ağırlık kaldırma konusunda bir kaç soru

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve femreyildiz tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. femreyildiz

femreyildiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    merhaba forumdaşlarım vücudumdaki yağlardan kurtulmak ve biraz olsun şekil verebilmek için evde ve açık alandaki spor aletlerinde çalışmaya başladım işte evde 70-80 mekik dışardada ağırlık kaldırıyorum çiftli bir dambıl almak istiyorum fiyatlarını vs. araştırdım ordada denedim kendimi biraz 4 kilogram dambıl ile kolumu çalıştırırken 20-25 den sonra zorlanıyorum 3 kilo ile 35-40'a kadar rahat biçimde çıkıyorum sonra kasılmalar oluyor sizce kaç kilo dambıl almalıyım görüşlerinizi alabilirmiyim? :confused:

-----EKLEMEK----

BOYUM 1.74
    KİLOM 75-77 ARASI
    KARIN VE GÖĞÜS BÖLGELERİNDE HAFİFTEN YAĞLANMALAR VAR...
    BÜYÜKLERİMİN AÇTIĞI KONULARI 2 GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM DAMBILLA NASIL ÇALIŞACAĞIMI FELAN KAVRAMIŞ GİBİYİM ONLARIN VERDİKLERİ PROGRAMLARI UYGULAYACAĞIM...

Son düzenleme: 20 Eylül 2012
  2. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    kardeşim bence 5 kg al 10ar tekrardan 3 set yaparsın hareketlerini , hemde ilerde hafif gelmeye başlayacağından ağırlıklar 5 kg idealdir. ayrıca boyum 174 kilom 75-77 demişsin , kilon normal bence yani maksimum 4-5 daha verirsen üstünede iyi bi beslenmeyle vücut çalışırsan aldığın kiloyu kaslara pompalamış olursun. kolay gelsin

Sayfayı Paylaş