9 aylık çalışma düzensiz beslenme karın kası orantısızlığı eleştirilere açık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lordie tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lordie

lordie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kilo:63
    boy:1.78
    kol:32
    karın:77
    göğüs:97
    omuz:112
    9 aydır evde kendi küçük setimle çalışıyorum herhangi bir protein içeceği kullanmıyorum.amatör bir klupte futbol oynuyorum bacak çalışmaya gerek duymuyorum bu yüzden.sorunum karın kaslarımdaki orantısızlık anatomik sanırım yapıcak birşey yok.kilo almak istiyorum çok iştahsızım tüm gün aç kalsam karnım acıkmaz.eleştiri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler bu siteye bir çok teşekkür borcum var.

Ekli Dosyalar:

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çokta kotu degıl ama tam teskılatlı bı spor salonuna gıtmenı onerırım hareketlerın hepsını yada gereklı olanları yapman ıcın ornegın evınde makına oldugunu sanmıyorum makınaya gırmen gerekır + ıns gereklı olan proteın mıktarın bır yerden sonra karsılarsın cunku su anda vucudun zayıf ve ıstahsız oldugunu soyluyorsun aynı durum bendede wardı ıstah acıcı surp aldım ise yaradı bıraz cnm yemek yemek ıstemıyodu ama actım bıraz oyle kılo aldım sonra perfeck nutrijina protein tozu aldın kalorısı gercekten ıyıdı bı sorum kalmadı dıyebılırım ıns sen vucut gelısımın devam ettıkce gereklı olan proteın karbonhıdrat ları alabılırsın alamazsan gelısım olmaz son halınle durusun ama sunuda belırtıyım arkdasların sana ımrenerek bakıyodur yasıtlarına gore cok guzel bı vucut yapmısın aferım dewammm...

lordie bunu beğendi.
  3. kayaker

kayaker Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hoş duruyorsun 3-4 kilo kas aldın mı tam olursun bence daha fazlasına gerek yok karın kasları için ne yapılabilir bilmiyorum böyle durumlar için genetik diyorlar alakası var mıdır bilmiyorum.

lordie bunu beğendi.
  4. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    güzelbir gelişme olşmuş 9ay için fotografları sırt arka kol olarak koysan dağa iyi olurdu
    göğüsler iyi duruyor programını meraketim yazarsan sevinirim
    Not olarak 9 aydır evde kendi küçük setimle çalışıyorum demişsin nasıl bir set acaba

lordie bunu beğendi.
  5. lordie

lordie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 adet 2.5 4 adet 5 ve 2 adet 10 kiloluk dumbellım var set dediğim bu.programım çok sağlıksız buraya yazarak yanlış bilgi vermek istemiyorum ama istersen özelden gönderebilirim.teşekkür ederim yorumun için

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Güzel yağsız bir vucudun var. Gayet fit duruyor ama biraz daha kas eklemen lazim. Protein agirlikli besleniyor musun?Ayrica karın kaslarındaki orantisizlikta dedikleri gibi genetik bu konuda yapabilinecek bir sey yok.

lordie bunu beğendi.
  7. lordie

lordie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmeme gereken önemi vermiyordum ancak herkesin eleştirisi bu yönde o yüzden bu yola başkoydum.önerebileceğiniz güzel bir beslenme programı var mı? okulum tam gün öğle araları dışarı salmıyorlar okul kantininden yemek zorundayım fastfood tarzı şeyler var sadece.bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var

8. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bu sorun çoğu kişide var.ilk başlarda kendini biraz zorlarsan yemek yemeye alışırsın.zaten entrenmandan sonra insan baya bi acıkıyor o arada tavuk bulgur veya pirinç ne varsa yiyebilirsin.herkesin protein tozu alma imkanı veya beslenecek zamanı olmuyor malesef.çok iyi beslenememene karşı genede iyisin.forumda antrenman ile ilgili pek çok bilgi mevcut.önce bi güzel bunları okumanı tavsiye ederim.fastfood konusunu forumdaki hocalarımız cevaplasın bi hamburger ne derece sağlıklı yada değil onu bilemiyorum.hambugerdede et kullanılıyor neticede ama mesela onun yerine pilav üstü tavuk döner baya sağlam olur diye düşünüyorum.selametle.

lordie bunu beğendi.
  9. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Gelişim hakkında yorum yapmak pek anlamlı olmaz çünkü söylediğiniz gibi düzensiz beslenme ve ev ortamındaki bir çalışmadan alabileceğin sonuç çok çok daha iyi olmaz. Ben karın kası hakkında birkaç görüş belirtmek isterim. Ben pek ortantısız bir görüntü göremedim açıkçası, bu genetik ile ilgili bir durum; çok daha orantısız karın kasları görmüşlüğüm var gerek forumda gerek hayatımda. Bazen öyle durumlar olurki insanlar karın kasını görmek için çalışır çalışır, karın kaslarını belirginleştirdiklerinde çok orantısız olduğunu farkedip pişman olurlar. Örneğin benim vücudumda karın kasları çapraz şekilde sıralanıyor, kafaya takılacak bir durum değil. Olmamasından iyidir demek gerekir :)

lordie bunu beğendi.
  10. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Eger sadece sizin resimlerinizin gosterildigi, kendinize ait bir baslik istiyorsaniz resim ekleme kurallarina uymaniz zorunludur. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız.

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

lordie bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş