9 Kilo Almam Gerekiyor.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaankanka tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. kaankanka

kaankanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar
    Yaşım:16
    Kilo:52
    Boy:172

9 Kilo Filan Almam Gerekiyor İdeal Kilo Olmam İçin
    Bu 9 Kilo Protein Hapı Kullanarak Ve
    Evde
    Şınav
    Barfiks
    Mekik
    1 Adet De 8 KG Dumbell Var
    Bunlarla Calışsam Alabilirmiyim

+ Protein Hapının Zararı Varmıdır

Şimdiden Teşekkürler..

2. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Protein hapını düzeyinde kullandığın sürece sorun yok. Kendine bir beslenme programı yap ve ona görede sporunu yap. Bu beslenme programını siteden veya bir uzman arayıcılığıyla edinebilirsin.

Bu yazdıklarım ise klasik kilo alma yöntemi... Uğraşıyorum uğraşıyorum alamıyorum diyenler için mecburi kilo aldıran yöntem..

kilo almak için ;

1) Her gün yemeklerden 1 saat kadar önce ve yatmadan hemen önce aç karnına : 1 bardak sıcak süt içine 2 çorba kaşığı bal 1 çorba kaşığı tereyağ konup iyice karıştırıldıktan sonra içilir.
    2) Yemekler bol yağlı ve şekerli olmalı , sıcak olarak yenmelidir.
    3) Sigara kesinlikle az içilmeli ve hatta bırakılmalıdır. Sigara iştahı keser.
    4) Çay ve kahve iştahı kestiğinden çok az içilmeli ve bol şeker konmalıdır.
    5) Fındık , ceviz , fıstık , leblebi , çikolata ve dondurma bol yenmelidir.
    6) Yemeklerde bol miktarda ekmek yenmeli , meyve ve sebze az yenmelidir.
    7) kahvaltıda peynir ve zeytin az yenmeli , tereyağ – kaymak – reçel - pekmez ve bal bol miktarda yenmelidir.
    8) Yemekler haşlama değil ; bol yağlı ve kızartmalı , az tuzlu ve kremalı olmalıdır.
    9) bol bol mayonezli ekmek , yağlı börek , kremalı pasta , baklava ve kadayıf tüketilmeli , çikolata ve şekerleme yenmelidir.
    10) Hareket etmek kilo kaybına neden olduğundan , mümkün olduğunca çok az hareket etmeli , yemek aralarında mutlaka yatıp uyunmalıdır. Fazla gezmek ve yürümek iyi değildir.
    11) Su az içilmeli , su yerine genellikle şerbet , cola ve meşrubat içilmelidir.
    13) Salata az yenmeli , yendiği zaman bol yağlı ve az sirkeli ve az limonlu olmalıdır.
    14) Makarna ve pilav bol tereyağlı olarak yenmelidir.

sağlıklı güzel günler dilerim.

ayhn bunu beğendi.
  3. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    Eqo bu söylediklerin ne kadar sağlıklı ? Benim kafama pek yatmadı bu şekilde pek de sağlıklı kilo alınmaz gibi geliyor.

4. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0

İlk başta ne dedim arkadaşım '' Git Bir Uzmandan Tavsiye Al veya Sitedeki Beslenme Programlarını Araştır '' bunu okusan gereksiz bir mesaj yazmazdın. O yazdığım yeme biçimleri ise ASLA kilo alamıyorum diyenler için MECBURİ kilo yöntemidir.

Lütfen Mesajları Dikkali Okuyalım

5. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ne yersen osundur :D yukardaki yazıda hareket etmemek filan yazıyor bu saglıksız hareketle birlikte kilo almak ve yavas yavas almak daha iyidir.

6. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Kiloyu alacak olan kişinin fikrine bağlı. Adam 50 kilo kalacağına hiç değilse sağlıksız olsun kilo alayım diyebiliyor.

Tabi gönül ister ki spor yaparak kilo alabilsin...

7. Koray77

Koray77 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki diyet listesi ölüm diyeti gibi. O dediklerini tüketen en başta kalp olmak üzere birçok hastalığa yakalanabilir. Üstüne bir de hiç yüreme demişsin o şekilde kilo almak isteyen yoktur sanırım.

8. ayhn

ayhn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Eskiden bende kilo problemi yaşıyordum o zamanlar aynen ne bulduysam atıştırıyordum 2 ayda 15 kilo aldım bir gün aynada kendime bir baktım göbeğim benden 10 adım önde gidiyor ki bunu geç vücudumda ki çatlaklarda cabası...
    Yazılan program seni göbekli bir adam yaparki içinde kola barındırıyor herkezin bildiği gibi kola kemik gelişimini 3 kat yavaşlatıyor benim sana tavsiyem bıldırcın yumurtası ve bal sabah ve gece yatmadan önce sütle bu ikisini karıştırırsan sana daha çok faydası olacaktır

9. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ne demişler bilmiyorsan sus ki biliyor sansınlar :) hayır anlamadıgım neden yanlışını kabul etmiyorsunda birde savunmaya kalkıyorsun bu yazdıklarının hiçbir elle tutulur yanı olmadıgı gibi incir çekirdeğini dahi doldurmaz o derece yani. kaankanka kilo almak istiyorsan öncelikle ADAM gibi yiyeceksin. protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslen. sporunu aksatmassan uzun vade de olsa sağlıklı bir biçim de kilo alırsın.

10. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Onu bunu bilmem kilo alamıyorsan dediklerimi yapacaksın.
    Alabiliyorsan neden sağlıksız beslenesin ?

11. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    belli oluyor zaten BİLMEDİĞİN :) neyse iyi forumlar herkese

12. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0

:) Saol sanada iyi forumlar. bilgi konusunda senden kat kat iyi olduğuma eminim ama burda laf yarışı yapıp konuyu dağıtmayacağım.

13. zgr

zgr Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    En iyisi bir salona yazılman olucaktır

14. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Ya kilo alamıyorum ne demek ya :) Al balı kaymağı veya al fiskobirlik fındık ezmesini,yar ekmeği 2 ye,aç yanına kolanı yut afiyetle.sonra patlat üzerine şerbetli tatlıyı.Otur TV karşısına al kolanı eline,al fıstığını,yut yut izle filmini.Yap patates kızartmasını ,al biranı yahu :) Bir daha da sormamış ol bu soruyu :)

Sayfayı Paylaş