ağırlık normalmi?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve overmars tarafından 19 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    yaşım 16 boy 182 kg 74.henüz bb de 3. ayıma yeni girdim.bench press 40 kg,dumbell 17,5 kg lep press 120 kg.sizce bu ağırlıklar şimdilik fazlamı yoksa normalmi.çünkü bugün bir tanıdığı ağırlıkların fazla olduğunu kasları yakabileceğimi söyledi.bunun la ilgili bir fikriniz varsa sevinirim.

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen devam :) sen bakma o tanıdıklara, ben dün bench press giriyordum, adam daha salona ilk gelmiş, orda koşu bandında mal mal yürüyordu, bana ağırlıkları azalt sakatlanırsın dedi. Sen işine bak dedim :D yani ne karışırsın anlamam.

Yönetimden gelen uyarılara aldırmadığı için sınırsız uzaklaştırılmıştır

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    nasıl mal mal yürüyodu .Spor cahili diyebilirsin onlara zamanla öğreneceklerdir ama mal demek ağır olmuş - rep

4. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    ya arkadaşlar soruma ceavp verirseniz sevinirim.şimdi başka şeyler tartışmayalım

5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    ne yani fazla ağırlıkla kaslarmı yanarmış...bunu da ilk defa duyuyorum:)
    vücut geliştirmenin temeli zaten yüksek ağırlık girerek kasları enine yırtmak ve böylece hacim kazanmasını sağlamaktır. gelelim kaldırdığın ağırlıklara... aslına bakarsan şu ağırlığın hafif bunu fazla giriyorsun demek bana yanlış geliyor. çünkü kimsenin yapısı bir diğerine benzemez. sana pratik olarak şunu söyleyebilirim. setlerini kaç tekrar yaptığını bilmiyorum ama ( örneğin 8 diyelim) 8 i zor çıkarabileceğin ağırlıkla çalış. flexor bana böyle derdi. ;)

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kas yanmaz kas yağa dönmez kas sarkmaz kas kopmaz kaslar anyı bizim gibidir. onu beslememizi ister onu çalıştırmamızı ister onu yormamızı ister onu dinlendirmemizi ister ..

7. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    haklsısn hocam.ama her kafadan bir ses çıkyor.ona bozuluyorum.biri der az kg kasın yanar,diğeri der fazla kg,daha dün salona yeni yazılanlar hareketi doğru yaptığım halde yanıma gelip yanlış yapıyorsun der.herhalde yaşım henüz 16 olduğundan herkes bir şey bildiğini ispatlamak amacıyla sürekli alakalı alakasız şeyler söyleyip duruyor.

Sayfayı Paylaş