Ağırlık çalışması sonrası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ByKelebek11 tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ByKelebek11

ByKelebek11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eskişehir
    Merhaba arkadaşlar vg ye başlayalı 2. ayım bitmiş bulunmakta. 3. ayın içerisindeyim. Haftanın 4 günü ağırlık çalıması yapıyorum. 1-2 hafta öncesi kadar ağırlık çalışması öncesi 15 dk yüksek tempo koşuyordum. Egzersizim bittikten sonra yoğun bir yorgunluk olurdu. Şu aralar edindiğim bilgiler doğrultusunda ağırlık çalışması sonrasında 15 dk yüksek tempo koşuyorum. Egezersizim bittikten sonraki yorgunluk şuanda oldukca az. Doğru birşeymi yapıyorum diye merak ediyorum. Egzersiz sonrası yorgunluk az oldugu için kendimi gelişiyor gibi hissedemiyorum.Kendimi tatmin etmek için ağırlıkları artırmayı denedim ama bu seferde zorlandığım için hareketleri düzgün bir şekilde yapamamaya başladım ve eski kaldırdığım kiloya geri döndüm.Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Hareketleri nizami yapin oncelikle . Ayrica benim tavsiyem baslamadan kisa bi sure hafif tempolu kosun isinma manasinda antremaninizi yapin sonra kardiyonuzu yapin . Antremandan sonra ter atinca laktik asitin bi kismini atarsin o yuzden yorgun hissetmezsin. Birde esneme hareketleri yaparsan kosmadan kus gibi hafif hissedersin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş