94 kilodan 86 kiloya düştüm protein tozu kullanayım mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve leny151180 tarafından 3 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar 1 buçuk aydır spora yeniden başladım. 94 düm spora başladığımda 86 kiloya düştüm boyum 1.71 göbeğim biraz biraz gitti spora başlamadan önce hedefim 80 kiloya düşmekti. hala öyle. ama kas kütleli biçim de 80 kiloya düşmek istiyordum. hem kilo verip yani yağ yakıp hem kas yapmak zor oluyor zaten bir çok yazar da imkansız demiş buna. çünk diyet yapıyorum fazla yemek yemiyorum belirli bir kalori miktarının üstüne çıkmıyorum. ama kas da yapmak istiyorum. almam gereken protein miktarını da yediğim yemeklerden alamaıyorum. bu proteini toz olarak izole whey olarak alsam olur mu? yardımlarınızı bekliyorum.

2. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bence toz için daha erken, en az 6 ay ile 1 sene yi doğal beslenerek geçirmelisin. Günlük protein ihtiyacını doğal yollardan karşılayabilirsin.

3. farazi

farazi Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Günlük alman gereken protein miktarını karşılayamıyorsan kullanmanda sakınca yok. Faydası olur. Ama karşılayabiliyorsan doğal yollarla alman daha doğrudur.

4. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    alakası yok.şu protein tozunu gözünüzde ilah yapmayı bırakın artık tabiki besinlerden alman cok daha iyi ama alamiyorsan da protein tozu kullan yapacak birsey yok.ama bu tabiki seni 100 gram tavuktan kurtarir gerisini yine mecbur yemek zorundasin.kilo başına 2 gram protein alacaginj varsayarsak(yagsiz kilonun)

5. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozu için ayıracak bütçeye çok rahat ton balığı alabilir, ayrıca yeni başlayan biri doğal yollardan çok rahat ihtityacını karşılayabilir, tozu ilah yapanlar durmadan toz kullanmayı tavsiye edenler oluyor sanırım.

6. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    kim burda protein tozu kullan diye öneri yapmış okuduğunu anlayamıyor musun adam besinlerden karşılayamıyorum diyor protein tozu parasına ton balığı alabilirsin diyorsun.karşılayamıyorsa takviye alabilir tabiki 1 seneden önce kullanılmaz demek ne alaka? sanki adam ton alıcam dedi de ben ton yeme dedim.söylediğin şey saçma daha da saçmalıyorsun.adam ton balığı alamıyorum dememiş yiyemiyorum demiş dikkatli oku sonra gel yaz bana

7. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bence doğru okuması gereken sensin, diyet yaptığım için alamıyorum, o açığı tozdan karşılayabilirmiyim diyor, bende diyorum ki gereksiz doğal yollardan al, sende alakasız şekilde tozu ilahlaştırmayın falan diyorsun, uslübuna dikkat et kardeşim ben nasıl saygılı davranıyorsam sende öyle davran. Olayı bireyselleştirme.

8. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    protein tozu 6 ayla 1 yıldan önce kullanılmamalı diyorsun dostum.sen böyle söyleyince insanlar bunun 1.5 aylık spor yapan insanlar kullandığında zararının olacağı gibi görüyor.kullansın kullanmasın.senin dediğini ben de dedim tabiki besinlerden alması daha iyi ancak adam kullanabilir miyim demiş.ton balığı alamıyorum dememiş.sen de beni burda insanları toz kullan demiş gibi göstermeye çalışma kardeşim.benim supplement şirketim yok veya herhangi bir şekilde supplement ticareti yapmıyorum.takviye olarak kullanabilir mi? kullanabilir.bitmiştir.

Sayfayı Paylaş