90 kg 190 boy yağ yakımı başlasın 29,06,2012

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve warcity tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Evet arkadaşlar boyuma göre kilom çok normal açıkcası fit bir vucudum var tşirtün üstünde fakat kaputun altında bariz bi alt karın problemiyle karşı karşıyayım ve alt karın bel çevresindeki lackalık ve gevşeklik beni çok rahatsız edıyor.. bu yüzden bugünden itibaren ne yaptığımı ne kullandığımı sizlerle paylaşcam..

öncelikle haftanın beş günü antreman yapıyorum 3 gün ağırlığa girerek bölgesel çalışıyorum aynı zamanda 25-40 dakika arası bir koşu ve karın hareketleri. diğer 2 günde ise yine 25 40 arası koşu karın hareketleri ve günlük ortalama 1-2 km yüzme ... aynı zamanda hydroxycut hardcore kullanmaya başladım ve ağırlık idmanlarından sonrasındada protein tozu kullanıyorum..

Beslenme olarak ise sabahları nesfit ile açıyorum ve gün içerisinde aşırı yağlı olmamak kaydıyla pek ayrım yapmaksızım beslenıyorum..

Bana beslenme konusunda fikirlerinizi bildiklerinizi yorum olarak yazarsanız çok sevinirim açıkcası bariz bi program uygulamak istemıyorum ama bu işin yarısından fazlasınında beslenme ile olcağının farkındayım bilgisi olan büyüklerim küçüklerime selamlar ...

2. grasshopper

grasshopper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bol su içmeni kesinlikle tavsiye ederim kardeşim. bench_O

3. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    eyvallah kardeşim dikkat ediyorum su içmeyede. takviyelerin emilimi vucudun rahatlaması içinde ihtiyacı çok sanırım suya vucudumun özellikle bu dönemde

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle hayırlı olsun. Umarım istediğini başarırsın.

Gelelim önerilere. Günü nesfit ile açmak yerine sağlam bir kahvaltı yapman senin için daha yararlı olacaktır. Beslenmede ayrım yapmak birazcık gerekiyor diye düşünüyorum. Vücudun istediği sürece sağlıklı şeyler yemen lazım.

Sayfayı Paylaş