9 ayda bu kadar kas geliştirdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mevsres tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Başlığı yanlış açtım 7 ay yazacaktım 9 yazmışım.

Arkadaşlar öncelikle yaş 17 benim önceden baya göbeğim vardı zayıfdım ama göbeğim vardı, daha sonra diyete girdim 5 ay diyet yaptım böbeğim eridi, ancak hala üzerinde yağ var ve şimdi de diyetten sonra 7 aydır salona gidiyorum 3 aydır protein tozu kullanıyorum beslenmeme falan çok dikkat ediyorum.

Öncesi fotoğraflarım yok kusura bakmayın, akıl edemedim fotoğraf çekmeyi öncesinde ancak bu işe başlamadan önce hiç kasım yoktu şimdi çok sıkı ön kol kasları omuz kasları ve arka kol kasları çalışıyorum, göğüs çalışıyorum kanat çalışıyorum tabii çok ama çok sıkı bir şekilde de karın çalışıyorum ancak göbeğimi eritsem de yağ oranım hala %10'un üzerinde olduğu için karın kaslarım belli değil, ancak karın kaslarım var sadece yağ var üzerinde onu da sıkı bir diyet ile çözerim.

Tekrar söylüyorum bu işe başlamadan önce ne ön kol kasım ne arka kol kasım vardı şimdi baya yaptım tabi bu işte çok yol kat edebilmiş sayılmam ancak fotoğrafta az görünüyor şu an 9 aya göre iyi kas geliştirdiğimi düşünüyorum.

http://i.imgur.com/pf4nvQr.jpg

http://i.imgur.com/zvLoQHU.jpg

http://i.imgur.com/xbbUvV3.jpg

Son düzenleme: 5 Mayıs 2014
  2. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    müdür düzeli çalışmadığın belli beslenme sporun büyük bi bölümünü kapsar çok dikkat etmelisin bu ayrıntılara

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Beslenmeye zaten çok dikkat ediyorum, bu konuyu çok araştırdım, yazayım beslenme programımı.

Sabah Saat 8'da falan kalkınca 1 saat sonra kahvaltı yapıyorum. Yoğurdun içine yulaf ezmesi atıyorum içine de yarım ölçek protein tozu karıştırıp yiyorum, veya bazı zamanlar 4 tane yumurta yiyorum 1 tanesi tam 3 tanesi zadece beyaz kısmı, ancak çoğu zaman yulaf yerim enerjik tutuyor. Daha sonra saat 1-2 olunca salona gidiyorum 1 saat çalışıyorum spordan hemen sonra 1 ölçek protein tozunu suyla karıştırıp içiyorum, daha sonra eve gelip Komplex Karbonhidrat yiyorum çoğu zaman Esmer Pirinç, Esmer Makarna, Bulgur vesaire... Daha sonra akşam da ya balık ya da tavuk göğsü yiyorum.

Haftada 1 defa Cheat Meal yapıyorum. Tek bir öğünde istediğimi yiyorum.

Peki sizce eksiğim ne yani fotoğraflardan düzenli çalışmadığımı nasıl anladınız?

Bu işte uzman değilim sizin gibi daha uzman olan insanlardan eksiğimi anlatmasını isterim. Teşekkürler...

4. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Selam mevsres

Vucudunda deri fazlalığı var. Bunun için kardioya başvuma bu kış 9 ay boyunca sağlam proteinli bir bulk dönemine gir bulk dönemini araştır ardından define at

kısaca kür atman gerek vucudunu şekle sokman için

başarılar

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    kür atmak??bu da ne ki?

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş