AĞDANIN ÜSTÜNDEN 6 GÜN GEÇTİ AMA BU KIZARIKLIKLAR ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hrn9805 tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    30 nisan günü koluma ilk defa ağda yaptırdım. ilk gün ilk ağdanın neticesinde kızarıklıklar tabiki oldu geçcek dediler. dedikleri gibi 2 güne bişey kalmadı. pürüzsüz dü cildim. Her gün sabah lı akşamlı bioderin tüy azaltıcısını kullanıyodum. nemlendiriyodu baya iyiydi cildim. dün ve bugün kolumda anlamsız kızarıklıklar belirdi. kolumu katlarken falan hafif acıyor.kıllar hafif hafif çıkıyor acaba o bölgedeki kıllar çıkamıyo mu diye düşündüm ama yakından incelediğimde var üstlerinde kıl. bu kızarıklar olmadan önce nette limon tuz karışımı iyi geliyo falan diye görmüştüm. 4. günün akşamı yatmadan önce uyguladım öyle yattım ve 5. gün kızarıklar oluştu acaba o yuzden midir? nasıl ve ne zaman geçer ne yapmalıyım lütfen yardım edin
    sol kolum ---> Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    sağ kolum ---> Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Sayfayı Paylaş