1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ağırlık Programı İçin

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve SeeYouSs tarafından 2 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SeeYouSs

SeeYouSs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese selamlar.
    Bu spora geçen seneden evde kendim yaptığım ve aldığım ağırlıklarla başladım. Dün itibari ile de salona yazıldım. Yazıldığım salon ücretsiz salonlardan yani herhangi bir ücret vermedim. Hocamız bize aletleri kullanmasını gösterdi ama herhangi bir program yazmadı. Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan ve hocalardan yardım bekliyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Haftada 3 gün gitme ihtimalim var ve bu günler Salı, Cuma ve Pazar günleri. Spora yeni başlamadığım için daha ağır ve etkili bir program yazabilirseniz çok makbule geçer. Salonda her türlü makina ve ağırlık mevcut. Bir tane de fotoğrafımı koymak istiyorum imkanım olmadığı için elimde sadece bu fotoğraf var ama yakın zamanda bunu da tamamlayacağım. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. SeeYouSs

SeeYouSs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir önerisi olan yok mu? Forumu tam bilmediğim için konuyu galiba yanlış yere açtım kusura bakmayın yetkililer ilgili yere taşırlarsa sevinirim.

3. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ismek salonları mı?

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evde kendi başına daha önceden bu sporu yaptıysan az çok bir şeyler öğrenmişsin demektir. Verdiğim linkte hangi bölge için hangi hareketlerin olduğu var ;
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirme-egzersiz-f28.html
    Buradan bakarak yazıldığın salonda hangi aletler varsa onlara göre ve kendi vücuduna göre bir program çıkarabilirsin, forumun beslenme bölümünden faydalanarak kendine bir beslenme programı çıkarabilirsin.Bence en sağlıklısı da bu olur... Umarım bir yardımım dokunmuştur , başarılar...

yeniyim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş