeydir.Dumbell Curlda rahatça yüksek ağırlığa çıkarken , Dumbell Lateral Raise'de kolay ağırlık artıramazsın , yavaş yavaş ama hepsinde artırarak ilerlemen gerek.Ağırlık seçimi yoktur yani ilerleyiş vardır artırımı kontrol altına alarak ilerlemen vardır.

ZeLeKJa bunu beğendi.
  3. ZeLeKJa

ZeLeKJa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler için teşekkür ederim evde düzenli olarak çalışıyorum 1 ay falan 3 kg ile çalıştım düzenli olarak Dumbbell Lateral Raise i 3 kg ile becerebiliyorum 8 kg ile kaldıramıyorum

Sayfayı Paylaş