1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9 aylık zayıflama(30 kilo verildi 1,5 aylık body çalışması.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ugurguven tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 125 üye.
  1. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    D.wolf antreman programımı düzenlediğin için teşekkür ediyorum.Beslenmedeki ufak düzeltmeleride kısa zamanda bildirebilirsen gelişimim adına daha iyi olacaktır.

Arka kolu süper olan ve benim salonumdaki arkadaş seni tanıyorum =)

Fast karın kası hakkındaki olumlu görüşün için saol en çok önem verdiğim noktalardan birisi mide hele 98 kg dan sonra onları görmek beni çok mutlu ediyor :D

2. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bir başarı hikayesi.Söyleyecek kelime yok.Sanki iki farklı kişi gibi.Tebrikler

3. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    teşekkür ederim.Kişiler aynı fakat yaşam tarzının(beslenme,spor,sosyalizsyon vs.) değişmesi kişileride değiştirdi. =)

4. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    uğur tebrikler kardeşim helal olsun valla, ben bişey sorucam, kilo vermeye başlarken ilk 3 aydamı daha çok verdin yoksa ilk 3 aydan sonramı ciddi vermeye başladın yoksa ayda 3 kilo ortalamaylamı verdin, benim için önemlide biraz :)

rtxincom bunu beğendi.
  5. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Yorum için saol fraud. İlk başlarda daha çok verdim yaniilk 3 ayda diyelim.Sonra daha yavaş bi şekilde vermeye devam ettim.Metobolizmaya göre değişir sanırım ama ayda 3 kilo şeklinde başarbiliyosa insan öyle denemeli.

6. AKYOL

AKYOL Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cem Bialetti A.Ş. Firmasının Ege Bölge Satış Yönet
    Yer:
    İZMİR
    Ugurguven kardeşim Merhaba ; Öncelikle azminde dolayı seni tebrik ederim. Bunu başarabildiğine gö
    re herşeyi başarabileceğin kanaatindeyim. Doğru yoldasın azim, sabır ve zaman doğru proğramla yaza kadar süper olacağın kanaatindeyim.

7. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Teşekürler akyol =) ben bu gazla yaza kadar yapıcam heralde aksilik olmassa vücudu.Yeni fotoları kısa zamanda ekliycem göğüslerde azda olsa ilerleme kaydedttiğime inanıyorum.Karşılaştırırız.

8. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrik edilmiycek gibi değil. Bu kadar kısa zamanda böyle müthiş bir değişim herkese örnek olsun. Tekrar tebrikler.

9. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    azminden dolayı tebrik ederim böyle başlıklar pek çok insanı motive ediyor. İyi beslenmeyle ve düzenli antremanla iyi bir yere geleceğine eminim ama artık spor yapıyosan beslenmekten korkma gelişmek için yemek gerek

10. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Sağlam yiyorum zaten coleman beslenme programımım yazıyor önceki sayfada.

11. kuartet

kuartet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    ‹stanbul
    inanamadım

Kaş yapısına ve göbek çukuruna dikkat... ben bu sahsın resimlerine pek inanamadım kusura bakmayın. Aynı kişi değil bence

12. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    İnanmaman normaldir Beni yazlıkta 1 sene görmemiş olan yan komşum bu evi yenimi satın aldınız diyerek karşılamıştı.

Ama bir insanıda yalancı yerine koyamassın dikkatli yorum yazmalısın.İyice bakmalısın ;)

13. zumurrud

zumurrud Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Ben aynı insan olduğuna inanıyorum. Sana bu motivasyonu ne verdi ugurguven?

14. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaw adam üstüme göre kıyafet bulamıyodum,şişmandım kız ark. bile zayıflayınca oldu diyo daha ne motivasyonu olcak,bıkmış şişmanlıktan azimle hırsla kilo vermiş,hala neyini inkar ediyosunuz anlamadım

15. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    uğur o kılları nasıl yokettin :)

16. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Fraud Zumurrud inkar etmiyor, aksine, fotoğraftakilerin aynı kişi olduğuna inanıyorum diyor eğer lafın onaysa.

Bir de ugurgüvenden daha detaylı bir cevap istemiş ki bende bilmek isterim. Çünkü Uğur'un eski hali gibi binlerce insan var, onlar da kıyafet bulamıyor onlar da belki bu sebepten esevgili bulamıyorlar ve belki de isteklerini bir ölçüye vurabilsek Uğur'un istediğinden daha çok istediler zayıflamayı.... Ama zayıflayabiliyorlar mı...?

Zumurrud bi yerde Uğur Güven'e sence senin farkın neydi, biliyorsun ki istemek tek başına yeterli değil, canlı motivler olması gerekir. Zumurrud'de bunu sormuş.

zumurrud bunu beğendi.
  17. bronsky

bronsky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Şaka gibi :)) Çok iyi çalışmış...Azim işte...

18. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    geldim arkadaşlar tekrar selamlar. Evet beni motive eden şeyleri önceki sayfalarda belirtmiştim fraud bir kez daha belirtmiş.Bende biraz daha ayrıntılı açıklıyayım.

Kendi adıma anlatmak gerekirse "Düşünün yaşınız genç,ruhunuz genç ama bedeniniz sizin yaşınızla ve ruhunuzla uyuşmuyor.Ruhunuz gezmek ,tozmak koşmak,coşmak,hoplamak,zıplamak,kopmak istiyor ama yerçekimi buna izin vermiyor.Genç bir ruh ,yaşlı bir beden , buna bağlı olarak bozulan psikoloji ,mutsuz bir İnsan.

Arkadaşlarınız çağırıyor hadi gezelim(lets go). yürüyerek yapılan gezmelere karşı çıkarak 1-0 yenik başlıyorsunuz.Çok yakın mesafelere bile vasıtayla gitmek istiyorsunuz uyum sağlıyamıyorsunuz.Daha çok terliyorsunuz,çabuk yoruluyorsunuz.

Bunlar fiziksel boyutlara verilebilecek ufacık örnekler ya olayın daha önemli kısmı psikoloji ?

1 70 Boy 98 kg. elbise yok.Mağazaya gidiyosun cebinde paran var en kralını alırsın alsan ne olur ? Bişey bulamadan çıkıyosun bulsan ne olur emanet gibi duruyor.Mağazalardan eli boş çıkmak sana bir kere daha koyuyor psikoloji - seviyelerde GİYİNEMİYOSUN.

Arkadaşlarına olan oraya gelemem,buraya gidemem yürüyemem , halim yok gibi yaklaşımlarınla çevreni kaybediyosun.Bir kere çağırıyolar iki kere çağırıyolar üçüncüde Uğur gelmez diyip bir daha çağırmıyolar.Psikolji - seviyelerde YALNIZSIN.

Çok terliyosun,Yüzün kızarıyor,Nefes darlığı çekiyosun,Çabuk Yoruluyorsun Psikoloji - Seviylerde YAŞLISIN.

Peki kim bunların sebebi Seni defalarca çağıran arkadaşlarınmı,Gencecik bedeninmi ve ya Ruhunmu hayır Bunun böyle olmasının tek sebebi SENSİN.Yediğinle,içtiğinle,düşündüğünle SENSİN.(hastalığa bağlı olanları kastetmiyorum,kendi elinde bunu kendi kendine yapanlardan bahsediyorum.Eski ben gibi...)

Böyle bir özeleştiri getirdim kendime 9 ay önce.,Önce düşüncelerimi değiştirdim buna bağlı olarak yaşam tarzım değişmeye başladı.Düşüncelerim ve eylemlerim yaşam tarzımı,beslenme tarzımı,Sosyal tarzımı,Giyim tarzımı değiştirdi ve beni ruhen,bedenen bambaşka bir insan haline getirdi.

Yukarda saydığım bütün maddeler bir bir ters dönmeye başladı.Yorgunluk, yalnızlık,yaşlılık gitti olması gereken Dinçlik,Birliktelik,gençlik geldi.İstenmeyen bir insanken aranan bir insana döndüm.

Yürüyemediğiniz yolları koşarak geçmek size inanılmaz zevk veriyor.

nefes nefese kalmadan merdiven çıkmak.

Elbise alıp çıkamadığımız yerleden sanki sizin için özel yapılmış gibi olan elbiseyi alıp çıkmak inanılmaz bişey. "

Ben duygu ve düşüncelerimi anlattım.Artık eski uğur gerçekten yok.Daha sosyal,daha kendine güvenen bir uğur var.Kilolarıyla mutlu olan insanlarda vardır ama ben 19 yaş 170 boy 98 kg mutlu değildim ve böyle bir yol seçtim kendime.

İyi günler arkadaşlar...

Mugen, xlygan, ozanbektas ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  19. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    olay budur...

20. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları: