Ağır Çalışanların Hayvanlara benzeyen Özellikleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rambo16 tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Başlığı okuduğunuzdan mütevellit girdiğiniz ruh halini ve yazabileceklerinizi tahmin ediyorum.. Durum sandığınız gibi değil konuyu tamamen okuyun..

Evet çoğunuz gerek antremanınıza tanık olan birisinden gerekse direk vücudunuzu gören birisinden hakaretle karışık iltifatlar almışsınızdır..

Bi kaç örnek ; "Hayvan gibi oldun.", "Sen tam bir hayvansın.","Bu ağırlığı ancak bir öküz kaldırabilir.." vs. vs...

Bunların hepsine zamanla alışılır fakat bu insanlara da zaman zaman hak vermiyor değilim.. İnsanoğlu aklını kullanmaya başladığı günden bu güne git gide doğadan koptu ve ayrı bir varlık oldu.. Doğada hayatta kalamayacak kadar zayıflaştı.. Bizde fiziksel anlamda yapımızı geliştirdiğimizde görünüş olarak bir nevi geriye gidiş yaşadık.. Ve bazı özellikler kazandık..

Ben bir iki özellik sıralıyorum eğer sizinde aklınıza gelen varsa lütfen yazın..

-Görünüm..
    -Antreman esnasında çıkarılan sesler ve davranışlar..
    -Kışın tıpkı yaban hayvanları gibi yağlanmak ve yazın daha yağsız bir yapıya sahip olmak..
    -Beslenmedeki aşırılık (normal insanlara göre)
    -Güç(kaba kuvvette artış)

Not: Amacımız düşünmek eğlenmek.. İllede polemiğe girmek isteyen özelden gelebilir..

Zerk bunu beğendi.
  2. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    ağır çalışanlardaki güç kısmını anlayamadım.

3. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Güzel konu.

Eski insanlar gibi dayanıklı olmak, kolay hastalanmamak.

Rambo16 bunu beğendi.
  4. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten normal insanlara göre beslenseydik body sporuyla uğraşmazdık.. Bazıları cidden çok abartıyo geçen çalışıyodum salonda bir tane abide var. Ağır çalışıyodu filan.. Bu abarttı bayağa taktı ağırlık bende çalışıyodum o ara bir bağırma sesi geldi ben neredeyse ağırlıkları elimden düşürüyodum..

Rambo16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş