Açık protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Tüplüveöfkeli tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Protein tozu almaya niyetlendim Çalıştıgım salonda vardı ve hiç anlamam protein toz markalarından hoca ilk tam markayı hatırlamıyorum ama paketı GASPARINI ısımlı marka ıle aynıydı cıkolata desenınden hatırlıyorum 2.kg lık 200TL idi fiyatı açıkta vardı 4-5 kg lık boya kutusu ıcınde posetlenmıs 1kg lık proteın tozları onların markası felan yoktu galıba acıgın fıyatı 1.KG 60 tl alabılırmıyım bır problem olurmu

2. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    acigi mi olurmus ya internetten al aman diyeyim bu isin en ufak hilekarligi cok kotu sonuclar dogurur

3. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Protein tozunun açığı olmazki kardeşim en iyisi İnternetten almak hem güvenilir hemde hesaplı sen 2 kg lığı 200 tl diyorsun fiyatı biraz kabarık onun yerine 160 tl ye internette araştırırsan iyi ve kaliteli protein tozlarını bulabilirsin

4. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Anlasam internetten alabilirim ama zerre kadar anlamıyorum ki

Hangi markanın hangi modelini almalıyım tek bir markanın bir sürü farklı çeşidi var ve protein tozu whey olarak geçiyor sanırım %70 80 yazan var %100 yazan var ıcındekı karbon hıdratı vucut tarafından emzınlenmesı farklı oluyor felan farklı bunları nasıl anlayıp alıcagım bılmeıdıgmden hocadan yardım ısteme geregı duydum 100 tl ile işime yarıyıcak ne alabılırım hangı marka ? iyidir zaten ılk defa kullanıcagım oyle abartlı bırseye ıhtıyacım oldugunu hıc dusunmuyorum

5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bu peynirmide tadına bakıp al diyelim açıklar sıkıntı olur nesquik ile tadı birebir aynı olan tozlar var alırsın sonra 1 KG 60 TL den nesquik içersin kimin ne oldugu belli degil

o yüzden internetten güvenilir sitelerden al Bütçen var ise sana Tavsiyem Optimumdur Bütçem biraz sıkıntılı diyorsan BSN orta şekerli birşeyler arıyorsan Whey Phase Önerebilirim...

6. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Optimum ******adlı bır sıtede satılıyor 730.gr 24 adet duble cıkolata dıyor bu sımdı protein tozumu cıkolatamı 24 adet ne oluyor ? 2 adet sıparıs vermeyı dusunuyorum bır dıger secenegım ıse Weider Gold Whey Protein 908 gr oda 130 tl ? hangisini tercih edeyim. çikolata agır mı olur aroma olarak

Son düzenleme: 7 Şubat 2013
  7. adolf61

adolf61 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    trabzon
    alma sakın alma basar içine nişastayı yalan olursun küp şekerin kemik tozuyla karıştırıp kar edilen bir ülkedeyiz sakata gelmeyelim :)

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Dediğin ürün 24 küçük paketten oluşan bir set. Tek kullanımlık wheyleri paketlemişler o şekilde satılıyor genelde yolculuk ve seyyar kullanım için alıyorum ben o tozları.

Spor geçmişi boy kilo yaş fiyat ve hedef definemi bulk mu onu yazarsan sana sağlıklı bilgiler verebiliriz.

Kesinlikle o salondaki wheylerden alma.

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Anladığım kadarıyla salonunuzda Nitrofull satılıyor.. Sakın alayım deme.. Paranı boşa harcama.

Salondan ürün almak zorunda değilsin.. Dışarıdan daha kaliteli markalardan birini al.

10. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim bılgıler ıcın salondakı protın tozunu almaktan vazgectım ınternetten baktıgımda salondakılerle arasında net 30-50 tl arası fark var

Yaş 19 Boy 1.70 Kg 66 Weider marka ya ait 130. TL lık Protein whey almaya karar verdim ? uygunmu sızce nasıldır ayrıca aroma olarak cıkolata agırmı oluyor hafıfmı yoksa cıleklımı almalıyım

11. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    weider in gramajı az olur o fiyata..

Ben olsam optimum gold standart bakarım (145 tl) , syntha 6 olabilir ucuz istersen (130 tl)

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Spor geçmişini yazmamışsın ama olsun zaten 3 aydan fazla yaptığını düşünerek yazıyorum bunu.

Zaten zayıfsın içinde şeker olan ürünlerden de kullanabilirsin.

Optimum gold whey

Bsn syntha 6

Scitech Isobest

Optimum Hyfrowhey

Dymatize İso 100

Bu ürünler içinde öne çıkanlar bunlar fiyatları internetten araştırabilirsin aroma ise tamamen sana kalmış bana kötü gelen bir aroma başkasına çok güzel gelebiliyor.

Sayfayı Paylaş